ZPRÁVY Z ODDÍLU ▲ přehled zpráv ▲
  

KOŠAŘŮV MEMORIÁL

v prsařském trojboji, 61. ročník
Plzeň, SK Radbuza, 27. dubna 2013

 

V sobotu 27. dubna 2013 se konal 61. ročník Košařova memoriálu v prsařském trojboji (50, 100 a 200 m prsa). Závod je pořádán na počest našeho předválečného člena Antonína Košaře, který byl pro odpor proti nacistické okupaci zatčen a umučen v koncentračním táboře. Pan Košař byl hlavně přeborníkem prsařských disciplín.

Výkony závodníků jsou bodovány podle tabulek Českého svazu plaveckých sportů a vítězí soutěžící s nejvyššími bodovými součty. Muži i ženy soutěžili ve dvou věkových kategoriích: žáci a žačky ročníků narození 1999 – 2003, muži a ženy ročníku 1998 a starší.

Výsledky 61. ročníku - 2013       Reportáž       Video, weby       Rozpis

Sponzoři a mediální partneři

 

VÝSLEDKY A REPORTÁŽE Z PŘEDCHOZÍCH ROČNÍKŮ: 2009, 2010, 2011, 2012

 

Vítězové jednotlivých ročníků prsařského trojboje       rekordy mužů       rekordy žen

 

muži

 

ženy

 

2013

Kutil Jan

SlPl

Šarláková Šarlota

SlPl

2012

Davídek Patrik

SlPl

Martínková Tereza

Boh

2011

Urban Jan

USK

Pikhartová Helena

MoP

2010

Fichtl Jakub

RPl

Pikhartová Helena

MoP

2009

Davídek Patrik

SlPl

Pikhartová Helena

MoP

2008

Davídek Patrik

SlPl

Pikhartová Helena

MoP

2007

Davídek Patrik

SlPl

Landová Petra

KSPKl

2006

Havlík Nikola

USK

Rendlová Lenka

LoBe

2005

Davídek Patrik

RPl

Landová Petra

KSPKl

2004

Davídek Patrik

RPl

Dlabačová Kateřina

Boh

2003

Meloun Jakub

KIN

Ledvinková Adéla

SlPl

2002

Meloun Jakub

KIN

Chocová Petra

PKČL

2001

Holý Michal

SlPl

Mazalová Miluše

AŠMB

2000

Řehák Jaroslav

USK

Drozdová Simona

SlPl

1999

Holý Michal

SlPl

Drozdová Simona

SlPl

1998

Anderle Martin

RPl

Drozdová Simona

SlPl

1997

Novák Miroslav

PŠPl

Bešťáková Renata

PŠPl

1997

Budňák Vítězslav

KomBr

Loosová Monika

KomBr

1996

Anderle Martin

RPl

Skřivánková Petra

Boh

1994

Jungman Tomáš

Boh

Venglářová Lucie

RPl

1993

Holý Michal

SlPl

Venglářová Lucie

RPl

1992

Anderle Martin

RPl

Venglářová Lucie

RPl

1991

Brabec Tomáš

Olymp

Očenášková Šárka

Olymp

1990

Říha František

PFPl

Burgetová Lucie

PFPl

1989

Říha František

PFPl

Duchelková

Chem.Ústí

1988

Holý Michal

PFPl

Suchá Lenka

RPl

1987

Holý Michal

PFPl

Schwarzová Petra

RHP

1986

Kozák Daniel

PFPl

Schwarzová Petra

RHP

1985

Kozák Daniel

PFPl

Schwarzová Petra

RHP

1984

Kozák Daniel

PFPl

Šípová Petra

KIN

1983

Milý Miroslav

VŠP

Poskočilová Hana

VŠP

1982

Kozák Daniel

PgPl

Wawrová Zuzana

UKB

1981

Milý Miroslav

VŠP

Smoláková Lenka

VŠP

1980

Milý Miroslav

VŠP

Březíková Hana

TJG

1979

Lukeš Marek

KIN

Dolníková Jana

UnOl

1978

Novák Miroslav

PŠPl

Březinová Jana

PŠPl

1976

Kollros Petr

RHB

Borská Jitka

RHP

 

 

 

 

 


 
 






TOPlist