ZPRÁVY Z ODDÍLU ▲ přehled zpráv ▲

VELKÁ CENA MĚSTA PLZNĚ

na 1500 volný způsob mužů a žen,
400 m polohový závod žáků a žaček

SK Radbuza Plzeň, 6. října 2012



 
1. 100 P muži - ...1997
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 09:22

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Bernat Michal 1995 SlPl 01:10.04 3/3 563 II. VT
50 m: 33.11
2. Ingeduld Vít 1994 PLČB 01:14.84 3/4 461 III. VT
50 m: 35.35
3. Kozubek Matěj 1996 Boh 01:15.39 3/2 451 III. VT
50 m: 35.07
4. Brandl Daniel 1997 SlPl 01:18.22 2/3 404
50 m: 35.55
5. Pígl Marek 1997 KIN 01:20.39 2/1 372
50 m: 38.24
6. Kostohryz Martin 1996 VoSP 01:21.17 2/5 361
50 m: 37.90
7. Šmejkal Marcel 1997 SjTa 01:21.39 3/6 359
50 m: 37.78
8. Strnad Adam 1997 SlPl 01:22.16 2/2 349
50 m: 38.44
9. Zach Ondřej 1997 KIN 01:26.79 1/4 296
50 m: 42.31
10. Triner Petr 1997 SlPl 01:28.23 1/3 281
50 m: 42.51
11. Verchiere Didier 1983 Boh 01:29.61 2/6 269
50 m: 41.40
12. Horák Lukáš 1997 SlPl 01:30.70 1/2 259
50 m: 43.39
13. Frajt Lukáš 1997 SPKLi 01:33.24 1/5 238
50 m: 44.83
14. Zahrádka Ladislav 1997 Boh 01:35.74 1/1 220
50 m: 43.11
 
Pýcha Miroslav 1996 KIN diskval.   - Motýlový kop
Pick Daniel 1991 SlPl diskval.   - Nenastoupil

2. 100 P muži - 1998 - 2002
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 09:37

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Bejček Martin 1998 VoSP 01:12.66 9/3 504 III. VT
50 m: 33.97
2. Pivrnec Tomáš 1999 VoSP 01:18.19 9/4 404
50 m: 37.48
3. - 4. Štochl Radek 1998 SlPl 01:19.58 9/2 384
50 m: 37.12
3. - 4. Kobylák Ondřej 1999 SlPl 01:19.58 9/5 384
50 m: 37.56
5. Hanzal Jan 1998 VoSP 01:20.80 8/2 366
50 m: 38.55
6. Kozubek Tomáš 1998 Boh 01:21.05 8/3 363
50 m: 38.38
7. Fremr Pavel 1999 SlPl 01:24.89 9/6 316
50 m: 39.40
8. Bucháček Lukáš 1998 SlPl 01:25.21 7/3 312
50 m: 40.17
9. Běloch Matěj 1999 SlPl 01:25.48 7/4 309
50 m: 40.49
10. Kajuk Matěj 2000 VoSP 01:25.59 8/4 308
50 m: 41.61
11. Kajuk Jakub 1998 VoSP 01:25.84 9/1 306
50 m: 39.45
12. Finger David 1999 SlPl 01:27.55 8/5 288
50 m: 41.08
13. Šváb Matěj 2000 KIN 01:27.68 5/5 287
50 m: 41.74
14. Hovorka Ladislav 2000 KIN 01:27.70 8/1 287
50 m: 41.42
15. Komár Jiří 1998 SlPl 01:27.84 8/6 285
50 m: 41.06
16. Anděl Jan 1999 SlPl 01:28.43 7/5 280
50 m: 41.87
17. Čermák Václav 2000 RPl 01:28.57 6/3 278
50 m: 41.65
18. Mašek David 1998 KIN 01:28.99 7/1 274
50 m: 42.18
19. Dvořák Šimon 1999 KIN 01:29.24 5/2 272
50 m: 42.74
20. Karnold Adam 2001 SlPl 01:29.34 7/6 271
50 m: 42.88
21. Dobiáš Jan 1999 KIN 01:32.48 6/5 244
50 m: 44.13
22. Tesárek Jakub 1999 KIN 01:32.71 4/4 243
50 m: 44.67
23. Šimůnek Rostislav 2000 KIN 01:34.02 6/4 233
50 m: 46.05
24. Borovanský Robert 2001 SlPl 01:34.23 5/3 231
50 m: 43.49
25. Fiala Martin 2000 SlPl 01:34.42 7/2 230
50 m: 44.47
26. Slanina Filip 2001 BaSo 01:35.24 4/6 224
50 m: 45.26
27. Šindler Jiří 1998 KIN 01:35.84 6/2 220
50 m: 45.34
28. Hrunek Tomáš 2001 Boh 01:36.65 6/1 214
50 m: 44.91
29. Pýcha Ondřej 2000 KIN 01:38.00 4/1 205
50 m: 47.21
30. Strejc Tomáš 1999 SlPl 01:38.05 5/4 205
50 m: 45.52
31. Matula Michal 2000 VoSP 01:38.10 4/3 205
50 m: 46.69
32. Kačerovský Jakub 2001 VoSP 01:38.21 3/3 204
50 m: 46.48
33. Gabriel Vít 1998 KIN 01:39.74 3/2 195
50 m: 46.55
34. Hradil David 2001 SlPl 01:41.85 4/2 183
50 m: 46.47
35. Opava Milan 2002 SlPl 01:42.23 5/6 181
50 m: 48.41
36. Chalupa Jakub 2001 Boh 01:42.49 3/5 180
50 m: 47.57
37. Huska Jan 2000 BaSo 01:42.80 4/5 178
50 m: 48.30
38. Majer Filip 2001 SlPl 01:47.20 2/2 157
50 m: 51.75
39. Trik Jakub 2001 SlPl 01:47.91 2/5 154
50 m: 52.24
40. Velebný Jáchym 2001 SlPl 01:48.31 3/4 152
50 m: 50.13
41. Louda Jakub 2001 SlPl 01:48.65 2/1 151
50 m: 51.90
42. Götz Jan 2002 SlPl 01:49.89 3/6 146
50 m: 52.91
43. Zuna Ondřej 2002 SlPl 01:50.41 2/4 144
50 m: 52.76
44. Tamarov Arťom 2001 VoSP 01:52.59 2/3 135
50 m: 54.05
45. Lilák Filip 2002 KIN 01:56.98 2/6 121
50 m: 54.45
46. Zotov Viktor 2001 SjTa 01:57.24 1/5 120
50 m: 53.25
47. Švec Petr 2002 RPl 01:59.21 1/4 114
50 m: 56.93
 
Hutta Tomáš 2001 SjTa diskval.   - nesouměrný kop
Hrubý Jakub 2000 RPl diskval.   - nesouměrný kop
Švec Jan 1999 SlPl diskval.   - Nenastoupil

3. 100 VZ ženy - ...1997
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 09:38

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Hovorková Dominika 1994 KIN 01:02.20 2/3 599 II. VT
50 m: 30.61
2. Šimůnková Simona 1997 KIN 01:02.90 2/2 579 II. VT
50 m: 30.67
3. Müllerová Soňa 1989 SjTa 01:05.22 2/4 519 III. VT
50 m: 31.15
4. Bozděchová Tereza 1997 JiDo 01:06.72 2/6 485 III. VT
50 m: 32.22
5. Kastlová Sarah 1995 BaSo 01:08.98 2/5 439 III. VT
50 m: 32.37
6. Holubová Karolína 1997 JiDo 01:10.36 2/1 414
50 m: 33.81
7. Sobotková Barbara 1997 BaSo 01:11.37 1/3 396
50 m: 34.27
8. Forejtová Klára 1997 SlPl 01:16.87 1/4 317
50 m: 36.51
9. Novotná Markéta 1997 VoSP 01:18.75 1/2 295
50 m: 37.43

4. 100 VZ ženy - 1998 - 2002
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 09:57

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Benešová Anna - Marie 1999 KIN 01:01.81 10/3 610 II. VT
50 m: 30.78
2. Butalová Pavlína 1999 KIN 01:01.98 10/2 605 II. VT
50 m: 30.03
3. Benešová Alena 1998 KIN 01:02.44 10/4 592 II. VT
50 m: 30.56
4. Rumlová Alena 2000 SlPl 01:07.27 10/1 473 III. VT
50 m: 31.89
5. Štěrbová Adéla 2000 SlPl 01:07.98 10/6 459 III. VT
50 m: 32.48
6. Sieberová Natálie 2000 SlPl 01:08.68 10/5 445 III. VT
50 m: 33.13
7. Soukupová Pavlína 2000 SlPl 01:10.41 9/3 413
50 m: 33.86
8. Kordová Simona 2000 SlPl 01:11.98 9/6 386
50 m: 34.31
9. Polcarová Tereza 2001 SlPl 01:12.03 9/5 385
50 m: 34.97
10. Bartoňová Natálie 1999 SlPl 01:12.08 8/4 385
50 m: 34.56
11. Šrámková Jitka 1998 VoSP 01:12.11 9/2 384
50 m: 34.65
12. Cihlářová Anna 2000 VoSP 01:13.47 8/5 363
50 m: 34.72
13. Gonová Andrea 1999 SjTa 01:14.27 9/4 352
50 m: 34.74
14. Mrázová Adéla 2000 SlPl 01:14.63 8/3 347
50 m: 35.97
15. Šantínová Denisa 2000 SlPl 01:14.96 7/6 342
50 m: 36.26
16. Doubková Kateřina 2000 Boh 01:15.15 8/1 339
50 m: 36.29
17. Velátová Andrea 2001 SlPl 01:15.86 7/3 330
50 m: 36.04
18. Vargová Pavlína 1999 SlPl 01:16.14 7/5 326
50 m: 36.20
19. Šebestová Lucie 2001 SlPl 01:16.99 8/2 316
50 m: 36.77
20. Sekyrová Tereza 2000 BaSo 01:17.57 7/4 309
50 m: 37.05
21. Kotěšovcová Pavla 2000 Boh 01:18.38 6/6 299
50 m: 37.01
22. Trinerová Lucie 2001 SlPl 01:18.77 8/6 295
50 m: 37.21
23. Šulcová Alexandra 2000 VoSP 01:20.75 5/4 274
50 m: 39.23
24. Matušková Michaela 2000 KIN 01:20.83 6/1 273
50 m: 38.28
25. Švecová Senta 2002 KIN 01:21.85 7/2 263
50 m: 37.98
26. Bucháčková Barbora 2001 SlPl 01:22.66 6/5 255
50 m: 37.74
27. Galánová Michaela 2001 BaSo 01:22.99 5/3 252
50 m: 39.00
28. Uhlová Barbora 2001 SlPl 01:23.35 7/1 249
50 m: 39.66
29. Kučerová Natálie 2001 SlPl 01:23.49 4/3 248
50 m: 39.14
30. Šarláková Sophie 2002 SlPl 01:23.51 6/2 247
50 m: 37.06
31. Kryčová Tereza 2001 SlPl 01:23.71 4/4 246
50 m: 38.81
32. Vacková Nikola 2001 SlPl 01:25.09 4/5 234
50 m: 40.20
33. Frajtová Sára 2001 SPKLi 01:25.19 4/2 233
50 m: 38.29
34. Kováříková Lucie 1999 SlPl 01:25.90 6/3 227
50 m: 38.35
35. Šormová Michaela 2001 SlPl 01:26.01 4/6 226
50 m: 40.39
36. Krausová Lucie 2000 SlPl 01:26.30 5/2 224
50 m: 38.29
37. Krausová Nikola 2000 SlPl 01:26.93 5/6 219
50 m: 39.59
38. Lipovská Vanesa 2000 Boh 01:26.94 6/4 219
50 m: 39.88
39. Kallistová Tereza 2002 SlPl 01:26.97 4/1 219
50 m: 39.55
40. Hamplová Tereza 2000 SlPl 01:27.28 5/1 217
50 m: 39.93
41. Rubnerová Andrea 2001 SlPl 01:28.80 5/5 206
50 m: 41.62
42. Kalabzová Nikol 2001 RPl 01:30.25 2/4 196
50 m: 41.65
43. Nohejlová Petra 2000 BaSo 01:32.21 2/1 184
50 m: 40.84
44. Bučková Kateřina 2001 SlPl 01:33.10 2/3 179
50 m: 43.10
45. Molnárová Dita 2002 SlPl 01:33.43 3/2 177
50 m: 43.31
46. Negerová Karin Anna 2001 SlPl 01:33.45 2/2 177
50 m: 42.61
47. Prášková Linda 2001 KIN 01:33.55 3/3 176
50 m: 43.80
48. Dolejšová Anna 2001 RPl 01:33.73 3/6 175
50 m: 43.63
49. Boráková Denisa 2000 SjTa 01:34.09 3/1 173
50 m: 44.98
50. Garyatová Natálie 2000 SjTa 01:34.91 3/5 168
50 m: 44.51
51. Hrabáková Adéla 2002 BaSo 01:36.42 2/5 161
50 m: 45.32
52. Švábková Alena 2002 SlPl 01:40.56 2/6 142
50 m: 44.50
53. Pávová Dagmar 2002 BaSo 01:43.18 1/2 131
50 m: 46.06
54. Joudová Lucie 2000 VoSP 01:44.76 1/5 125
50 m: 47.92
55. Zicklerová Lucie 2002 BaSo 01:45.74 1/3 122
50 m: 48.83
56. Pašková Julie 2002 SlPl 01:48.85 1/4 112
50 m: 47.38

5. 1500 VZ muži - ...1997
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 11:05

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Ingeduld Vít 1994 PLČB 16:04.22 4/3 727 I. VT
100 m: 01:01.20 200 m: 02:03.99 (01:02.79) 300 m: 03:07.38 (01:03.39) 400 m: 04:11.05 (01:03.67) 500 m: 05:14.64 (01:03.59) 600 m: 06:18.77 (01:04.13) 700 m: 07:22.70 (01:03.93) 800 m: 08:27.02 (01:04.32)
900 m: 09:31.85 (01:04.83) 1000 m: 10:36.87 (01:05.02) 1100 m: 11:41.95 (01:05.08) 1200 m: 12:47.56 (01:05.61) 1300 m: 13:52.92 (01:05.36) 1400 m: 14:58.97 (01:06.05)
2. Kozubek Matěj 1996 Boh 16:15.43 4/5 702 I. VT
100 m: 01:02.45 200 m: 02:07.76 (01:05.31) 300 m: 03:13.39 (01:05.63) 400 m: 04:18.65 (01:05.26) 500 m: 05:24.11 (01:05.46) 600 m: 06:28.98 (01:04.87) 700 m: 07:34.16 (01:05.18) 800 m: 08:38.94 (01:04.78)
900 m: 09:43.45 (01:04.51) 1000 m: 10:48.46 (01:05.01) 1100 m: 11:53.65 (01:05.19) 1200 m: 12:59.01 (01:05.36) 1300 m: 14:04.72 (01:05.71) 1400 m: 15:10.92 (01:06.20)
3. Pígl Marek 1997 KIN 16:33.99 4/4 664 I. VT
100 m: 01:02.64 200 m: 02:07.60 (01:04.96) 300 m: 03:13.64 (01:06.04) 400 m: 04:19.30 (01:05.66) 500 m: 05:24.57 (01:05.27) 600 m: 06:30.02 (01:05.45) 700 m: 07:35.41 (01:05.39) 800 m: 08:40.78 (01:05.37)
900 m: 09:48.08 (01:07.30) 1000 m: 10:55.28 (01:07.20) 1100 m: 12:03.09 (01:07.81) 1200 m: 13:11.69 (01:08.60) 1300 m: 14:20.07 (01:08.38) 1400 m: 15:28.04 (01:07.97)
4. Zach Ondřej 1997 KIN 16:49.71 4/2 633 II. VT
100 m: 01:05.06 200 m: 02:11.91 (01:06.85) 300 m: 03:18.89 (01:06.98) 400 m: 04:25.74 (01:06.85) 500 m: 05:33.37 (01:07.63) 600 m: 06:41.20 (01:07.83) 700 m: 07:49.10 (01:07.90) 800 m: 08:57.23 (01:08.13)
900 m: 10:04.79 (01:07.56) 1000 m: 11:12.27 (01:07.48) 1100 m: 12:19.93 (01:07.66) 1200 m: 13:28.21 (01:08.28) 1300 m: 14:36.60 (01:08.39) 1400 m: 15:44.34 (01:07.74)
5. Ptáček Jakub 1997 SPKLi 18:32.45 3/2 474 III. VT
100 m: 01:07.79 200 m: 02:19.24 (01:11.45) 300 m: 03:31.80 (01:12.56) 400 m: 04:45.97 (01:14.17) 500 m: 06:02.58 (01:16.61) 600 m: 07:19.03 (01:16.45) 700 m: 08:33.28 (01:14.25) 800 m: 09:48.36 (01:15.08)
900 m: 11:04.03 (01:15.67) 1000 m: 12:19.49 (01:15.46) 1100 m: 13:34.73 (01:15.24) 1200 m: 14:49.92 (01:15.19) 1300 m: 16:04.72 (01:14.80) 1400 m: 17:19.92 (01:15.20)
6. Pýcha Miroslav 1996 KIN 18:36.67 4/6 468 III. VT
100 m: 01:07.60 200 m: 02:20.26 (01:12.66) 300 m: 03:34.26 (01:14.00) 400 m: 04:48.75 (01:14.49) 500 m: 06:03.19 (01:14.44) 600 m: 07:18.26 (01:15.07) 700 m: 08:33.60 (01:15.34) 800 m: 09:48.45 (01:14.85)
900 m: 11:04.12 (01:15.67) 1000 m: 12:20.17 (01:16.05) 1100 m: 13:35.92 (01:15.75) 1200 m: 14:51.53 (01:15.61) 1300 m: 16:06.94 (01:15.41) 1400 m: 17:22.52 (01:15.58)
7. Zahradník Matěj 1997 SlPl 19:12.50 2/2 426 III. VT
100 m: 01:09.73 200 m: 02:24.39 (01:14.66) 300 m: 03:40.98 (01:16.59) 400 m: 04:57.66 (01:16.68) 500 m: 06:15.77 (01:18.11) 600 m: 07:35.96 (01:20.19) 700 m: 08:53.92 (01:17.96) 800 m: 10:12.29 (01:18.37)
900 m: 11:31.26 (01:18.97) 1000 m: 12:50.26 (01:19.00) 1100 m: 14:09.35 (01:19.09) 1200 m: 15:26.59 (01:17.24) 1300 m: 16:42.31 (01:15.72) 1400 m: 17:58.72 (01:16.41)

5. 1500 VZ muži - 1998 - 2000
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 11:05

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Mašek David 1998 KIN 17:45.98 4/1 538 III. VT
100 m: 01:06.73 200 m: 02:16.12 (01:09.39) 300 m: 03:26.33 (01:10.21) 400 m: 04:36.87 (01:10.54) 500 m: 05:47.97 (01:11.10) 600 m: 06:59.22 (01:11.25) 700 m: 08:10.91 (01:11.69) 800 m: 09:23.03 (01:12.12)
900 m: 10:35.28 (01:12.25) 1000 m: 11:47.22 (01:11.94) 1100 m: 12:59.65 (01:12.43) 1200 m: 14:11.59 (01:11.94) 1300 m: 15:24.15 (01:12.56) 1400 m: 16:36.39 (01:12.24)
2. Kozubek Tomáš 1998 Boh 18:07.53 3/4 507 III. VT
100 m: 01:08.06 200 m: 02:19.17 (01:11.11) 300 m: 03:30.82 (01:11.65) 400 m: 04:42.89 (01:12.07) 500 m: 05:55.63 (01:12.74) 600 m: 07:08.38 (01:12.75) 700 m: 08:21.25 (01:12.87) 800 m: 09:34.35 (01:13.10)
900 m: 10:47.82 (01:13.47) 1000 m: 12:01.06 (01:13.24) 1100 m: 13:14.33 (01:13.27) 1200 m: 14:27.78 (01:13.45) 1300 m: 15:41.12 (01:13.34) 1400 m: 16:54.82 (01:13.70)
3. Hovorka Ladislav 2000 KIN 18:26.05 3/3 482 III. VT
100 m: 01:10.10 200 m: 02:23.45 (01:13.35) 300 m: 03:37.41 (01:13.96) 400 m: 04:51.68 (01:14.27) 500 m: 06:05.51 (01:13.83) 600 m: 07:19.10 (01:13.59) 700 m: 08:32.84 (01:13.74) 800 m: 09:46.13 (01:13.29)
900 m: 11:00.09 (01:13.96) 1000 m: 12:14.63 (01:14.54) 1100 m: 13:29.17 (01:14.54) 1200 m: 14:44.09 (01:14.92) 1300 m: 15:58.62 (01:14.53) 1400 m: 17:12.94 (01:14.32)
4. Hanzal Jan 1998 VoSP 18:31.41 3/1 475 III. VT
100 m: 01:07.92 200 m: 02:20.65 (01:12.73) 300 m: 03:34.22 (01:13.57) 400 m: 04:49.16 (01:14.94) 500 m: 06:04.14 (01:14.98) 600 m: 07:19.14 (01:15.00) 700 m: 08:33.82 (01:14.68) 800 m: 09:48.52 (01:14.70)
900 m: 11:04.23 (01:15.71) 1000 m: 12:19.36 (01:15.13) 1100 m: 13:34.75 (01:15.39) 1200 m: 14:49.75 (01:15.00) 1300 m: 16:04.84 (01:15.09) 1400 m: 17:19.80 (01:14.96)
5. Šváb Matěj 2000 KIN 18:58.76 3/5 441 III. VT
100 m: 01:10.60 200 m: 02:26.32 (01:15.72) 300 m: 03:41.83 (01:15.51) 400 m: 04:59.39 (01:17.56) 500 m: 06:16.25 (01:16.86) 600 m: 07:32.38 (01:16.13) 700 m: 08:48.90 (01:16.52) 800 m: 10:06.74 (01:17.84)
900 m: 11:22.25 (01:15.51) 1000 m: 12:38.72 (01:16.47) 1100 m: 13:54.38 (01:15.66) 1200 m: 15:12.61 (01:18.23) 1300 m: 16:28.92 (01:16.31) 1400 m: 17:45.31 (01:16.39)
6. Dobiáš Jan 1999 KIN 19:10.43 2/3 428 III. VT
100 m: 01:11.21 200 m: 02:27.36 (01:16.15) 300 m: 03:44.93 (01:17.57) 400 m: 05:01.85 (01:16.92) 500 m: 06:20.11 (01:18.26) 600 m: 07:37.23 (01:17.12) 700 m: 08:54.56 (01:17.33) 800 m: 10:11.67 (01:17.11)
900 m: 11:29.24 (01:17.57) 1000 m: 12:47.23 (01:17.99) 1100 m: 14:03.73 (01:16.50) 1200 m: 15:20.53 (01:16.80) 1300 m: 16:38.87 (01:18.34) 1400 m: 17:56.27 (01:17.40)
7. Tesárek Jakub 1999 KIN 19:24.50 2/5 413
100 m: 01:13.77 200 m: 02:30.81 (01:17.04) 300 m: 03:47.72 (01:16.91) 400 m: 05:05.19 (01:17.47) 500 m: 06:22.45 (01:17.26) 600 m: 07:40.29 (01:17.84) 700 m: 08:58.47 (01:18.18) 800 m: 10:16.67 (01:18.20)
900 m: 11:35.09 (01:18.42) 1000 m: 12:53.77 (01:18.68) 1100 m: 14:12.25 (01:18.48) 1200 m: 15:31.14 (01:18.89) 1300 m: 16:49.79 (01:18.65) 1400 m: 18:08.81 (01:19.02)
8. Šindler Jiří 1998 KIN 19:41.79 2/4 395
100 m: 01:14.41 200 m: 02:33.14 (01:18.73) 300 m: 03:52.46 (01:19.32) 400 m: 05:11.07 (01:18.61) 500 m: 06:30.59 (01:19.52) 600 m: 07:50.23 (01:19.64) 700 m: 09:09.99 (01:19.76) 800 m: 10:29.00 (01:19.01)
900 m: 11:48.78 (01:19.78) 1000 m: 13:08.16 (01:19.38) 1100 m: 14:28.23 (01:20.07) 1200 m: 15:47.55 (01:19.32) 1300 m: 17:06.10 (01:18.55) 1400 m: 18:25.41 (01:19.31)
9. Šimůnek Rostislav 2000 KIN 19:52.2 1/3 385 ruč. měř.
100 m: 01:16.20 200 m: 02:35.50 (01:19.30) 300 m: 03:57.20 (01:21.70) 400 m: 05:15.70 (01:18.50) 500 m: 06:35.50 (01:19.80) 600 m: 07:56.00 (01:20.50) 700 m: 09:15.80 (01:19.80) 800 m: 10:35.20 (01:19.40)
900 m: 11:55.10 (01:19.90) 1000 m: 13:15.50 (01:20.40) 1100 m: 14:34.10 (01:18.60) 1200 m: 15:56.10 (01:22.00) 1300 m: 17:16.60 (01:20.50) 1400 m: 18:36.40 (01:19.80)
10. Heřman Petr 1999 SPKLi 20:03.0 1/6 374 ruč. měř.
100 m: 01:13.80 200 m: 02:33.00 (01:19.20) 300 m: 03:53.50 (01:20.50) 400 m: 05:15.20 (01:21.70) 500 m: 06:36.60 (01:21.40) 600 m: 07:57.60 (01:21.00) 700 m: 09:18.90 (01:21.30) 800 m: 10:40.00 (01:21.10)
900 m: 12:02.80 (01:22.80) 1000 m: 13:24.70 (01:21.90) 1100 m: 14:46.60 (01:21.90) 1200 m: 16:08.70 (01:22.10) 1300 m: 17:29.90 (01:21.20) 1400 m: 18:50.20 (01:20.30)
11. Šebesta David 1999 SlPl 20:03.51 2/6 374
100 m: 01:14.08 200 m: 02:32.81 (01:18.73) 300 m: 03:53.27 (01:20.46) 400 m: 05:13.98 (01:20.71) 500 m: 06:34.94 (01:20.96) 600 m: 07:56.06 (01:21.12) 700 m: 09:17.54 (01:21.48) 800 m: 10:38.89 (01:21.35)
900 m: 12:00.06 (01:21.17) 1000 m: 13:22.76 (01:22.70) 1100 m: 14:44.66 (01:21.90) 1200 m: 16:06.80 (01:22.14) 1300 m: 17:27.17 (01:20.37) 1400 m: 18:47.04 (01:19.87)
12. Čermák Václav 2000 RPl 20:17.53 3/6 361
100 m: 01:11.58 200 m: 02:30.28 (01:18.70) 300 m: 03:50.21 (01:19.93) 400 m: 05:11.39 (01:21.18) 500 m: 06:31.59 (01:20.20) 600 m: 07:54.12 (01:22.53) 700 m: 09:17.11 (01:22.99) 800 m: 10:40.76 (01:23.65)
900 m: 12:04.42 (01:23.66) 1000 m: 13:28.43 (01:24.01) 1100 m: 14:52.94 (01:24.51) 1200 m: 16:15.45 (01:22.51) 1300 m: 17:38.09 (01:22.64) 1400 m: 19:01.54 (01:23.45)
13. Gabriel Vít 1998 KIN 20:28.30 2/1 352
100 m: 01:14.89 200 m: 02:36.50 (01:21.61) 300 m: 03:59.30 (01:22.80) 400 m: 05:20.72 (01:21.42) 500 m: 06:42.94 (01:22.22) 600 m: 08:05.40 (01:22.46) 700 m: 09:11.63 (01:06.23) 800 m: 10:47.95 (01:36.32)
900 m: 12:10.21 (01:22.26) 1000 m: 13:31.32 (01:21.11) 1100 m: 14:54.88 (01:23.56) 1200 m: 16:20.49 (01:25.61) 1300 m: 17:44.06 (01:23.57) 1400 m: 20:28.74 (02:44.68)
14. Pýcha Ondřej 2000 KIN 20:51.2 1/4 333 ruč. měř.
100 m: 01:18.01 200 m: 02:40.54 (01:22.53) 300 m: 04:03.86 (01:23.32) 400 m: 05:28.07 (01:24.21) 500 m: 06:52.09 (01:24.02) 600 m: 08:16.33 (01:24.24) 700 m: 09:41.89 (01:25.56) 800 m: 11:06.90 (01:25.01)
900 m: 12:31.48 (01:24.58) 1000 m: 13:56.46 (01:24.98) 1100 m: 15:20.40 (01:23.94) 1200 m: 16:44.40 (01:24.00) 1300 m: 18:07.80 (01:23.40) 1400 m: 19:31.40 (01:23.60)
15. Matula Michal 2000 VoSP 21:12.0 1/5 317 ruč. měř.
100 m: 01:17.10 200 m: 02:41.50 (01:24.40) 300 m: 04:06.80 (01:25.30) 400 m: 05:33.80 (01:27.00) 500 m: 06:59.90 (01:26.10) 600 m: 08:25.50 (01:25.60) 700 m: 09:49.40 (01:23.90) 800 m: 11:15.40 (01:26.00)
900 m: 12:41.40 (01:26.00) 1000 m: 14:08.20 (01:26.80) 1100 m: 15:33.20 (01:25.00) 1200 m: 16:59.20 (01:26.00) 1300 m: 18:24.90 (01:25.70) 1400 m: 19:50.60 (01:25.70)
16. Pivrnec Tomáš 1999 VoSP 21:23.8 1/2 308 ruč. měř.
100 m: 01:17.90 200 m: 02:42.50 (01:24.60) 300 m: 04:09.10 (01:26.60) 400 m: 05:35.50 (01:26.40) 500 m: 07:03.80 (01:28.30) 600 m: 08:31.20 (01:27.40) 700 m: 09:58.40 (01:27.20) 800 m: 11:26.80 (01:28.40)
900 m: 12:52.80 (01:26.00) 1000 m: 14:21.20 (01:28.40) 1100 m: 15:49.70 (01:28.50) 1200 m: 17:17.60 (01:27.90) 1300 m: 18:40.40 (01:22.80) 1400 m: 20:05.50 (01:25.10)
17. Strejc Tomáš 1999 SlPl 23:38.8 1/1 228 ruč. měř.
100 m: 01:19.90 200 m: 02:49.50 (01:29.60) 300 m: 04:23.10 (01:33.60) 400 m: 05:58.80 (01:35.70) 500 m: 07:33.90 (01:35.10) 600 m: 09:11.20 (01:37.30) 700 m: 10:47.50 (01:36.30) 800 m: 12:25.30 (01:37.80)
900 m: 14:02.50 (01:37.20) 1000 m: 15:39.60 (01:37.10) 1100 m: 17:17.90 (01:38.30) 1200 m: 18:56.00 (01:38.10) 1300 m: 20:30.80 (01:34.80) 1400 m: 22:05.40 (01:34.60)

6. 400 OPZ ženy - 1998 - 2000
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 11:38

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Benešová Alena 1998 KIN 05:06.59 1/3 676 I. VT
50 m: 32.33 100 m: 01:08.88 (36.55) 150 m: 01:48.40 (39.52) 200 m: 02:26.97 (38.57) 250 m: 03:13.20 (46.23) 300 m: 03:57.48 (44.28) 350 m: 04:32.31 (34.83)
2. Butalová Pavlína 1999 KIN 05:16.53 1/2 614 II. VT
50 m: 34.03 100 m: 01:11.49 (37.46) 150 m: 01:51.61 (40.12) 200 m: 02:31.47 (39.86) 250 m: 03:17.85 (46.38) 300 m: 04:04.96 (47.11) 350 m: 04:41.18 (36.22)
3. Benešová Anna - Marie 1999 KIN 05:29.48 1/4 544 II. VT
50 m: 36.45 100 m: 01:19.99 (43.54) 150 m: 02:03.01 (43.02) 200 m: 02:44.63 (41.62) 250 m: 03:31.91 (47.28) 300 m: 04:19.96 (48.05) 350 m: 04:55.09 (35.13)
4. Šrámková Jitka 1998 VoSP 06:10.49 1/5 383
50 m: 39.53 100 m: 01:28.79 (49.26) 150 m: 02:18.15 (49.36) 200 m: 03:06.55 (48.40) 250 m: 03:54.05 (47.50) 300 m: 04:43.24 (49.19) 350 m: 05:28.28 (45.04)
5. Cihlářová Anna 2000 VoSP 06:32.25 1/1 323
50 m: 43.46 100 m: 01:39.22 (55.76) 150 m: 02:25.20 (45.98) 200 m: 03:11.46 (46.26) 250 m: 04:08.13 (56.67) 300 m: 05:04.92 (56.79) 350 m: 05:48.75 (43.83)
6. Matušková Michaela 2000 KIN 07:00.08 1/6 263
50 m: 47.84 100 m: 01:45.11 (57.27) 150 m: 02:38.81 (53.70) 200 m: 03:31.60 (52.79) 250 m: 04:28.16 (56.56) 300 m: 05:25.33 (57.17) 350 m: 06:13.12 (47.79)

7. 100 M muži - ...1997
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 11:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Bernat Michal 1995 SlPl 01:03.19 3/1 501 III. VT
50 m: 29.25
2. Kozubek Matěj 1996 Boh 01:04.78 3/4 465 III. VT
50 m: 30.80
3. Ingeduld Vít 1994 PLČB 01:04.97 3/3 461 III. VT
50 m: 31.05
4. Pígl Marek 1997 KIN 01:07.94 3/2 403
50 m: 32.27
5. Pýcha Miroslav 1996 KIN 01:08.09 3/5 401
50 m: 31.57
6. Bykov Jaroslav 1996 SlPl 01:10.18 2/3 366
50 m: 32.71
7. Zahrádka Ladislav 1997 Boh 01:10.72 2/2 358
50 m: 33.72
8. Zach Ondřej 1997 KIN 01:12.78 3/6 328
50 m: 34.57
9. Janata Pavel 1997 SlPl 01:15.80 2/1 290
50 m: 33.68
10. Kostohryz Martin 1996 VoSP 01:16.32 2/5 285
50 m: 33.77
11. Verchiere Didier 1983 Boh 01:17.30 1/3 274
50 m: 34.40
12. Frajt Lukáš 1997 SPKLi 01:18.01 2/6 266
50 m: 34.44
13. Voda Jan 1997 SlPl 01:19.93 1/4 248
50 m: 34.29
14. Smola Filip 1997 SlPl 01:25.60 1/2 202
50 m: 38.69
15. Petráček Arnošt 1991 PLČB 01:44.99 1/5 109
50 m: 50.10

8. 100 M muži - 1998 - 2002
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 11:42

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Gemov Ondřej 1999 SlPl 01:09.66 6/4 374
50 m: 32.48
2. Dobiáš Jan 1999 KIN 01:10.76 6/3 357
50 m: 34.95
3. Landsmann Jiří 1998 VoSP 01:10.80 6/6 356
50 m: 32.99
4. Bejček Martin 1998 VoSP 01:11.15 4/3 351
50 m: 32.71
5. Mašek David 1998 KIN 01:11.52 6/5 346
50 m: 33.72
6. Hanzal Jan 1998 VoSP 01:12.24 6/2 336
50 m: 33.92
7. Kozubek Tomáš 1998 Boh 01:15.43 5/6 295
50 m: 34.83
8. Přerost František 1998 SlPl 01:15.61 6/1 293
50 m: 34.36
9. Tesárek Jakub 1999 KIN 01:16.38 5/5 284
50 m: 35.64
10. Hovorka Ladislav 2000 KIN 01:17.12 5/2 276
50 m: 36.68
11. Jahoda Joseph 1998 SlPl 01:17.33 5/1 274
50 m: 35.65
12. Šváb Matěj 2000 KIN 01:17.37 5/4 273
50 m: 36.75
13. Komár Jiří 1998 SlPl 01:17.54 3/2 271
50 m: 34.43
14. Gabriel Vít 1998 KIN 01:17.96 3/3 267
50 m: 35.99
15. Honzík Lukáš 1998 SlPl 01:18.36 3/6 263
50 m: 35.32
16. Finger David 1999 SlPl 01:19.36 2/1 253
50 m: 35.33
17. Boudník Michal 1999 Boh 01:21.62 4/5 233
50 m: 37.27
18. Šindler Jiří 1998 KIN 01:22.05 5/3 229
50 m: 38.03
19. Pýcha Ondřej 2000 KIN 01:22.37 4/2 226
50 m: 39.11
20. Fremr Pavel 1999 SlPl 01:22.56 4/6 225
50 m: 36.83
21. Anděl Jan 1999 SlPl 01:24.46 2/4 210
50 m: 39.13
22. Krček Jakub 2002 BaSo 01:24.93 2/5 207
50 m: 39.73
23. Dvořák Šimon 1999 KIN 01:25.11 1/3 205
50 m: 38.62
24. Šimůnek Rostislav 2000 KIN 01:25.13 2/2 205
50 m: 39.86
25. Opava Milan 2002 SlPl 01:25.43 3/1 203
50 m: 38.00
26. Kobylák Ondřej 1999 SlPl 01:25.97 3/5 199
50 m: 39.02
27. Kačerovský Jakub 2001 VoSP 01:29.13 4/1 179
50 m: 38.63
28. Švec Petr 2002 RPl 01:52.10 1/1 90
50 m: 52.03
29. Tamarov Arťom 2001 VoSP 01:55.09 1/4 83
50 m: 53.64
30. Lilák Filip 2002 KIN 02:04.34 1/5 66
50 m: 54.62
 
Huska Jan 2000 BaSo diskval.   - nesouměrný pohyb nohou
Borovanský Robert 2001 SlPl diskval.   - Předčasný start
Fiala Martin 2000 SlPl diskval.   - Předčasný start

9. 100 Z ženy - ...1997
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 12:07

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Hovorková Dominika 1994 KIN 01:12.45 2/3 500 III. VT
50 m: 35.70
2. Šimůnková Simona 1997 KIN 01:15.51 2/2 442 III. VT
50 m: 37.14
3. Bozděchová Tereza 1997 JiDo 01:17.12 2/5 414
50 m: 38.16
4. Holubová Karolína 1997 JiDo 01:18.26 2/4 397
50 m: 37.45
5. Sobotková Barbara 1997 BaSo 01:22.09 1/2 344
50 m: 39.37
6. Forejtová Klára 1997 SlPl 01:25.34 1/4 306
50 m: 41.79
7. Novotná Markéta 1997 VoSP 01:26.58 1/3 293
50 m: 43.03

10. 100 Z ženy - 1998 - 2002
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 12:09

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Benešová Alena 1998 KIN 01:11.65 10/2 517 III. VT
50 m: 35.37
2. Butalová Pavlína 1999 KIN 01:12.49 9/4 499 III. VT
50 m: 35.63
3. Rumlová Alena 2000 SlPl 01:14.74 10/3 455 III. VT
50 m: 36.43
4. Benešová Anna - Marie 1999 KIN 01:18.14 9/3 398
50 m: 38.09
5. Sieberová Natálie 2000 SlPl 01:18.47 10/6 393
50 m: 37.97
6. Bartoňová Natálie 1999 SlPl 01:18.52 10/1 393
50 m: 38.69
7. Soukupová Pavlína 2000 SlPl 01:18.57 10/4 392
50 m: 38.32
8. Cihlářová Anna 2000 VoSP 01:19.82 10/5 374
50 m: 38.88
9. Štěrbová Adéla 2000 SlPl 01:20.32 9/5 367
50 m: 39.41
10. Kordová Simona 2000 SlPl 01:22.71 9/6 336
50 m: 40.57
11. Velátová Andrea 2001 SlPl 01:23.91 9/1 322
50 m: 41.62
12. Gonová Andrea 1999 SjTa 01:24.01 9/2 321
50 m: 41.07
13. Šantínová Denisa 2000 SlPl 01:26.18 8/5 297
50 m: 43.63
14. Šrámková Jitka 1998 VoSP 01:26.80 8/2 291
50 m: 42.02
15. Doubková Kateřina 2000 Boh 01:27.49 7/3 284
50 m: 42.97
16. Trinerová Lucie 2001 SlPl 01:28.80 8/6 271
50 m: 43.37
17. Polcarová Tereza 2001 SlPl 01:29.32 8/3 267
50 m: 44.24
18. Šarláková Sophie 2002 SlPl 01:32.47 7/4 240
50 m: 44.07
19. Mrázová Adéla 2000 SlPl 01:32.64 5/3 239
50 m: 46.20
20. Kryčová Tereza 2001 SlPl 01:32.82 6/4 238
50 m: 45.25
21. Rubnerová Andrea 2001 SlPl 01:33.11 5/4 236
50 m: 46.12
22. Vargová Pavlína 1999 SlPl 01:33.18 7/6 235
50 m: 46.22
23. Kučerová Natálie 2001 SlPl 01:33.50 6/6 233
50 m: 46.40
24. Galánová Michaela 2001 BaSo 01:33.54 6/3 232
50 m: 45.00
25. Bucháčková Barbora 2001 SlPl 01:34.01 6/1 229
50 m: 46.60
26. Frajtová Sára 2001 SPKLi 01:34.52 7/1 225
50 m: 44.30
27. Šebestová Lucie 2001 SlPl 01:35.57 5/5 218
50 m: 46.97
28. Hamplová Tereza 2000 SlPl 01:36.02 6/2 215
50 m: 46.04
29. Lipovská Vanesa 2000 Boh 01:36.08 7/5 214
50 m: 47.04
30. Krausová Nikola 2000 SlPl 01:36.47 4/3 212
50 m: 46.34
31. Matušková Michaela 2000 KIN 01:36.55 4/4 211
50 m: 47.59
32. Šulcová Alexandra 2000 VoSP 01:37.37 5/2 206
50 m: 47.89
33. Uhlová Barbora 2001 SlPl 01:37.76 5/1 203
50 m: 46.64
34. Vacková Nikola 2001 SlPl 01:38.17 5/6 201
50 m: 47.18
35. Sekyrová Tereza 2000 BaSo 01:38.63 6/5 198
50 m: 47.13
36. Molnárová Dita 2002 SlPl 01:40.23 4/2 189
50 m: 49.43
37. Švecová Senta 2002 KIN 01:40.62 8/1 187
50 m: 49.26
38. Šormová Michaela 2001 SlPl 01:41.05 3/5 184
50 m: 48.58
39. Garyatová Natálie 2000 SjTa 01:41.45 2/3 182
50 m: 49.76
40. Kováříková Lucie 1999 SlPl 01:41.47 7/2 182
50 m: 48.28
41. Krausová Lucie 2000 SlPl 01:42.96 4/6 174
50 m: 48.51
42. Negerová Karin Anna 2001 SlPl 01:43.00 4/5 174
50 m: 48.68
43. Kalabzová Nikol 2001 RPl 01:43.60 3/6 171
50 m: 50.68
44. Hrabáková Adéla 2002 BaSo 01:46.52 2/2 157
50 m: 52.66
45. Nohejlová Petra 2000 BaSo 01:46.91 1/2 156
50 m: 50.81
46. Kallistová Tereza 2002 SlPl 01:47.75 3/3 152
50 m: 53.45
47. Bučková Kateřina 2001 SlPl 01:50.68 2/4 140
50 m: 53.65
48. Dolejšová Anna 2001 RPl 01:51.21 2/1 138
50 m: 53.97
49. Boráková Denisa 2000 SjTa 01:52.29 3/2 134
50 m: 52.38
50. Švábková Alena 2002 SlPl 01:54.47 3/1 127
50 m: 53.91
51. Pávová Dagmar 2002 BaSo 01:59.77 2/5 111
50 m: 57.73
52. Joudová Lucie 2000 VoSP 02:01.41 1/4 106
50 m: 58.59
 
Pašková Julie 2002 SlPl diskval.   - Chybná obrátka
Prášková Linda 2001 KIN diskval.   - Chybná obrátka

11. 100 P ženy - ...1997
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 15:35

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Hovorková Dominika 1994 KIN 01:19.84 1/3 538 III. VT
50 m: 38.20
2. Kydlíčková Tereza 1997 SlPl 01:24.89 1/2 447 III. VT
50 m: 40.37
3. Kastlová Sarah 1995 BaSo 01:26.89 1/4 417
50 m: 40.31
4. Šimůnková Simona 1997 KIN 01:29.23 1/1 385
50 m: 42.95
5. Jágerová Diana 1996 SlPl 01:32.70 1/5 344
50 m: 42.89
6. Novotná Markéta 1997 VoSP 01:37.41 1/6 296
50 m: 46.65

12. 100 P ženy - 1998 - 2002
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 15:42

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Butalová Pavlína 1999 KIN 01:23.05 8/2 478 III. VT
50 m: 39.80
2. Benešová Alena 1998 KIN 01:23.34 9/6 473 III. VT
50 m: 39.98
3. Šantínová Denisa 2000 SlPl 01:26.68 9/1 420 III. VT
50 m: 41.63
4. Rumlová Alena 2000 SlPl 01:27.82 9/4 404
50 m: 41.72
5. Šrámková Jitka 1998 VoSP 01:28.33 9/3 397
50 m: 41.88
6. Štěrbová Adéla 2000 SlPl 01:28.87 8/4 390
50 m: 42.39
7. Benešová Anna - Marie 1999 KIN 01:29.36 8/3 384
50 m: 42.32
8. Sieberová Natálie 2000 SlPl 01:30.12 9/2 374
50 m: 42.41
9. Kordová Simona 2000 SlPl 01:31.82 6/4 354
50 m: 43.60
10. Šormová Michaela 2001 SlPl 01:36.31 9/5 306
50 m: 45.93
11. Polcarová Tereza 2001 SlPl 01:36.89 8/5 301
50 m: 46.41
12. Kováříková Lucie 1999 SlPl 01:36.95 7/4 300
50 m: 46.09
13. Bartoňová Natálie 1999 SlPl 01:37.33 7/3 297
50 m: 46.83
14. Vargová Pavlína 1999 SlPl 01:37.97 7/1 291
50 m: 45.45
15. - 16. Mrázová Adéla 2000 SlPl 01:38.97 5/3 282
50 m: 48.16
15. - 16. Trinerová Lucie 2001 SlPl 01:38.97 5/5 282
50 m: 47.08
17. Velátová Andrea 2001 SlPl 01:39.37 5/2 279
50 m: 48.01
18. Kallistová Tereza 2002 SlPl 01:40.36 5/6 271
50 m: 48.12
19. Bucháčková Barbora 2001 SlPl 01:40.52 8/1 270
50 m: 46.96
20. Vacková Nikola 2001 SlPl 01:41.88 6/3 259
50 m: 48.30
21. Hamplová Tereza 2000 SlPl 01:41.89 7/6 259
50 m: 47.47
22. Doubková Kateřina 2000 Boh 01:42.17 7/5 257
50 m: 49.27
23. Krausová Nikola 2000 SlPl 01:42.45 5/1 255
50 m: 48.19
24. Matušková Michaela 2000 KIN 01:42.81 4/3 252
50 m: 48.81
25. Galánová Michaela 2001 BaSo 01:43.33 5/4 248
50 m: 48.97
26. Uhlová Barbora 2001 SlPl 01:46.86 6/5 224
50 m: 50.75
27. Švecová Senta 2002 KIN 01:47.28 7/2 222
50 m: 48.81
28. Garyatová Natálie 2000 SjTa 01:48.21 4/4 216
50 m: 51.13
29. Šebestová Lucie 2001 SlPl 01:48.27 6/2 216
50 m: 50.70
30. Šulcová Alexandra 2000 VoSP 01:48.35 4/2 215
50 m: 51.17
31. Kryčová Tereza 2001 SlPl 01:48.98 4/1 211
50 m: 53.03
32. Boráková Denisa 2000 SjTa 01:49.03 6/6 211
50 m: 50.04
33. Krausová Lucie 2000 SlPl 01:51.7 2/3 196 ruč. měř.
50 m: 50.80
34. Dolejšová Anna 2001 RPl 01:52.24 3/2 194
50 m: 53.46
35. Zicklerová Lucie 2002 BaSo 01:52.80 3/1 191
50 m: 52.31
36. Negerová Karin Anna 2001 SlPl 01:54.69 3/3 181
50 m: 54.14
37. Kučerová Natálie 2001 SlPl 01:55.2 2/4 179 ruč. měř.
50 m: 54.80
38. Rubnerová Andrea 2001 SlPl 01:56.4 2/5 174 ruč. měř.
50 m: 55.20
39. Švábková Alena 2002 SlPl 01:56.72 3/4 172
50 m: 54.53
40. Prášková Linda 2001 KIN 01:56.88 4/5 171
50 m: 55.75
41. Joudová Lucie 2000 VoSP 01:57.06 1/4 171
50 m: 54.88
42. Pašková Julie 2002 SlPl 01:57.11 4/6 170
50 m: 55.20
43. Pávová Dagmar 2002 BaSo 01:58.9 2/2 163 ruč. měř.
50 m: 56.60
44. Kalabzová Nikol 2001 RPl 01:59.16 3/6 162
50 m: 55.59
45. Bučková Kateřina 2001 SlPl 02:01.23 1/3 154
50 m: 57.80
 
Nohejlová Petra 2000 BaSo diskval.   - Prsový kop
Molnárová Dita 2002 SlPl diskval.   - chybné tempo pod vodou
Frajtová Sára 2001 SPKLi diskval.   - Chybná obrátka
Sekyrová Tereza 2000 BaSo diskval.   - Předčasný start

13. 100 VZ muži - ...1997
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 16:03

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Ingeduld Vít 1994 PLČB 54.26 5/3 627 II. VT
50 m: 26.57
2. Pick Daniel 1991 SlPl 55.64 5/4 582 II. VT
50 m: 26.27
3. Velek Ladislav 1989 SlPl 55.94 5/2 573 II. VT
50 m: 26.46
4. Bernat Michal 1995 SlPl 56.33 5/5 561 II. VT
50 m: 27.63
5. Pígl Marek 1997 KIN 58.21 4/3 508 III. VT
50 m: 28.82
6. Kozubek Matěj 1996 Boh 58.82 5/6 492 III. VT
50 m: 28.57
7. Maněna Jan 1994 SlPl 58.84 5/1 492 III. VT
50 m: 27.92
8. Špok Ondřej 1985 PKJH 59.58 4/4 474 III. VT
50 m: 27.37
9. Bykov Jaroslav 1996 SlPl 01:00.37 4/2 456 III. VT
50 m: 29.43
10. Zach Ondřej 1997 KIN 01:01.00 4/5 442 III. VT
50 m: 29.96
11. Ptáček Jakub 1997 SPKLi 01:01.44 3/3 432 III. VT
50 m: 29.33
12. Brandl Daniel 1997 SlPl 01:01.84 3/4 424 III. VT
50 m: 29.02
13. Pýcha Miroslav 1996 KIN 01:02.10 4/1 418
50 m: 30.28
14. Janata Pavel 1997 SlPl 01:02.16 3/2 417
50 m: 29.44
15. Zahradník Matěj 1997 SlPl 01:03.53 2/5 391
50 m: 29.99
16. Šmejkal Marcel 1997 SjTa 01:03.68 4/6 388
50 m: 30.93
17. Kostohryz Martin 1996 VoSP 01:03.70 3/5 388
50 m: 29.55
18. Zahrádka Ladislav 1997 Boh 01:04.07 2/2 381
50 m: 30.97
19. Voda Jan 1997 SlPl 01:04.23 3/1 378
50 m: 30.27
20. Frajt Lukáš 1997 SPKLi 01:04.46 2/3 374
50 m: 31.43
21. Strnad Adam 1997 SlPl 01:04.67 2/4 371
50 m: 30.89
22. Verchiere Didier 1983 Boh 01:05.63 3/6 355
50 m: 30.73
23. Triner Petr 1997 SlPl 01:06.81 1/2 336
50 m: 32.64
24. Horák Lukáš 1997 SlPl 01:08.32 1/4 314
50 m: 32.90
25. Petráček Arnošt 1991 PLČB 01:42.28 1/3 94
50 m: 48.68

14. 100 VZ muži - 1998 - 2002
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 16:05

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Bejček Martin 1998 VoSP 01:01.36 9/3 434 III. VT
50 m: 30.10
2. Hanzal Jan 1998 VoSP 01:01.67 10/5 427 III. VT
50 m: 30.08
3. Kozubek Tomáš 1998 Boh 01:01.82 9/4 424 III. VT
50 m: 30.31
4. Honzík Lukáš 1998 SlPl 01:02.55 10/6 410
50 m: 30.37
5. Přerost František 1998 SlPl 01:03.12 10/4 399
50 m: 30.55
6. Mašek David 1998 KIN 01:03.36 9/2 394
50 m: 31.27
7. Štochl Radek 1998 SlPl 01:03.75 8/3 387
50 m: 30.82
8. Fremr Pavel 1999 SlPl 01:03.79 10/1 386
50 m: 30.86
9. Čermák Václav 2000 RPl 01:03.86 10/2 385
50 m: 30.80
10. Čepelák David 1998 BaSo 01:04.19 10/3 379
50 m: 30.40
11. Boudník Michal 1999 Boh 01:06.22 7/3 345
50 m: 32.67
12. Šváb Matěj 2000 KIN 01:06.31 9/6 344
50 m: 31.86
13. Finger David 1999 SlPl 01:06.33 7/1 343
50 m: 32.69
14. Landsmann Jiří 1998 VoSP 01:06.61 7/5 339
50 m: 32.25
15. Dobiáš Jan 1999 KIN 01:07.07 8/4 332
50 m: 32.37
16. Jahoda Joseph 1998 SlPl 01:07.29 7/2 329
50 m: 32.59
17. Šebesta David 1999 SlPl 01:07.79 6/5 322
50 m: 32.46
18. Hovorka Ladislav 2000 KIN 01:07.83 8/1 321
50 m: 33.01
19. Anděl Jan 1999 SlPl 01:08.30 7/6 315
50 m: 33.63
20. Bucháček Lukáš 1998 SlPl 01:08.44 9/5 313
50 m: 31.28
21. Kačerovský Jakub 2001 VoSP 01:08.58 8/5 311
50 m: 33.08
22. Šindler Jiří 1998 KIN 01:08.64 9/1 310
50 m: 32.58
23. Tesárek Jakub 1999 KIN 01:08.89 8/6 307
50 m: 32.59
24. Šimůnek Rostislav 2000 KIN 01:09.86 8/2 294
50 m: 34.31
25. Běloch Matěj 1999 SlPl 01:09.93 5/5 293
50 m: 33.20
26. Fiala Martin 2000 SlPl 01:10.04 4/3 292
50 m: 33.15
27. Pivrnec Tomáš 1999 VoSP 01:10.32 5/2 288
50 m: 34.50
28. Karnold Adam 2001 SlPl 01:10.63 7/4 284
50 m: 33.86
29. Dvořák Šimon 1999 KIN 01:10.65 4/5 284
50 m: 33.90
30. Komár Jiří 1998 SlPl 01:10.66 6/3 284
50 m: 33.84
31. Gemov Ondřej 1999 SlPl 01:10.71 6/4 283
50 m: 34.37
32. Gabriel Vít 1998 KIN 01:10.72 6/1 283
50 m: 33.65
33. Strejc Tomáš 1999 SlPl 01:12.47 4/4 263
50 m: 33.75
34. Matula Michal 2000 VoSP 01:13.11 5/4 256
50 m: 35.42
35. Borovanský Robert 2001 SlPl 01:13.98 3/3 248
50 m: 34.22
36. Kajuk Jakub 1998 VoSP 01:14.70 5/1 240
50 m: 36.08
37. Hrunek Tomáš 2001 Boh 01:15.29 4/6 235
50 m: 35.56
38. Slanina Filip 2001 BaSo 01:15.33 6/6 234
50 m: 36.29
39. Pýcha Ondřej 2000 KIN 01:15.45 4/2 233
50 m: 36.48
40. Karban Martin 2000 BaSo 01:16.74 5/6 222
50 m: 35.86
41. Krček Jakub 2002 BaSo 01:17.24 4/1 217
50 m: 37.10
42. Velebný Jáchym 2001 SlPl 01:21.99 3/4 182
50 m: 38.04
43. Götz Jan 2002 SlPl 01:22.26 3/6 180
50 m: 38.72
44. Hradil David 2001 SlPl 01:22.66 3/1 177
50 m: 38.85
45. Majer Filip 2001 SlPl 01:24.25 2/5 168
50 m: 39.44
46. Huska Jan 2000 BaSo 01:24.30 3/2 167
50 m: 39.37
47. Louda Jakub 2001 SlPl 01:24.46 2/4 166
50 m: 40.19
48. Kajuk Matěj 2000 VoSP 01:24.49 3/5 166
50 m: 40.97
49. Zotov Viktor 2001 SjTa 01:29.43 2/1 140
50 m: 41.30
50. Tamarov Arťom 2001 VoSP 01:31.08 2/2 133
50 m: 42.22
51. Švec Petr 2002 RPl 01:31.60 1/5 130
50 m: 45.75
52. Lilák Filip 2002 KIN 01:35.39 1/3 115
50 m: 45.41
53. Zuna Ondřej 2002 SlPl 01:35.65 1/4 115
50 m: 47.39
54. Chalupa Jakub 2001 Boh 01:36.33 2/6 112
50 m: 43.46
55. Hutta Tomáš 2001 SjTa 01:37.99 1/2 107
50 m: 45.67
 
Trik Jakub 2001 SlPl diskval.   - Předčasný start
Mošna Jindřich 1998 SlPl diskval.   - Předčasný start

15. 1500 VZ ženy - ...1997
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 16:49

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Hovorková Dominika 1994 KIN 17:42.11 2/3 712 I. VT
100 m: 01:05.41 200 m: 02:14.37 (01:08.96) 300 m: 03:24.07 (01:09.70) 400 m: 04:34.18 (01:10.11) 500 m: 05:44.79 (01:10.61) 600 m: 06:55.99 (01:11.20) 700 m: 08:07.24 (01:11.25) 800 m: 09:19.02 (01:11.78)
900 m: 10:30.56 (01:11.54) 1000 m: 11:42.37 (01:11.81) 1100 m: 12:54.48 (01:12.11) 1200 m: 14:06.26 (01:11.78) 1300 m: 15:18.54 (01:12.28) 1400 m: 16:30.44 (01:11.90)
2. Šimůnková Simona 1997 KIN 18:34.71 2/5 616 II. VT
100 m: 01:07.41 200 m: 02:19.73 (01:12.32) 300 m: 03:33.54 (01:13.81) 400 m: 04:46.91 (01:13.37) 500 m: 06:01.32 (01:14.41) 600 m: 07:16.03 (01:14.71) 700 m: 08:31.23 (01:15.20) 800 m: 09:46.71 (01:15.48)
900 m: 11:01.77 (01:15.06) 1000 m: 12:16.81 (01:15.04) 1100 m: 13:32.03 (01:15.22) 1200 m: 14:47.72 (01:15.69) 1300 m: 16:03.46 (01:15.74) 1400 m: 17:19.60 (01:16.14)
3. Müllerová Soňa 1989 SjTa 20:29.32 2/6 459 III. VT
100 m: 01:09.89 200 m: 02:29.51 (01:19.62) 300 m: 03:51.13 (01:21.62) 400 m: 05:13.38 (01:22.25) 500 m: 06:37.12 (01:23.74) 600 m: 08:01.18 (01:24.06) 700 m: 09:24.38 (01:23.20) 800 m: 10:48.74 (01:24.36)
900 m: 12:12.88 (01:24.14) 1000 m: 13:36.78 (01:23.90) 1100 m: 15:00.66 (01:23.88) 1200 m: 16:24.62 (01:23.96) 1300 m: 17:47.89 (01:23.27) 1400 m: 19:09.54 (01:21.65)
4. Krčková Renata 1969 NepM 21:21.17 1/3 406
100 m: 01:19.30 200 m: 02:46.10 (01:26.80) 300 m: 04:13.04 (01:26.94) 400 m: 05:40.39 (01:27.35) 500 m: 07:06.35 (01:25.96) 600 m: 08:32.50 (01:26.15) 700 m: 09:58.21 (01:25.71) 800 m: 11:23.55 (01:25.34)
900 m: 12:49.65 (01:26.10) 1000 m: 14:15.78 (01:26.13) 1100 m: 15:41.75 (01:25.97) 1200 m: 17:07.15 (01:25.40) 1300 m: 18:32.66 (01:25.51) 1400 m: 19:58.18 (01:25.52)

15. 1500 VZ ženy - 1998 - 2000
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 16:49

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Benešová Anna - Marie 1999 KIN 17:16.12 2/4 767 I. VT
100 m: 01:05.78 200 m: 02:14.83 (01:09.05) 300 m: 03:24.33 (01:09.50) 400 m: 04:32.45 (01:08.12) 500 m: 05:40.91 (01:08.46) 600 m: 06:49.10 (01:08.19) 700 m: 07:58.13 (01:09.03) 800 m: 09:06.46 (01:08.33)
900 m: 10:15.67 (01:09.21) 1000 m: 11:24.82 (01:09.15) 1100 m: 12:34.70 (01:09.88) 1200 m: 13:45.10 (01:10.40) 1300 m: 14:55.75 (01:10.65) 1400 m: 16:07.10 (01:11.35)
2. Benešová Alena 1998 KIN 17:26.87 2/2 744 I. VT
100 m: 01:05.26 200 m: 02:13.04 (01:07.78) 300 m: 03:21.57 (01:08.53) 400 m: 04:30.98 (01:09.41) 500 m: 05:40.50 (01:09.52) 600 m: 06:49.76 (01:09.26) 700 m: 07:59.48 (01:09.72) 800 m: 09:10.84 (01:11.36)
900 m: 10:22.04 (01:11.20) 1000 m: 11:32.55 (01:10.51) 1100 m: 12:42.94 (01:10.39) 1200 m: 13:53.84 (01:10.90) 1300 m: 15:05.42 (01:11.58) 1400 m: 16:16.99 (01:11.57)
3. Butalová Pavlína 1999 KIN 18:24.35 2/1 634 II. VT
100 m: 01:05.77 200 m: 02:15.55 (01:09.78) 300 m: 03:27.43 (01:11.88) 400 m: 04:40.51 (01:13.08) 500 m: 05:54.19 (01:13.68) 600 m: 07:07.53 (01:13.34) 700 m: 08:20.31 (01:12.78) 800 m: 09:34.91 (01:14.60)
900 m: 10:50.45 (01:15.54) 1000 m: 12:06.57 (01:16.12) 1100 m: 13:22.93 (01:16.36) 1200 m: 14:38.96 (01:16.03) 1300 m: 15:54.98 (01:16.02) 1400 m: 17:10.11 (01:15.13)
4. Gonová Andrea 1999 SjTa 22:05.48 1/4 366
100 m: 01:19.80 200 m: 02:47.18 (01:27.38) 300 m: 04:15.14 (01:27.96) 400 m: 05:43.83 (01:28.69) 500 m: 07:14.06 (01:30.23) 600 m: 08:42.77 (01:28.71) 700 m: 10:13.47 (01:30.70) 800 m: 11:42.62 (01:29.15)
900 m: 13:13.37 (01:30.75) 1000 m: 14:42.92 (01:29.55) 1100 m: 16:13.95 (01:31.03) 1200 m: 17:44.30 (01:30.35) 1300 m: 19:15.85 (01:31.55) 1400 m: 20:41.43 (01:25.58)
5. Kotěšovcová Pavla 2000 Boh 22:40.31 1/5 339
100 m: 01:22.76 200 m: 02:52.60 (01:29.84) 300 m: 04:23.99 (01:31.39) 400 m: 05:54.90 (01:30.91) 500 m: 07:26.35 (01:31.45) 600 m: 08:58.48 (01:32.13) 700 m: 10:29.74 (01:31.26) 800 m: 12:01.80 (01:32.06)
900 m: 13:33.55 (01:31.75) 1000 m: 15:06.02 (01:32.47) 1100 m: 16:35.85 (01:29.83) 1200 m: 18:07.66 (01:31.81) 1300 m: 19:39.55 (01:31.89) 1400 m: 21:11.11 (01:31.56)
6. Cihlářová Anna 2000 VoSP 23:02.37 1/2 323
100 m: 01:22.87 200 m: 02:53.39 (01:30.52) 300 m: 04:26.37 (01:32.98) 400 m: 05:58.01 (01:31.64) 500 m: 07:30.41 (01:32.40) 600 m: 09:03.67 (01:33.26) 700 m: 10:37.14 (01:33.47) 800 m: 12:09.91 (01:32.77)
900 m: 13:43.92 (01:34.01) 1000 m: 15:15.76 (01:31.84) 1100 m: 16:49.47 (01:33.71) 1200 m: 18:23.65 (01:34.18) 1300 m: 19:59.23 (01:35.58) 1400 m: 21:33.13 (01:33.90)

16. 400 OPZ muži - 1998 - 2000
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 17:22

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Hanzal Jan 1998 VoSP 05:15.61 4/2 456 III. VT
50 m: 34.52 100 m: 01:14.21 (39.69) 150 m: 01:54.92 (40.71) 200 m: 02:33.81 (38.89) 250 m: 03:19.46 (45.65) 300 m: 04:06.12 (46.66) 350 m: 04:41.92 (35.80)
2. Mašek David 1998 KIN 05:16.10 4/4 453 III. VT
50 m: 33.71 100 m: 01:13.35 (39.64) 150 m: 01:53.63 (40.28) 200 m: 02:32.68 (39.05) 250 m: 03:20.65 (47.97) 300 m: 04:08.59 (47.94) 350 m: 04:43.49 (34.90)
3. Bejček Martin 1998 VoSP 05:19.98 4/5 437 III. VT
50 m: 34.69 100 m: 01:15.99 (41.30) 150 m: 01:58.46 (42.47) 200 m: 02:40.03 (41.57) 250 m: 03:22.88 (42.85) 300 m: 04:06.32 (43.44) 350 m: 04:43.48 (37.16)
4. Landsmann Jiří 1998 VoSP 05:21.88 3/3 429 III. VT
50 m: 33.10 100 m: 01:12.00 (38.90) 150 m: 01:52.89 (40.89) 200 m: 02:33.26 (40.37) 250 m: 03:21.10 (47.84) 300 m: 04:08.48 (47.38) 350 m: 04:45.63 (37.15)
5. Kozubek Tomáš 1998 Boh 05:27.21 3/4 409
50 m: 34.79 100 m: 01:15.48 (40.69) 150 m: 01:59.30 (43.82) 200 m: 02:41.14 (41.84) 250 m: 03:28.30 (47.16) 300 m: 04:15.36 (47.06) 350 m: 04:52.16 (36.80)
6. Dobiáš Jan 1999 KIN 05:28.25 4/1 405
50 m: 34.23 100 m: 01:13.95 (39.72) 150 m: 01:56.63 (42.68) 200 m: 02:38.10 (41.47) 250 m: 03:26.80 (48.70) 300 m: 04:15.92 (49.12) 350 m: 04:52.41 (36.49)
7. Hovorka Ladislav 2000 KIN 05:29.69 4/3 400
50 m: 36.67 100 m: 01:19.72 (43.05) 150 m: 02:03.11 (43.39) 200 m: 02:45.21 (42.10) 250 m: 03:31.43 (46.22) 300 m: 04:18.46 (47.03) 350 m: 04:54.88 (36.42)
8. Šváb Matěj 2000 KIN 05:36.11 4/6 377
50 m: 36.54 100 m: 01:18.36 (41.82) 150 m: 02:00.61 (42.25) 200 m: 02:42.32 (41.71) 250 m: 03:32.41 (50.09) 300 m: 04:22.65 (50.24) 350 m: 04:59.93 (37.28)
9. Heřman Petr 1999 SPKLi 05:39.17 3/2 367
50 m: 38.91 100 m: 01:24.42 (45.51) 150 m: 02:07.31 (42.89) 200 m: 02:50.19 (42.88) 250 m: 03:39.06 (48.87) 300 m: 04:26.98 (47.92) 350 m: 05:04.74 (37.76)
10. Gemov Ondřej 1999 SlPl 05:41.05 3/6 361
50 m: 36.10 100 m: 01:18.68 (42.58) 150 m: 02:02.72 (44.04) 200 m: 02:45.95 (43.23) 250 m: 03:35.40 (49.45) 300 m: 04:24.81 (49.41) 350 m: 05:03.52 (38.71)
11. Tesárek Jakub 1999 KIN 05:43.55 2/3 353
50 m: 36.10 100 m: 01:19.09 (42.99) 150 m: 02:00.78 (41.69) 200 m: 02:42.15 (41.37) 250 m: 03:33.99 (51.84) 300 m: 04:26.01 (52.02) 350 m: 05:05.34 (39.33)
12. Čermák Václav 2000 RPl 05:51.64 3/5 329
50 m: 37.33 100 m: 01:22.53 (45.20) 150 m: 02:07.71 (45.18) 200 m: 02:50.53 (42.82) 250 m: 03:41.73 (51.20) 300 m: 04:34.76 (53.03) 350 m: 05:14.22 (39.46)
13. Šindler Jiří 1998 KIN 05:53.51 3/1 324
50 m: 38.41 100 m: 01:23.90 (45.49) 150 m: 02:07.84 (43.94) 200 m: 02:51.08 (43.24) 250 m: 03:42.15 (51.07) 300 m: 04:34.42 (52.27) 350 m: 05:14.30 (39.88)
14. Gabriel Vít 1998 KIN 05:56.96 2/5 315
50 m: 36.98 100 m: 01:22.61 (45.63) 150 m: 02:09.64 (47.03) 200 m: 02:54.34 (44.70) 250 m: 03:48.01 (53.67) 300 m: 04:41.07 (53.06) 350 m: 05:19.91 (38.84)
15. Dvořák Šimon 1999 KIN 06:01.56 1/2 303
50 m: 41.95 100 m: 01:30.12 (48.17) 150 m: 02:16.70 (46.58) 200 m: 03:01.77 (45.07) 250 m: 03:51.76 (49.99) 300 m: 04:41.70 (49.94) 350 m: 05:22.43 (40.73)
16. Pýcha Ondřej 2000 KIN 06:09.69 2/4 283
50 m: 39.44 100 m: 01:24.97 (45.53) 150 m: 02:14.82 (49.85) 200 m: 03:02.81 (47.99) 250 m: 03:56.71 (53.90) 300 m: 04:50.18 (53.47) 350 m: 05:30.30 (40.12)
17. Šimůnek Rostislav 2000 KIN 06:11.21 2/2 280
50 m: 40.80 100 m: 01:31.86 (51.06) 150 m: 02:20.61 (48.75) 200 m: 03:07.62 (47.01) 250 m: 04:01.01 (53.39) 300 m: 04:55.43 (54.42) 350 m: 05:34.97 (39.54)
18. Boudník Michal 1999 Boh 06:14.23 2/1 273
50 m: 39.38 100 m: 01:27.14 (47.76) 150 m: 02:17.51 (50.37) 200 m: 03:05.03 (47.52) 250 m: 04:02.54 (57.51) 300 m: 04:59.61 (57.07) 350 m: 05:36.75 (37.14)
19. Matula Michal 2000 VoSP 06:28.82 1/3 244
50 m: 45.04 100 m: 01:40.53 (55.49) 150 m: 02:27.14 (46.61) 200 m: 03:12.58 (45.44) 250 m: 04:09.02 (56.44) 300 m: 05:06.36 (57.34) 350 m: 05:49.23 (42.87)
20. Hrubý Jakub 2000 RPl 07:43.55 1/4 144
50 m: 55.80 100 m: 02:06.54 (01:10.74) 150 m: 03:03.46 (56.92) 200 m: 04:01.34 (57.88) 250 m: 05:02.11 (01:00.77) 300 m: 06:02.92 (01:00.81) 350 m: 06:54.05 (51.13)

17. 100 M ženy - ...1997
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 17:32

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šimůnková Simona 1997 KIN 01:10.63 2/4 509 III. VT
50 m: 33.01
2. Hovorková Dominika 1994 KIN 01:12.60 2/3 469 III. VT
50 m: 33.54
3. Bozděchová Tereza 1997 JiDo 01:22.03 2/1 325
50 m: 38.24
4. Holubová Karolína 1997 JiDo 01:22.60 2/5 319
50 m: 37.63
5. Kydlíčková Tereza 1997 SlPl 01:22.99 2/2 314
50 m: 38.07
6. Jágerová Diana 1996 SlPl 01:29.06 1/3 254
50 m: 38.15
7. Novotná Markéta 1997 VoSP 01:31.67 1/4 233
50 m: 41.79
8. Forejtová Klára 1997 SlPl 01:36.13 1/2 202
50 m: 42.05

18. 100 M ženy - 1998 - 2002
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 17:45

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Benešová Alena 1998 KIN 01:08.17 4/3 567 II. VT
50 m: 32.34
2. Butalová Pavlína 1999 KIN 01:10.37 4/4 515 III. VT
50 m: 33.40
3. Benešová Anna - Marie 1999 KIN 01:18.72 4/5 368
50 m: 36.72
4. Rumlová Alena 2000 SlPl 01:19.92 4/2 352
50 m: 36.91
5. Štěrbová Adéla 2000 SlPl 01:22.18 3/2 323
50 m: 38.73
6. Sieberová Natálie 2000 SlPl 01:22.63 3/6 318
50 m: 38.50
7. Kordová Simona 2000 SlPl 01:23.76 4/1 305
50 m: 37.07
8. Soukupová Pavlína 2000 SlPl 01:28.55 3/3 259
50 m: 39.99
9. Bartoňová Natálie 1999 SlPl 01:29.59 3/5 250
50 m: 40.99
10. Šrámková Jitka 1998 VoSP 01:29.82 4/6 248
50 m: 40.15
11. Cihlářová Anna 2000 VoSP 01:31.58 3/1 234
50 m: 42.36
12. Velátová Andrea 2001 SlPl 01:31.83 3/4 232
50 m: 42.10
13. Frajtová Sára 2001 SPKLi 01:37.25 2/3 195
50 m: 43.61
14. Šarláková Sophie 2002 SlPl 01:39.39 2/4 183
50 m: 44.35
15. Prášková Linda 2001 KIN 01:44.44 1/3 158
50 m: 49.58
16. Lipovská Vanesa 2000 Boh 01:48.35 2/2 141
50 m: 51.53
17. Galánová Michaela 2001 BaSo 01:49.01 2/5 139
50 m: 48.89
18. Švecová Senta 2002 KIN 01:56.59 1/4 113
50 m: 50.57
19. Sekyrová Tereza 2000 BaSo 02:07.06 2/1 88
50 m: 56.84
 
Matušková Michaela 2000 KIN diskval.   - Předčasný start

19. 100 Z muži - ...1997
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 17:48

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Velek Jan 1991 SlPl 01:02.06 4/4 538 III. VT
50 m: 29.68
2. Kozubek Matěj 1996 Boh 01:04.43 4/5 481 III. VT
50 m: 31.95
3. Ingeduld Vít 1994 PLČB 01:05.58 4/3 456 III. VT
50 m: 32.59
4. Maněna Jan 1994 SlPl 01:09.70 4/2 380
50 m: 33.30
5. Špok Ondřej 1985 PKJH 01:10.12 4/1 373
50 m: 34.49
6. Pígl Marek 1997 KIN 01:11.77 4/6 348
50 m: 35.17
7. Kostohryz Martin 1996 VoSP 01:12.06 3/3 344
50 m: 34.64
8. Brandl Daniel 1997 SlPl 01:13.00 3/4 330
50 m: 35.33
9. Ptáček Jakub 1997 SPKLi 01:13.31 2/1 326
50 m: 35.74
10. Frajt Lukáš 1997 SPKLi 01:13.41 3/5 325
50 m: 35.35
11. Janata Pavel 1997 SlPl 01:13.66 2/4 322
50 m: 36.58
12. Voda Jan 1997 SlPl 01:13.73 3/6 321
50 m: 35.87
13. Zach Ondřej 1997 KIN 01:13.85 2/5 319
50 m: 36.78
14. Bykov Jaroslav 1996 SlPl 01:15.29 3/1 301
50 m: 36.66
15. Zahrádka Ladislav 1997 Boh 01:15.92 2/2 294
50 m: 37.16
16. Pýcha Miroslav 1996 KIN 01:17.79 3/2 273
50 m: 38.04
17. Zahradník Matěj 1997 SlPl 01:18.67 2/3 264
50 m: 37.90
18. Smola Filip 1997 SlPl 01:20.20 1/4 249
50 m: 38.83
19. Strnad Adam 1997 SlPl 01:21.17 2/6 240
50 m: 39.99
20. Triner Petr 1997 SlPl 01:22.74 1/2 227
50 m: 40.91
21. Verchiere Didier 1983 Boh 01:28.49 1/3 186
50 m: 42.88
22. Petráček Arnošt 1991 PLČB 01:42.67 1/5 119
50 m: 50.28

20. 100 Z muži - 1998 - 2002
Čas uzavření výsledků 6.10. 2012 18:08

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Honzík Lukáš 1998 SlPl 01:10.02 10/4 374
50 m: 34.07
2. Hanzal Jan 1998 VoSP 01:10.10 10/5 373
50 m: 34.38
3. Tesárek Jakub 1999 KIN 01:10.43 10/3 368
50 m: 34.57
4. Kozubek Tomáš 1998 Boh 01:11.43 9/3 353
50 m: 34.78
5. Landsmann Jiří 1998 VoSP 01:11.70 10/2 349
50 m: 34.85
6. Čepelák David 1998 BaSo 01:13.33 10/1 326
50 m: 35.76
7. Přerost František 1998 SlPl 01:13.40 9/2 325
50 m: 35.38
8. Bejček Martin 1998 VoSP 01:13.49 9/5 324
50 m: 35.08
9. Štochl Radek 1998 SlPl 01:13.87 10/6 319
50 m: 35.78
10. Mašek David 1998 KIN 01:15.36 8/5 300
50 m: 37.38
11. Čermák Václav 2000 RPl 01:16.46 8/3 288
50 m: 38.17
12. Heřman Petr 1999 SPKLi 01:17.13 9/6 280
50 m: 37.95
13. Fremr Pavel 1999 SlPl 01:17.79 9/4 273
50 m: 36.88
14. Karnold Adam 2001 SlPl 01:18.16 9/1 269
50 m: 39.10
15. Pivrnec Tomáš 1999 VoSP 01:18.45 8/2 266
50 m: 38.93
16. Šváb Matěj 2000 KIN 01:18.68 8/4 264
50 m: 38.76
17. Bucháček Lukáš 1998 SlPl 01:18.70 7/1 264
50 m: 37.86
18. Dobiáš Jan 1999 KIN 01:19.23 7/5 258
50 m: 38.82
19. Anděl Jan 1999 SlPl 01:19.36 8/6 257
50 m: 38.78
20. Gemov Ondřej 1999 SlPl 01:19.52 6/2 256
50 m: 38.72
21. Finger David 1999 SlPl 01:19.77 6/5 253
50 m: 39.48
22. Hovorka Ladislav 2000 KIN 01:20.62 7/3 245
50 m: 39.32
23. Kačerovský Jakub 2001 VoSP 01:20.84 7/4 243
50 m: 40.17
24. Fiala Martin 2000 SlPl 01:21.16 6/1 240
50 m: 39.07
25. Šebesta David 1999 SlPl 01:21.85 7/2 234
50 m: 39.52
26. Šindler Jiří 1998 KIN 01:22.57 5/5 228
50 m: 40.14
27. Kobylák Ondřej 1999 SlPl 01:22.68 6/6 227
50 m: 39.94
28. Jahoda Joseph 1998 SlPl 01:22.73 5/1 227
50 m: 41.28
29. Dvořák Šimon 1999 KIN 01:22.80 4/4 226
50 m: 40.24
30. Mošna Jindřich 1998 SlPl 01:23.25 7/6 223
50 m: 40.36
31. Borovanský Robert 2001 SlPl 01:23.32 6/4 222
50 m: 40.50
32. Matula Michal 2000 VoSP 01:23.36 8/1 222
50 m: 40.87
33. Gabriel Vít 1998 KIN 01:24.06 5/2 216
50 m: 40.55
34. Opava Milan 2002 SlPl 01:24.28 6/3 215
50 m: 41.58
35. Boudník Michal 1999 Boh 01:24.92 5/3 210
50 m: 42.73
36. Šimůnek Rostislav 2000 KIN 01:27.01 4/2 195
50 m: 43.42
37. Slanina Filip 2001 BaSo 01:27.10 5/4 195
50 m: 42.76
38. Strejc Tomáš 1999 SlPl 01:29.05 4/6 182
50 m: 43.87
39. Trik Jakub 2001 SlPl 01:30.18 4/3 175
50 m: 44.47
40. Pýcha Ondřej 2000 KIN 01:31.11 3/3 170
50 m: 45.30
41. Běloch Matěj 1999 SlPl 01:32.20 3/4 164
50 m: 45.39
42. Kajuk Jakub 1998 VoSP 01:32.61 4/1 162
50 m: 44.63
43. Krček Jakub 2002 BaSo 01:33.34 2/2 158
50 m: 44.97
44. Kajuk Matěj 2000 VoSP 01:33.47 3/2 157
50 m: 45.91
45. Velebný Jáchym 2001 SlPl 01:33.53 4/5 157
50 m: 44.00
46. Karban Martin 2000 BaSo 01:33.88 3/5 155
50 m: 45.99
47. Huska Jan 2000 BaSo 01:35.04 3/1 150
50 m: 45.34
48. Götz Jan 2002 SlPl 01:36.73 2/1 142
50 m: 47.51
49. Tamarov Arťom 2001 VoSP 01:40.57 1/2 126
50 m: 49.41
50. Hradil David 2001 SlPl 01:40.63 2/3 126
50 m: 48.14
51. Švec Petr 2002 RPl 01:41.78 2/5 122
50 m: 49.53
52. Louda Jakub 2001 SlPl 01:44.49 3/6 113
50 m: 51.35
53. Zotov Viktor 2001 SjTa 01:49.44 2/6 98
50 m: 53.07
54. Lilák Filip 2002 KIN 01:52.81 1/3 90
50 m: 54.42
55. Hutta Tomáš 2001 SjTa 01:55.13 1/4 84
50 m: 56.14
 
Majer Filip 2001 SlPl diskval.   - Nenastoupil



 






TOPlist