ZPRÁVY Z ODDÍLU ▲ přehled zpráv ▲

JARNÍ SDRUŽENÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

STARŠÍHO ŽACTVA (12-14 let)

Plzeň, SK Radbuza, 2. a 3. června 2012

 

1. 200 VZ muži - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 09:56

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Polcar Dominik 1998 SlPl 02:02.8 5/3 581 II. VT
100 m: 58.90
2. Šindler David 1998 SlPl 02:09.5 5/4 495 III. VT
100 m: 01:02.30
3. Čepelák David 1998 BaSo 02:16.6 5/5 422 III. VT
100 m: 01:04.10
4. Přerost František 1998 SlPl 02:17.5 4/4 414
100 m: 01:06.40
5. Honzík Lukáš 1998 RPl 02:18.4 4/5 406
100 m: 01:05.70
6. Jahoda Joseph 1998 SlPl 02:22.8 4/1 369
100 m: 01:08.90
7. Bucháček Lukáš 1998 RPl 02:30.1 4/3 318
100 m: 01:09.20
8. Komár Jiří 1998 SlPl 02:35.7 3/5 285
100 m: 01:13.20
9. Mošna Jindřich 1998 SlPl 02:37.8 5/6 274
100 m: 01:15.20
10. Primus David 1998 JiDo 02:39.6 2/4 265
100 m: 01:17.00

1. 200 VZ muži - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 09:56

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šperl Michal 1999 SlPl 02:15.0 5/2 437 III. VT
100 m: 01:04.10
2. Císler Martin 1999 JiDo 02:25.0 4/6 353
100 m: 01:09.50
3. Hengerič Štěpán 1999 PKML 02:25.6 4/2 349
100 m: 01:08.50
4. Vaník Radek 1999 SlPl 02:26.7 3/3 341
100 m: 01:10.30
5. Martinák Alex 1999 SlPl 02:27.1 3/4 338
100 m: 01:09.00
6. Anděl Jan 1999 SlPl 02:28.3 3/2 330
100 m: 01:11.80
7. Běloch Matěj 1999 SlPl 02:40.1 3/6 262
100 m: 01:13.70
8. Mundl Matěj 1999 SnKV 02:45.1 2/3 239
100 m: 01:15.10
9. Špaček Ondřej 1999 StTa 02:46.6 2/5 233
100 m: 01:18.10

1. 200 VZ muži - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 09:56

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Čermák Václav 2000 RPl 02:19.0 5/1 401
100 m: 01:06.40
2. Karban Martin 2000 BaSo 02:46.8 3/1 232
100 m: 01:20.00
3. Oberta Filip 2000 RPl 02:51.1 2/2 215
100 m: 01:20.60
4. Faist Wiliam 2000 SlPl 03:05.3 1/2 169
100 m: 01:26.60
5. Hrubý Jakub 2000 RPl 03:15.2 1/4 145
100 m: 01:27.90
6. Strnad Maxim 2000 RPl 03:18.3 1/3 138
100 m: 01:30.90


2. 200 VZ ženy - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 15:49

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Müllerová Aneta 1998 JiDo 02:22.0 5/5 518 III. VT
100 m: 01:07.50
2. Hausdorfová Kristýna 1998 SlPl 02:27.1 4/1 466 III. VT
100 m: 01:10.00
3. Hájková Jana 1998 SnKV 02:27.4 4/4 463 III. VT
100 m: 01:11.70
4. Knushi Valentina 1998 SnKV 02:28.3 4/5 455 III. VT
100 m: 01:11.90
5. Hrušková Petra 1998 JiDo 02:41.9 2/4 350
100 m: 01:18.60

2. 200 VZ ženy - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 15:49

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Paulová Nikol 1999 RPl 02:10.0 5/3 675 I. VT
100 m: 01:02.50
2. Pšeničková Eva 1999 RPl 02:15.8 5/2 592 II. VT
100 m: 01:06.20
3. Huclová Eva 1999 SlPl 02:18.7 5/4 556 II. VT
100 m: 01:07.00
4. Veselá Adéla 1999 SnKV 02:25.5 4/3 482 III. VT
100 m: 01:08.20
5. Krocová Jitka 1999 RPl 02:26.1 5/1 476 III. VT
100 m: 01:10.20
6. Kokaislová Martina 1999 JiDo 02:27.2 3/6 465 III. VT
100 m: 01:11.50
7. Němcová Veronika 1999 JiDo 02:29.9 3/1 440 III. VT
100 m: 01:13.40
8. Hauerová Petra 1999 RPl 02:32.3 5/6 420 III. VT
100 m: 01:19.00
9. Gonová Andrea 1999 StTa 02:35.8 4/6 392
100 m: 01:13.50
10. Boučková Kamila 1999 SnKV 02:36.9 3/3 384
100 m: 01:15.50
11. Bártíková Lucie 1999 SlPl 02:37.8 2/3 378
100 m: 01:17.20

2. 200 VZ ženy - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 15:49

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Rumlová Alena 2000 RPl 02:28.5 4/2 453 III. VT
100 m: 01:09.70
2. Beránková Petra 2000 PKML 02:31.6 3/5 426 III. VT
100 m: 01:12.10
3. Sieberová Natálie 2000 SlPl 02:32.2 3/4 421 III. VT
100 m: 01:12.30
4. Soukupová Pavlína 2000 SlPl 02:32.9 3/2 415
100 m: 01:13.60
5. Mrázová Adéla 2000 SlPl 02:50.7 2/2 298
100 m: 01:21.20
6. Hampejsová Alena 2000 PKML 02:54.3 2/5 280
100 m: 01:23.30
7. Laštovková Tereza 2000 SlPl 02:58.4 1/3 261
100 m: 01:26.10
8. Novotná Ludmila 2000 SnKV 03:08.7 2/6 221
100 m: 01:30.40
9. Krausová Lucie 2000 SlPl 03:13.3 2/1 205
100 m: 01:28.20
10. Stejskalová Lucie 2000 SlPl 03:14.4 1/4 202
100 m: 01:34.10
11. Boušová Alice 2000 RPl 03:20.0 1/2 185
100 m: 01:33.70
12. Kohoutová Barbora 2000 JiDo 03:29.1 1/5 162
100 m: 01:37.20


3. 100 P muži - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 10:29

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Horáček Jakub 1998 SlPl 01:17.9 4/3 409
2. Štochl Radek 1998 RPl 01:21.7 4/4 354
3. Němeček Lukáš 1998 RPl 01:26.0 4/1 304
4. Komár Jiří 1998 SlPl 01:29.0 3/3 274
5. Primus David 1998 JiDo 01:34.7 2/3 228

3. 100 P muži - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 10:29

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kobylák Ondřej 1999 SlPl 01:22.1 4/2 349
2. Hengerič Štěpán 1999 PKML 01:24.1 4/5 325
3. Fremr Pavel 1999 SlPl 01:24.4 3/4 322
4. Finger David 1999 SlPl 01:26.7 4/6 297
5. Běloch Matěj 1999 SlPl 01:30.0 3/5 265
6. Egermaier Petr 1999 RPl 01:34.9 3/1 226
7. Anděl Jan 1999 SlPl 01:35.5 3/2 222
8. Švec Jan 1999 RPl 01:38.9 2/4 200
9. Císler Martin 1999 JiDo 01:40.4 2/1 191
10. Špaček Ondřej 1999 StTa 01:44.3 2/5 170
 
Mundl Matěj 1999 SnKV diskval.   - Předčasný start

3. 100 P muži - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 10:29

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Faist Wiliam 2000 SlPl 01:41.3 3/6 186
2. Huska Jan 2000 BaSo 01:41.9 1/3 183
3. Oberta Filip 2000 RPl 01:43.7 2/6 173
4. Hrubý Jakub 2000 RPl 01:48.2 1/2 153
5. Finger Petr 2000 SlPl 01:49.2 1/4 148
6. Drápela Jan 2000 RPl 02:05.8 1/5 97


4. 100 P ženy - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 10:56

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Lukešová Adéla 1998 SlPl 01:18.3 5/3 570 II. VT
2. Benešová Kateřina 1998 JiDo 01:21.2 5/5 511 III. VT
3. Hájková Jana 1998 SnKV 01:25.7 4/3 435 III. VT
4. Gomoláková Iva 1998 StTa 01:25.8 5/6 433 III. VT
5. Hrušková Petra 1998 JiDo 01:42.4 2/3 255

4. 100 P ženy - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 10:56

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Žůrková Nikol 1999 SlPl 01:19.9 5/4 537 III. VT
2. Pšeničková Eva 1999 RPl 01:21.5 5/2 506 III. VT
3. Káďová Markéta 1999 SnKV 01:21.9 5/1 498 III. VT
4. Veselá Adéla 1999 SnKV 01:26.3 3/3 426 III. VT
5. Němcová Veronika 1999 JiDo 01:32.4 4/6 347
6. Kokaislová Martina 1999 JiDo 01:33.0 4/2 340
7. Bartoňová Natálie 1999 SlPl 01:34.4 3/6 325
8. Kováříková Lucie 1999 RPl 01:36.3 3/2 307
9. Vaculíková Karolína 1999 SlPl 01:38.2 3/5 289
10. Vargová Pavlína 1999 SlPl 01:39.5 3/1 278

4. 100 P ženy - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 10:56

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šantínová Denisa 2000 SlPl 01:32.6 4/4 345
2. Hampejsová Alena 2000 PKML 01:33.2 4/5 338
3. Sekyrová Tereza 2000 BaSo 01:34.2 4/1 327
4. Vašíčková Jana 2000 PKML 01:36.7 3/4 303
5. Laštovková Tereza 2000 SlPl 01:39.5 2/5 278
6. Hamplová Tereza 2000 SlPl 01:39.6 1/3 277
7. Suchá Monika 2000 RPl 01:42.3 2/2 256
8. Mrázová Adéla 2000 SlPl 01:43.3 2/4 248
9. Krausová Nikola 2000 SlPl 01:48.5 2/6 214
10. Boušová Alice 2000 RPl 01:49.0 1/4 211
11. Stejskalová Lucie 2000 SlPl 01:49.4 2/1 209
12. Novotná Ludmila 2000 SnKV 01:52.2 1/5 194
13. Skálová Natálie 2000 SlPl 01:53.6 1/2 187
14. Kohoutová Barbora 2000 JiDo 02:01.9 1/1 151


5. 200 M muži - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 10:39

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šmíd Jakub 1998 SlPl 02:47.6 1/5 293
100 m: 01:18.90
2. Jahoda Joseph 1998 SlPl 02:54.7 1/4 259
100 m: 01:21.70

5. 200 M muži - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 10:39

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Gemov Ondřej 1999 SlPl 02:42.0 1/3 325
100 m: 01:15.20
2. Egermaier Petr 1999 RPl 03:05.0 1/2 218
100 m: 01:23.20


6. 200 M ženy - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 10:48

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Čadová Žaneta 1998 SlPl 02:49.0 2/5 396
100 m: 01:19.00
2. Benešová Kateřina 1998 JiDo 02:51.0 2/2 383
100 m: 01:19.60
3. Müllerová Aneta 1998 JiDo 02:55.0 1/2 357
100 m: 01:21.80

6. 200 M ženy - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 10:48

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Paulová Nikol 1999 RPl 02:32.9 2/3 535 III. VT
100 m: 01:11.90
2. Žůrková Nikol 1999 SlPl 02:47.6 2/4 406
100 m: 01:18.70
3. Krocová Jitka 1999 RPl 02:55.7 2/1 353
100 m: 01:22.10

6. 200 M ženy - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 10:48

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Beránková Petra 2000 PKML 03:03.4 1/4 310
100 m: 01:26.40
2. Kordová Simona 2000 SlPl 03:04.2 1/3 306
100 m: 01:24.50


7. 100 OPZ muži - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 11:04

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Honzík Lukáš 1998 RPl 01:12.8 2/2 369
2. Štochl Radek 1998 RPl 01:13.9 2/3 353
3. Němeček Lukáš 1998 RPl 01:25.8 2/6 226

7. 100 OPZ muži - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 11:04

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Špaček Ondřej 1999 StTa 01:26.6 2/1 219

7. 100 OPZ muži - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 11:04

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Čermák Václav 2000 RPl 01:16.0 2/4 325
2. Fiala Martin 2000 SlPl 01:19.0 2/5 289
3. Oberta Filip 2000 RPl 01:28.9 1/3 203
4. Huska Jan 2000 BaSo 01:31.3 1/4 187
5. Hrubý Jakub 2000 RPl 01:38.7 1/5 148
6. Strnad Maxim 2000 RPl 01:39.7 1/2 144


8. 100 OPZ ženy - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 11:08

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Gomoláková Iva 1998 StTa 01:21.9 3/5 388

8. 100 OPZ ženy - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 11:08

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Paulová Nikol 1999 RPl 01:09.8 3/3 627 II. VT
2. Pšeničková Eva 1999 RPl 01:14.0 3/4 526 III. VT
3. Vargová Pavlína 1999 SlPl 01:33.2 2/1 263
 
Boučková Kamila 1999 SnKV diskval.   - Chybná obrátka

8. 100 OPZ ženy - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 11:08

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Rumlová Alena 2000 RPl 01:17.2 3/2 464 III. VT
2. Kordová Simona 2000 SlPl 01:23.0 3/1 373
3. Sieberová Natálie 2000 SlPl 01:23.7 3/6 364
4. Vašíčková Jana 2000 PKML 01:26.1 2/3 334
5. Hampejsová Alena 2000 PKML 01:27.4 2/4 320
6. Suchá Monika 2000 RPl 01:29.6 2/2 297
7. Laštovková Tereza 2000 SlPl 01:31.3 1/2 280
8. Sekyrová Tereza 2000 BaSo 01:32.8 2/5 267
9. Hamplová Tereza 2000 SlPl 01:36.3 1/4 239
10. Krausová Nikola 2000 SlPl 01:38.1 2/6 226
11. Boušová Alice 2000 RPl 01:40.9 1/5 208
12. Novotná Ludmila 2000 SnKV 01:42.2 1/3 200


9. 400 VZ muži - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 11:19

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Polcar Dominik 1998 SlPl 04:21.2 3/3 580 II. VT
100 m: 01:01.60 200 m: 02:08.10 (01:06.50) 300 m: 03:16.00 (01:07.90)
2. Šindler David 1998 SlPl 04:38.1 3/4 481 III. VT
100 m: 01:06.30 200 m: 02:16.20 (01:09.90) 300 m: 03:27.90 (01:11.70)
3. Čepelák David 1998 BaSo 04:52.4 3/5 414
100 m: 01:08.50 200 m: 02:22.30 (01:13.80) 300 m: 03:38.40 (01:16.10)
4. Šmíd Jakub 1998 SlPl 04:53.2 2/2 410
100 m: 01:11.90 200 m: 02:26.50 (01:14.60) 300 m: 03:41.30 (01:14.80)
5. Přerost František 1998 SlPl 04:56.9 2/5 395
100 m: 01:09.80 200 m: 02:27.30 (01:17.50) 300 m: 03:43.10 (01:15.80)
6. Horáček Jakub 1998 SlPl 04:58.7 3/6 388
100 m: 01:09.50 200 m: 02:25.50 (01:16.00) 300 m: 03:43.00 (01:17.50)
7. Bucháček Lukáš 1998 RPl 05:23.7 2/3 305
100 m: 01:14.40 200 m: 02:35.70 (01:21.30) 300 m: 04:00.00 (01:24.30)
8. Mošna Jindřich 1998 SlPl 05:33.5 2/6 279
100 m: 01:17.50 200 m: 02:43.60 (01:26.10) 300 m: 04:09.30 (01:25.70)
9. Primus David 1998 JiDo 05:45.5 1/3 251
100 m: 01:20.30 200 m: 02:49.10 (01:28.80) 300 m: 04:18.90 (01:29.80)

9. 400 VZ muži - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 11:19

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šperl Michal 1999 SlPl 04:43.4 3/2 454 III. VT
100 m: 01:08.00 200 m: 02:20.50 (01:12.50) 300 m: 03:32.70 (01:12.20)
2. Císler Martin 1999 JiDo 05:01.7 2/4 376
100 m: 01:12.00 200 m: 02:29.50 (01:17.50) 300 m: 03:46.00 (01:16.50)
3. Gemov Ondřej 1999 SlPl 05:27.2 2/1 295
100 m: 01:18.00 200 m: 02:41.00 (01:23.00) 300 m: 04:04.70 (01:23.70)
4. Mundl Matěj 1999 SnKV 06:00.6 1/2 220
100 m: 01:22.70 200 m: 02:54.80 (01:32.10) 300 m: 04:30.50 (01:35.70)

9. 400 VZ muži - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 11:19

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Čermák Václav 2000 RPl 04:51.6 3/1 417
100 m: 01:09.50 200 m: 02:23.70 (01:14.20) 300 m: 03:38.90 (01:15.20)
2. Karban Martin 2000 BaSo 05:46.7 1/4 248
100 m: 01:20.60 200 m: 01:50.10 (29.50) 300 m: 04:19.70 (02:29.60)


10. 4x 50 VZ ženy -
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 11:32

Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. JiDo Müllerová Aneta 31.5      
  Němcová Veronika ---      
  Kokaislová Martina ---      
  Benešová Kateřina 02:04.7   483  
2. SnKV Veselá Adéla 30.2      
  Knushi Valentina ---      
  Hájková Jana ---      
  Káďová Markéta 02:05.5   474  


11. 4x 50 PZ muži -
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 11:32

Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. RPl A Štochl Radek 34.8      
  Němeček Lukáš ---      
  Čermák Václav ---      
  Bucháček Lukáš 02:18.5   320  
2. RPl B Švec Jan 42.6      
  Hrubý Jakub ---      
  Egermaier Petr ---      
  Oberta Filip 02:44.4   191  


12. 800 VZ ženy - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 12:01

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Benešová Kateřina 1998 JiDo 10:04.0 3/3 539 III. VT
100 m: 01:11.00 200 m: 02:27.00 (01:16.00) 400 m: 05:01.10 (02:34.10)
2. Müllerová Aneta 1998 JiDo 10:06.0 3/4 534 III. VT
100 m: 01:11.80 200 m: 02:29.10 (01:17.30) 400 m: 05:03.60 (02:34.50)
3. Hausdorfová Kristýna 1998 SlPl 10:36.1 2/3 461 III. VT
100 m: 01:14.90 200 m: 02:35.00 (01:20.10) 400 m: 05:17.50 (02:42.50)
4. Čadová Žaneta 1998 SlPl 10:40.1 3/1 453 III. VT
100 m: 01:13.20 200 m: 02:32.50 (01:19.30) 400 m: 05:14.40 (02:41.90)

12. 800 VZ ženy - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 12:01

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Krocová Jitka 1999 RPl 10:23.1 3/2 491 III. VT
100 m: 01:12.50 200 m: 02:29.80 (01:17.30) 400 m: 05:07.80 (02:38.00)
2. Kokaislová Martina 1999 JiDo 10:36.6 2/2 460 III. VT
100 m: 01:14.60 200 m: 02:34.60 (01:20.00) 400 m: 05:17.10 (02:42.50)
3. Němcová Veronika 1999 JiDo 10:47.0 2/5 439 III. VT
100 m: 01:15.60 200 m: 02:37.20 (01:21.60) 400 m: 05:21.00 (02:43.80)
4. Hauerová Petra 1999 RPl 10:50.1 3/5 432 III. VT
100 m: 01:12.50 200 m: 02:31.00 (01:18.50) 400 m: 05:16.10 (02:45.10)
5. Boučková Kamila 1999 SnKV 11:08.8 2/6 397
100 m: 01:16.20 200 m: 02:39.80 (01:23.60) 400 m: 05:30.00 (02:50.20)
6. Gonová Andrea 1999 StTa 11:11.8 3/6 392
100 m: 01:17.50 200 m: 02:40.60 (01:23.10) 400 m: 05:30.80 (02:50.20)
7. Bártíková Lucie 1999 SlPl 11:36.6 1/4 351
100 m: 01:18.60 200 m: 02:44.90 (01:26.30) 400 m: 05:43.70 (02:58.80)

12. 800 VZ ženy - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 12:01

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Rumlová Alena 2000 RPl 11:02.2 2/4 409
100 m: 01:15.70 200 m: 02:37.10 (01:21.40) 400 m: 05:24.40 (02:47.30)
2. Soukupová Pavlína 2000 SlPl 11:05.4 1/3 403
100 m: 01:16.60 200 m: 02:39.40 (01:22.80) 400 m: 05:29.40 (02:50.00)
3. Beránková Petra 2000 PKML 11:19.0 2/1 379
100 m: 01:15.00 200 m: 02:39.40 (01:24.40) 400 m: 05:30.60 (02:51.20)
4. Šantínová Denisa 2000 SlPl 13:09.3 1/2 242
100 m: 01:26.20 200 m: 03:04.10 (01:37.90) 400 m: 06:26.50 (03:22.40)
5. Krausová Nikola 2000 SlPl 15:03.6 1/5 161
100 m: 01:39.20 200 m: 03:33.70 (01:54.50) 400 m: 07:26.10 (03:52.40)


13. 50 VZ ženy - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 15:54

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Lukešová Adéla 1998 SlPl 29.1 5/5 548 II. VT
2. Benešová Kateřina 1998 JiDo 29.6 5/2 520 III. VT
3. - 4. Hájková Jana 1998 SnKV 31.8 4/4 420 III. VT
3. - 4. Gomoláková Iva 1998 StTa 31.8 5/6 420 III. VT
5. Hrušková Petra 1998 JiDo 32.2 4/1 404
6. Knushi Valentina 1998 SnKV 32.3 4/6 401

13. 50 VZ ženy - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 15:54

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Pšeničková Eva 1999 RPl 28.8 5/4 565 II. VT
2. Huclová Eva 1999 SlPl 29.1 5/3 548 II. VT
3. Veselá Adéla 1999 SnKV 30.4 4/3 480 III. VT
4. Káďová Markéta 1999 SnKV 32.4 5/1 397
5. Boučková Kamila 1999 SnKV 32.6 4/5 390
6. Němcová Veronika 1999 JiDo 32.7 3/2 386
7. Bártíková Lucie 1999 SlPl 33.1 3/5 372
8. Vargová Pavlína 1999 SlPl 34.5 2/4 329
9. Vaculíková Karolína 1999 SlPl 36.2 2/2 285
10. Kováříková Lucie 1999 RPl 38.6 1/3 235

13. 50 VZ ženy - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 15:54

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Beránková Petra 2000 PKML 31.6 4/2 428 III. VT
2. Hampejsová Alena 2000 PKML 32.1 3/4 408
3. Soukupová Pavlína 2000 SlPl 32.7 3/3 386
4. Mrázová Adéla 2000 SlPl 34.1 3/6 340
5. - 6. Šantínová Denisa 2000 SlPl 34.8 2/3 320
5. - 6. Sekyrová Tereza 2000 BaSo 34.8 3/1 320
7. Suchá Monika 2000 RPl 36.9 2/1 269
8. Pechová Veronika 2000 RPl 38.1 1/4 244
9. Skálová Natálie 2000 SlPl 38.3 2/6 240
10. Boušová Alice 2000 RPl 38.5 1/1 237
11. Stejskalová Lucie 2000 SlPl 39.2 1/2 224
12. Novotná Ludmila 2000 SnKV 39.9 1/5 213
13. Kohoutová Barbora 2000 JiDo 40.3 1/6 206
 
Hamplová Tereza 2000 SlPl diskval.   - Předčasný start


14. 50 VZ muži - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 16:11

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šindler David 1998 SlPl 27.7 5/3 442 III. VT
2. Honzík Lukáš 1998 RPl 29.0 3/2 385
3. Bucháček Lukáš 1998 RPl 29.1 5/1 381 rozh. vrch. rozh.
4. Přerost František 1998 SlPl 29.1 5/6 381
5. Šmíd Jakub 1998 SlPl 29.4 3/1 370
6. Horáček Jakub 1998 SlPl 29.6 5/2 362
7. Komár Jiří 1998 SlPl 30.0 4/6 348
8. Jahoda Joseph 1998 SlPl 30.4 3/5 334
9. Štochl Radek 1998 RPl 30.7 4/2 325
10. Mošna Jindřich 1998 SlPl 33.0 2/4 261
11. Primus David 1998 JiDo 33.2 2/3 257
12. Němeček Lukáš 1998 RPl 34.2 1/2 235

14. 50 VZ muži - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 16:11

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Fremr Pavel 1999 SlPl 28.3 5/4 414
2. Hengerič Štěpán 1999 PKML 28.9 5/5 389
3. Vaník Radek 1999 SlPl 30.3 4/4 338
4. Kobylák Ondřej 1999 SlPl 30.4 3/3 334
5. Martinák Alex 1999 SlPl 30.8 4/1 322
6. Finger David 1999 SlPl 30.9 4/5 318
7. Mundl Matěj 1999 SnKV 31.6 3/4 298
8. Běloch Matěj 1999 SlPl 32.8 2/5 266
9. Špaček Ondřej 1999 StTa 33.1 3/6 259
10. Švec Jan 1999 RPl 33.3 2/2 254

14. 50 VZ muži - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 16:11

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Čermák Václav 2000 RPl 30.1 4/3 344
2. Karban Martin 2000 BaSo 34.5 2/1 229
3. Oberta Filip 2000 RPl 34.7 2/6 225
4. Faist Wiliam 2000 SlPl 36.4 1/5 195
5. Hrubý Jakub 2000 RPl 36.5 1/1 193
6. Huska Jan 2000 BaSo 36.8 1/4 188
7. Strnad Maxim 2000 RPl 38.3 1/3 167
8. Drápela Jan 2000 RPl 53.9 1/6 60


15. 200 OPZ ženy - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 16:27

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Benešová Kateřina 1998 JiDo 02:36.6 4/2 549 II. VT
100 m: 01:15.90
2. Lukešová Adéla 1998 SlPl 02:38.2 4/1 532 III. VT
100 m: 01:15.60
3. Gomoláková Iva 1998 StTa 02:45.6 3/3 464 III. VT
4. Müllerová Aneta 1998 JiDo 02:45.8 3/4 462 III. VT
100 m: 01:20.20
5. Hájková Jana 1998 SnKV 02:46.0 3/1 461 III. VT
100 m: 01:21.40
6. Knushi Valentina 1998 SnKV 02:54.6 1/3 396
7. Hrušková Petra 1998 JiDo 03:05.2 1/4 332
100 m: 01:27.90

15. 200 OPZ ženy - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 16:27

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Paulová Nikol 1999 RPl 02:28.3 4/3 646 II. VT
2. Pšeničková Eva 1999 RPl 02:32.1 4/5 599 II. VT
100 m: 01:13.30
3. Žůrková Nikol 1999 SlPl 02:34.8 4/4 568 II. VT
100 m: 01:15.00
4. - 5. Krocová Jitka 1999 RPl 02:46.0 3/2 461 III. VT
100 m: 01:19.90
4. - 5. Veselá Adéla 1999 SnKV 02:46.0 3/6 461 III. VT
100 m: 01:20.70
6. Hauerová Petra 1999 RPl 02:46.3 3/5 458 III. VT
100 m: 01:18.80
7. Kokaislová Martina 1999 JiDo 02:48.8 2/3 438 III. VT
8. Bartoňová Natálie 1999 SlPl 02:52.6 2/2 410
100 m: 01:21.20
9. Němcová Veronika 1999 JiDo 02:53.6 2/4 403
100 m: 01:25.20
10. Káďová Markéta 1999 SnKV 02:58.3 2/1 372
100 m: 01:27.60

15. 200 OPZ ženy - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 16:27

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Rumlová Alena 2000 RPl 02:45.5 4/6 465 III. VT
100 m: 01:17.60
2. Sieberová Natálie 2000 SlPl 02:54.7 2/6 395
100 m: 01:23.20
3. Kordová Simona 2000 SlPl 03:01.6 2/5 352
100 m: 01:24.80
4. Vašíčková Jana 2000 PKML 03:07.4 1/2 320
100 m: 01:31.80
5. Laštovková Tereza 2000 SlPl 03:18.3 1/5 270
100 m: 01:39.50
6. Krausová Nikola 2000 SlPl 03:26.7 1/1 239
100 m: 01:38.10


16. 200 OPZ muži - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 16:34

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šindler David 1998 SlPl 02:32.7 4/4 415
100 m: 01:13.00
2. Horáček Jakub 1998 SlPl 02:36.3 4/3 387
3. Honzík Lukáš 1998 RPl 02:40.5 4/2 357
100 m: 01:12.80
4. Jahoda Joseph 1998 SlPl 02:48.5 3/6 309
100 m: 01:22.60
5. Bucháček Lukáš 1998 RPl 02:50.3 3/5 299
100 m: 01:23.30
6. Komár Jiří 1998 SlPl 02:52.3 3/1 289
100 m: 01:20.40
7. Němeček Lukáš 1998 RPl 02:58.0 2/2 262
100 m: 01:29.30
8. Primus David 1998 JiDo 03:05.6 1/3 231

16. 200 OPZ muži - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 16:34

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Fremr Pavel 1999 SlPl 02:43.6 4/6 337
100 m: 01:18.60
2. Gemov Ondřej 1999 SlPl 02:46.8 3/4 318
100 m: 01:19.70
3. Hengerič Štěpán 1999 PKML 02:47.8 4/1 312
4. Kobylák Ondřej 1999 SlPl 02:49.6 2/4 303
100 m: 01:23.20
5. Finger David 1999 SlPl 02:50.5 2/5 298
100 m: 01:21.80
6. Císler Martin 1999 JiDo 02:50.7 3/2 297
100 m: 01:20.80
7. Anděl Jan 1999 SlPl 02:51.4 3/3 293
8. Vaník Radek 1999 SlPl 02:51.9 4/5 291
100 m: 01:21.60
9. Martinák Alex 1999 SlPl 02:57.0 1/2 266
10. Egermaier Petr 1999 RPl 02:57.6 2/1 264
100 m: 01:27.30
11. Mundl Matěj 1999 SnKV 03:14.6 1/4 200
100 m: 01:34.10

16. 200 OPZ muži - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 16:34

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Fiala Martin 2000 SlPl 02:52.7 2/3 287


17. 100 Z ženy - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 16:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Čadová Žaneta 1998 SlPl 01:14.3 5/2 463 III. VT
2. Hausdorfová Kristýna 1998 SlPl 01:14.7 5/1 456 III. VT
3. Müllerová Aneta 1998 JiDo 01:17.8 5/5 404

17. 100 Z ženy - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 16:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Paulová Nikol 1999 RPl 01:09.0 5/4 579 II. VT
2. Huclová Eva 1999 SlPl 01:12.6 5/3 497 III. VT
3. Hauerová Petra 1999 RPl 01:18.0 5/6 401
4. Kokaislová Martina 1999 JiDo 01:18.9 4/4 387
5. Bartoňová Natálie 1999 SlPl 01:19.0 4/2 386
6. Boučková Kamila 1999 SnKV 01:22.4 3/2 340
7. Vargová Pavlína 1999 SlPl 01:37.5 2/3 205
8. Kováříková Lucie 1999 RPl 01:43.8 2/6 170

17. 100 Z ženy - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 16:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Rumlová Alena 2000 RPl 01:17.0 4/3 416
2. Sieberová Natálie 2000 SlPl 01:19.6 4/6 377
3. Soukupová Pavlína 2000 SlPl 01:21.5 4/5 351
4. Beránková Petra 2000 PKML 01:22.8 4/1 335
5. Kordová Simona 2000 SlPl 01:24.1 3/3 320
6. Vašíčková Jana 2000 PKML 01:27.1 3/4 288
7. Hampejsová Alena 2000 PKML 01:28.3 3/5 276
8. Suchá Monika 2000 RPl 01:32.9 3/1 237
9. Laštovková Tereza 2000 SlPl 01:35.0 2/4 222
10. Hamplová Tereza 2000 SlPl 01:36.7 3/6 210
11. Krausová Nikola 2000 SlPl 01:39.3 2/2 194
12. Boušová Alice 2000 RPl 01:39.6 1/4 192
13. Kohoutová Barbora 2000 JiDo 01:42.4 1/5 177
14. Krausová Lucie 2000 SlPl 01:42.9 1/3 174
15. Stejskalová Lucie 2000 SlPl 01:43.5 2/5 171
16. Novotná Ludmila 2000 SnKV 01:47.9 2/1 151
17. Pechová Veronika 2000 RPl 01:55.3 1/2 124


18. 100 Z muži - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 16:45

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Polcar Dominik 1998 SlPl 01:06.0 5/3 447 III. VT
2. Honzík Lukáš 1998 RPl 01:11.6 5/6 350
3. Šmíd Jakub 1998 SlPl 01:11.9 4/4 346
4. Čepelák David 1998 BaSo 01:12.8 5/5 333
5. Přerost František 1998 SlPl 01:14.0 4/3 317
6. Štochl Radek 1998 RPl 01:14.1 5/2 316
7. Mošna Jindřich 1998 SlPl 01:20.9 3/2 243
8. Primus David 1998 JiDo 01:26.9 3/6 196

18. 100 Z muži - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 16:45

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šperl Michal 1999 SlPl 01:09.5 5/4 383
2. Fremr Pavel 1999 SlPl 01:13.9 5/1 319
3. Vaník Radek 1999 SlPl 01:20.1 4/1 250
4. Císler Martin 1999 JiDo 01:20.2 4/6 249
5. Martinák Alex 1999 SlPl 01:20.5 3/4 246
6. Anděl Jan 1999 SlPl 01:22.2 4/5 231
7. Finger David 1999 SlPl 01:24.5 3/3 213
8. Švec Jan 1999 RPl 01:26.4 2/4 199
9. Špaček Ondřej 1999 StTa 01:26.5 3/1 199
10. Egermaier Petr 1999 RPl 01:29.5 2/3 179
11. Mundl Matěj 1999 SnKV 01:32.1 2/2 165
12. Běloch Matěj 1999 SlPl 01:33.3 2/1 158

18. 100 Z muži - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 16:45

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Čermák Václav 2000 RPl 01:16.9 4/2 283
2. Fiala Martin 2000 SlPl 01:23.6 3/5 220
3. Oberta Filip 2000 RPl 01:34.0 2/5 155
4. Hrubý Jakub 2000 RPl 01:37.0 1/4 141
5. Strnad Maxim 2000 RPl 01:42.5 1/3 119
6. Faist Wiliam 2000 SlPl 01:43.3 2/6 117
7. Drápela Jan 2000 RPl 02:06.8 1/2 63


19. 400 VZ ženy - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 17:09

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Benešová Kateřina 1998 JiDo 04:52.7 5/4 550 II. VT
100 m: 01:09.40 200 m: 02:24.30 (01:14.90)
2. Müllerová Aneta 1998 JiDo 04:59.0 5/1 516 III. VT
100 m: 01:09.60 200 m: 02:25.80 (01:16.20)
3. Čadová Žaneta 1998 SlPl 05:05.6 4/4 484 III. VT
100 m: 01:13.30 200 m: 02:32.60 (01:19.30)
4. Hausdorfová Kristýna 1998 SlPl 05:11.6 4/1 456 III. VT
100 m: 01:14.40 200 m: 02:34.50 (01:20.10)
5. Hájková Jana 1998 SnKV 05:13.4 4/6 448 III. VT
100 m: 01:13.50 200 m: 02:33.50 (01:20.00)
6. Knushi Valentina 1998 SnKV 05:15.2 4/5 441 III. VT
100 m: 01:13.80 200 m: 02:33.40 (01:19.60)
7. Hrušková Petra 1998 JiDo 05:49.2 1/2 324
100 m: 01:19.40 200 m: 02:48.90 (01:29.50)

19. 400 VZ ženy - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 17:09

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Paulová Nikol 1999 RPl 04:34.6 5/3 667 I. VT
100 m: 01:05.30 200 m: 02:14.50 (01:09.20)
2. Pšeničková Eva 1999 RPl 04:47.0 5/2 584 II. VT
100 m: 01:06.90 200 m: 02:19.40 (01:12.50)
3. Žůrková Nikol 1999 SlPl 04:52.7 5/5 550 II. VT
100 m: 01:09.50 200 m: 02:24.60 (01:15.10)
4. Krocová Jitka 1999 RPl 05:07.2 5/6 476 III. VT
100 m: 01:12.50 200 m: 02:31.20 (01:18.70)
5. Hauerová Petra 1999 RPl 05:10.7 4/3 460 III. VT
100 m: 01:13.30 200 m: 02:33.10 (01:19.80)
6. Veselá Adéla 1999 SnKV 05:11.6 3/4 456 III. VT
100 m: 01:13.60 200 m: 02:32.70 (01:19.10)
7. Němcová Veronika 1999 JiDo 05:13.6 3/2 448 III. VT
100 m: 01:14.40 200 m: 02:34.30 (01:19.90)
8. Kokaislová Martina 1999 JiDo 05:16.1 3/3 437 III. VT
100 m: 01:14.50 200 m: 02:35.10 (01:20.60)
9. - 10. Boučková Kamila 1999 SnKV 05:24.9 2/3 402
100 m: 01:17.60 200 m: 02:42.80 (01:25.20)
9. - 10. Gonová Andrea 1999 StTa 05:24.9 4/2 402
100 m: 01:15.40 200 m: 02:37.40 (01:22.00)
11. Káďová Markéta 1999 SnKV 05:28.2 2/2 390
100 m: 01:17.90 200 m: 02:42.40 (01:24.50)
12. Bártíková Lucie 1999 SlPl 05:36.1 2/5 364
100 m: 01:18.30 200 m: 02:43.70 (01:25.40)

19. 400 VZ ženy - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 17:09

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Rumlová Alena 2000 RPl 05:16.0 3/5 437 III. VT
100 m: 01:14.60 200 m: 02:34.20 (01:19.60)
2. Sieberová Natálie 2000 SlPl 05:21.8 3/1 414
100 m: 01:15.90 200 m: 02:37.20 (01:21.30)
3. Beránková Petra 2000 PKML 05:26.3 2/4 397
100 m: 01:16.10 200 m: 02:39.00 (01:22.90)
4. Soukupová Pavlína 2000 SlPl 05:29.7 3/6 385
100 m: 01:14.80 200 m: 02:38.80 (01:24.00)
5. Šantínová Denisa 2000 SlPl 05:54.1 1/3 311 rozh. vrch. rozh.
100 m: 01:21.20 200 m: 02:52.80 (01:31.60)
6. Mrázová Adéla 2000 SlPl 05:54.1 1/4 311
100 m: 01:21.80 200 m: 02:53.50 (01:31.70)


20. 4x 50 VZ muži -
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 17:20

Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. RPl A Štochl Radek 31.7      
  Němeček Lukáš ---      
  Čermák Václav ---      
  Bucháček Lukáš 02:07.0   319  
2. RPl B Švec Jan 33.9      
  Hrubý Jakub ---      
  Egermaier Petr ---      
  Oberta Filip 02:21.1   232  


21. 4x 50 PZ ženy -
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 17:20

Štafeta Příjmení a jméno Čas Body
1. JiDo Kokaislová Martina 37.0      
  Němcová Veronika ---      
  Benešová Kateřina ---      
  Müllerová Aneta 02:22.9   423  
2. SnKV Boučková Kamila 39.0      
  Veselá Adéla ---      
  Káďová Markéta ---      
  Hájková Jana 02:24.0   413  
3. RPl Suchá Monika 42.0      
  Kováříková Lucie ---      
  Rumlová Alena ---      
  Boušová Alice 02:40.3   299  


22. 1500 VZ muži - 1998
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 17:57

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Polcar Dominik 1998 SlPl 17:14.5 2/3 589 II. VT
100 m: 01:05.90 200 m: 02:15.70 (01:09.80) 400 m: 04:35.00 (02:19.30) 800 m: 09:11.90 (04:36.90)

22. 1500 VZ muži - 1999
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 17:57

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šperl Michal 1999 SlPl 18:27.0 2/4 481 III. VT
100 m: 01:09.00 200 m: 02:22.70 (01:13.70) 400 m: 04:51.10 (02:28.40) 800 m: 09:47.90 (04:56.80)
2. Císler Martin 1999 JiDo 19:41.4 2/5 395
100 m: 01:11.30 200 m: 02:27.70 (01:16.40) 400 m: 05:06.20 (02:38.50) 800 m: 10:25.00 (05:18.80)
3. Gemov Ondřej 1999 SlPl 20:33.8 1/2 347
100 m: 01:14.90 200 m: 02:36.30 (01:21.40) 400 m: 05:20.30 (02:44.00) 800 m: 10:53.00 (05:32.70)

22. 1500 VZ muži - 2000
Čas uzavření výsledků 2.6. 2012 17:57

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Čermák Václav 2000 RPl 19:21.3 2/2 416
100 m: 01:09.80 200 m: 02:25.10 (01:15.30) 400 m: 04:59.60 (02:34.50) 800 m: 10:12.30 (05:12.70)
2. Fiala Martin 2000 SlPl 20:47.3 1/4 336
100 m: 01:16.20 200 m: 02:37.50 (01:21.30) 400 m: 05:27.30 (02:49.80) 800 m: 10:57.80 (05:30.50)
3. Karban Martin 2000 BaSo 22:48.2 1/3 255
100 m: 01:21.20 200 m: 02:50.90 (01:29.70) 400 m: 05:56.10 (03:05.20) 800 m: 12:09.00 (06:12.90)


23. 200 Z ženy - 1998
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 09:53

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Čadová Žaneta 1998 SlPl 02:33.9 4/2 518 III. VT
100 m: 01:14.60
2. Hausdorfová Kristýna 1998 SlPl 02:39.2 4/4 468 III. VT
100 m: 01:17.50
3. Müllerová Aneta 1998 JiDo 02:43.5 4/1 432 III. VT
100 m: 01:22.00
4. Hrušková Petra 1998 JiDo 03:03.2 2/4 307
100 m: 01:30.40

23. 200 Z ženy - 1999
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 09:53

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Huclová Eva 1999 SlPl 02:35.1 4/3 506 III. VT
100 m: 01:14.00
2. Bartoňová Natálie 1999 SlPl 02:46.6 3/3 409
100 m: 01:20.20
3. Hauerová Petra 1999 RPl 02:47.3 4/5 403
100 m: 01:21.00
4. Kokaislová Martina 1999 JiDo 02:48.3 3/4 396
100 m: 01:22.80
5. Boučková Kamila 1999 SnKV 02:54.5 2/3 356
100 m: 01:24.50
6. Gonová Andrea 1999 StTa 03:00.9 3/5 319
100 m: 01:28.30

23. 200 Z ženy - 2000
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 09:53

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Rumlová Alena 2000 RPl 02:40.6 4/6 456 III. VT
100 m: 01:17.60
2. Sieberová Natálie 2000 SlPl 02:50.0 3/6 385
100 m: 01:22.60
3. Soukupová Pavlína 2000 SlPl 02:53.4 3/2 362
100 m: 01:22.60
4. Kordová Simona 2000 SlPl 02:58.7 3/1 331
100 m: 01:26.20
5. Šantínová Denisa 2000 SlPl 03:11.7 1/2 268
100 m: 01:31.70
6. Hamplová Tereza 2000 SlPl 03:20.1 1/4 236
100 m: 01:36.90
7. Mrázová Adéla 2000 SlPl 03:22.5 2/5 228
100 m: 01:39.20
8. Krausová Lucie 2000 SlPl 03:43.0 1/3 170
100 m: 01:45.80
 
Vašíčková Jana 2000 PKML diskval.   - porušení znakové polohy( SW 6.2)


24. 200 Z muži - 1998
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Polcar Dominik 1998 SlPl 02:19.6 3/3 492 III. VT
100 m: 01:06.80
2. Šmíd Jakub 1998 SlPl 02:32.6 3/6 376
100 m: 01:14.80
3. Honzík Lukáš 1998 RPl 02:33.6 3/1 369
100 m: 01:14.40
4. Čepelák David 1998 BaSo 02:34.0 3/5 366
100 m: 01:14.50
5. Štochl Radek 1998 RPl 02:36.2 3/4 351
100 m: 01:16.20
6. Přerost František 1998 SlPl 02:36.9 2/4 346
100 m: 01:15.30
7. Primus David 1998 JiDo 03:03.8 1/5 215
100 m: 01:31.30

24. 200 Z muži - 1999
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šperl Michal 1999 SlPl 02:32.0 3/2 381
100 m: 01:14.90
2. Fremr Pavel 1999 SlPl 02:42.4 2/3 312
100 m: 01:19.00
3. Anděl Jan 1999 SlPl 02:47.3 2/2 286
100 m: 01:21.30
4. Císler Martin 1999 JiDo 02:47.5 2/6 285
100 m: 01:23.00
5. Martinák Alex 1999 SlPl 02:50.3 1/3 271
100 m: 01:23.50
6. Vaník Radek 1999 SlPl 02:50.6 2/5 269
100 m: 01:24.60
7. Finger David 1999 SlPl 02:54.2 1/2 253
100 m: 01:25.00

24. 200 Z muži - 2000
Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Čermák Václav 2000 RPl 02:40.1 2/1 326
100 m: 01:19.70
2. Fiala Martin 2000 SlPl 02:53.1 1/4 258
100 m: 01:24.00


25. 100 M ženy - 1998
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 10:12

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Benešová Kateřina 1998 JiDo 01:15.7 3/2 414
2. Čadová Žaneta 1998 SlPl 01:19.9 2/3 352
3. Hájková Jana 1998 SnKV 01:21.5 1/4 332
4. Müllerová Aneta 1998 JiDo 01:22.3 2/2 322
5. Knushi Valentina 1998 SnKV 01:22.7 2/5 317
6. Hrušková Petra 1998 JiDo 01:32.9 1/5 224

25. 100 M ženy - 1999
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 10:12

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Paulová Nikol 1999 RPl 01:07.8 3/3 576 II. VT
2. Pšeničková Eva 1999 RPl 01:11.7 3/5 487 III. VT
3. Žůrková Nikol 1999 SlPl 01:14.0 3/4 443 III. VT
4. Veselá Adéla 1999 SnKV 01:15.2 3/6 422 III. VT
5. Huclová Eva 1999 SlPl 01:16.2 3/1 406
6. Krocová Jitka 1999 RPl 01:19.7 2/4 355
7. Němcová Veronika 1999 JiDo 01:22.2 2/6 323
8. Bartoňová Natálie 1999 SlPl 01:30.1 1/2 245

25. 100 M ženy - 2000
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 10:12

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Beránková Petra 2000 PKML 01:21.9 1/3 327
2. Kordová Simona 2000 SlPl 01:23.3 2/1 311
3. Suchá Monika 2000 RPl 01:39.4 1/1 183


26. 100 M muži - 1998
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 10:16

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Přerost František 1998 SlPl 01:15.6 2/2 293
2. Jahoda Joseph 1998 SlPl 01:17.2 2/4 275
3. Bucháček Lukáš 1998 RPl 01:19.3 1/2 254
4. Primus David 1998 JiDo 01:36.7 1/3 140

26. 100 M muži - 1999
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 10:16

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Gemov Ondřej 1999 SlPl 01:14.2 2/3 310
2. Egermaier Petr 1999 RPl 01:21.4 2/5 235

26. 100 M muži - 2000
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 10:16

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Fiala Martin 2000 SlPl 01:23.2 2/1 220
2. Oberta Filip 2000 RPl 01:48.6 1/4 99


27. 200 P ženy - 1998
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 10:36

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Lukešová Adéla 1998 SlPl 02:49.4 4/2 559 II. VT
100 m: 01:22.40
2. Benešová Kateřina 1998 JiDo 02:54.7 4/5 509 III. VT
100 m: 01:24.40
3. Gomoláková Iva 1998 StTa 02:57.1 4/1 489 III. VT
100 m: 01:24.40
4. Hájková Jana 1998 SnKV 03:01.1 3/4 457 III. VT
100 m: 01:26.90

27. 200 P ženy - 1999
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 10:36

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Pšeničková Eva 1999 RPl 02:49.1 4/3 562 II. VT
100 m: 01:22.60
2. Žůrková Nikol 1999 SlPl 02:51.1 4/4 542 II. VT
100 m: 01:23.20
3. Káďová Markéta 1999 SnKV 02:58.2 4/6 480 III. VT
100 m: 01:25.30
4. Němcová Veronika 1999 JiDo 03:17.7 2/3 351
100 m: 01:35.10
5. Kokaislová Martina 1999 JiDo 03:21.3 3/2 333
100 m: 01:36.90
6. Kováříková Lucie 1999 RPl 03:33.4 2/2 279
100 m: 01:40.00
7. Vargová Pavlína 1999 SlPl 03:40.8 2/5 252
100 m: 01:44.80

27. 200 P ženy - 2000
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 10:36

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Rumlová Alena 2000 RPl 03:11.9 3/3 384
100 m: 01:32.10
2. Šantínová Denisa 2000 SlPl 03:15.7 3/5 362
100 m: 01:35.00
3. Sekyrová Tereza 2000 BaSo 03:20.2 3/6 338
100 m: 01:35.80
4. Vašíčková Jana 2000 PKML 03:24.5 2/4 318
100 m: 01:37.10
5. Hampejsová Alena 2000 PKML 03:25.1 3/1 315
100 m: 01:40.50
6. Suchá Monika 2000 RPl 03:39.3 1/2 258
100 m: 01:45.20
7. Krausová Nikola 2000 SlPl 03:49.3 2/1 225
100 m: 01:48.50
8. Boušová Alice 2000 RPl 03:57.0 1/3 204
100 m: 01:55.20
9. Kohoutová Barbora 2000 JiDo 04:04.5 1/4 186
100 m: 01:57.20


28. 200 P muži - 1998
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 10:53

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Horáček Jakub 1998 SlPl 02:47.5 3/3 417
100 m: 01:21.50
2. Štochl Radek 1998 RPl 02:55.6 3/4 362
100 m: 01:24.70
3. Šindler David 1998 SlPl 02:56.9 3/2 354
100 m: 01:25.40
4. Němeček Lukáš 1998 RPl 03:07.8 3/6 296
100 m: 01:31.20
 
Komár Jiří 1998 SlPl diskval.   - chybná obrátka (SW7.6)

28. 200 P muži - 1999
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 10:53

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Kobylák Ondřej 1999 SlPl 03:01.6 3/5 327
100 m: 01:28.40
2. Hengerič Štěpán 1999 PKML 03:03.6 3/1 317
100 m: 01:28.10
3. Finger David 1999 SlPl 03:08.8 2/2 291
100 m: 01:31.60
4. Běloch Matěj 1999 SlPl 03:11.6 2/5 279
100 m: 01:30.80
5. Anděl Jan 1999 SlPl 03:19.6 2/4 246
100 m: 01:36.70
6. Egermaier Petr 1999 RPl 03:28.0 2/6 218
100 m: 01:38.30
7. Švec Jan 1999 RPl 03:34.4 1/4 199
100 m: 01:40.50

28. 200 P muži - 2000
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 10:53

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Faist Wiliam 2000 SlPl 03:29.6 2/1 213
100 m: 01:40.20
2. Huska Jan 2000 BaSo 03:35.6 1/2 195
100 m: 01:43.00
3. Oberta Filip 2000 RPl 03:46.7 1/3 168
100 m: 01:45.20
4. Hrubý Jakub 2000 RPl 03:54.3 1/1 152
100 m: 01:50.10
5. Finger Petr 2000 SlPl 04:00.4 1/5 141
100 m: 01:55.20


29. 100 VZ ženy - 1998
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 11:02

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Lukešová Adéla 1998 SlPl 01:05.1 6/2 522 III. VT
2. Gomoláková Iva 1998 StTa 01:08.1 6/5 456 III. VT
3. Hájková Jana 1998 SnKV 01:08.9 6/1 440 III. VT
4. Hausdorfová Kristýna 1998 SlPl 01:09.2 5/3 435 III. VT
5. Knushi Valentina 1998 SnKV 01:10.2 5/6 416
6. Hrušková Petra 1998 JiDo 01:15.5 4/1 335

29. 100 VZ ženy - 1999
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 11:02

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Pšeničková Eva 1999 RPl 01:01.7 6/3 613 II. VT
2. Huclová Eva 1999 SlPl 01:03.9 6/4 552 II. VT
3. Veselá Adéla 1999 SnKV 01:08.3 6/6 452 III. VT
4. Kokaislová Martina 1999 JiDo 01:09.5 5/2 429 III. VT
5. Káďová Markéta 1999 SnKV 01:10.8 5/4 406
6. Němcová Veronika 1999 JiDo 01:11.4 4/5 396
7. Bártíková Lucie 1999 SlPl 01:12.6 4/2 376
8. Boučková Kamila 1999 SnKV 01:12.7 4/3 375
9. Vargová Pavlína 1999 SlPl 01:20.4 3/2 277
10. Vaculíková Karolína 1999 SlPl 01:21.3 3/5 268
11. Kováříková Lucie 1999 RPl 01:28.9 2/2 205

29. 100 VZ ženy - 2000
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 11:02

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Sieberová Natálie 2000 SlPl 01:09.8 4/4 424 III. VT
2. Beránková Petra 2000 PKML 01:10.0 5/5 420 III. VT
3. Soukupová Pavlína 2000 SlPl 01:11.2 5/1 399
4. Mrázová Adéla 2000 SlPl 01:15.3 3/3 337
5. Hampejsová Alena 2000 PKML 01:16.5 4/6 322
6. Sekyrová Tereza 2000 BaSo 01:23.5 3/4 247
7. Krausová Nikola 2000 SlPl 01:25.7 2/3 229
8. Krausová Lucie 2000 SlPl 01:26.4 3/1 223
9. Skálová Natálie 2000 SlPl 01:26.8 2/5 220
10. - 11. Novotná Ludmila 2000 SnKV 01:27.0 2/4 219
10. - 11. Hamplová Tereza 2000 SlPl 01:27.0 3/6 219
12. Pechová Veronika 2000 RPl 01:32.6 1/2 181
13. Boušová Alice 2000 RPl 01:32.7 1/4 181
14. Kohoutová Barbora 2000 JiDo 01:37.4 1/3 156


30. 100 VZ muži - 1998
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 11:19

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Polcar Dominik 1998 SlPl 56.2 5/3 565 II. VT
2. Šindler David 1998 SlPl 01:00.0 5/4 464 III. VT
3. Čepelák David 1998 BaSo 01:03.1 5/5 399
4. Přerost František 1998 SlPl 01:03.4 4/2 393
5. Honzík Lukáš 1998 RPl 01:04.4 4/3 375
6. Bucháček Lukáš 1998 RPl 01:05.5 4/5 357
7. Komár Jiří 1998 SlPl 01:12.0 3/6 269
8. Primus David 1998 JiDo 01:13.3 2/3 254

30. 100 VZ muži - 1999
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 11:19

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šperl Michal 1999 SlPl 01:00.9 5/2 444 III. VT
2. Hengerič Štěpán 1999 PKML 01:03.5 5/1 391
3. Fremr Pavel 1999 SlPl 01:03.9 4/4 384
4. Martinák Alex 1999 SlPl 01:05.9 3/3 350
5. Císler Martin 1999 JiDo 01:08.0 4/6 319
6. Vaník Radek 1999 SlPl 01:08.9 4/1 306
7. Finger David 1999 SlPl 01:09.7 3/4 296
8. Anděl Jan 1999 SlPl 01:09.8 3/2 295
9. Kobylák Ondřej 1999 SlPl 01:11.7 3/5 272
10. Mundl Matěj 1999 SnKV 01:13.2 3/1 256
11. Špaček Ondřej 1999 StTa 01:13.8 2/5 249
12. Běloch Matěj 1999 SlPl 01:14.2 2/4 245
13. Švec Jan 1999 RPl 01:15.3 2/2 235

30. 100 VZ muži - 2000
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 11:19

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Čermák Václav 2000 RPl 01:03.7 5/6 388
2. Karban Martin 2000 BaSo 01:13.9 2/1 248
3. Huska Jan 2000 BaSo 01:23.3 1/3 173
4. Strnad Maxim 2000 RPl 01:26.6 1/4 154
5. Hrubý Jakub 2000 RPl 01:27.2 1/2 151
6. Faist Wiliam 2000 SlPl 01:28.6 2/6 144
7. Finger Petr 2000 SlPl 01:30.5 1/5 135


31. 400 OPZ ženy - 1998
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 11:31

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Benešová Kateřina 1998 JiDo 05:34.2 2/2 522 III. VT
100 m: 01:19.60 200 m: 02:48.00 (01:28.40) 300 m: 04:18.20 (01:30.20)
2. Müllerová Aneta 1998 JiDo 05:43.2 2/5 482 III. VT
100 m: 01:23.50 200 m: 02:49.60 (01:26.10) 300 m: 04:28.10 (01:38.50)
3. Hájková Jana 1998 SnKV 05:55.9 1/3 432 III. VT
100 m: 01:27.90 200 m: 02:58.10 (01:30.20) 300 m: 04:35.10 (01:37.00)

31. 400 OPZ ženy - 1999
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 11:31

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Paulová Nikol 1999 RPl 05:11.7 2/3 643 II. VT
100 m: 01:12.10 200 m: 02:28.40 (01:16.30) 300 m: 04:00.30 (01:31.90)
2. Žůrková Nikol 1999 SlPl 05:30.5 2/4 539 III. VT
100 m: 01:18.90 200 m: 02:46.00 (01:27.10) 300 m: 04:16.70 (01:30.70)
3. Krocová Jitka 1999 RPl 05:50.4 2/6 453 III. VT
100 m: 01:22.90 200 m: 02:50.80 (01:27.90) 300 m: 04:32.20 (01:41.40)
4. Hauerová Petra 1999 RPl 06:13.6 2/1 373
100 m: 01:29.10 200 m: 02:59.20 (01:30.10) 300 m: 04:51.00 (01:51.80)
5. Bartoňová Natálie 1999 SlPl 06:16.8 1/4 364
100 m: 01:34.70 200 m: 03:07.50 (01:32.80) 300 m: 04:54.50 (01:47.00)
6. Gonová Andrea 1999 StTa 06:26.1 1/5 338
100 m: 01:38.20 200 m: 03:09.30 (01:31.10) 300 m: 05:01.40 (01:52.10)

31. 400 OPZ ženy - 2000
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 11:31

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Vašíčková Jana 2000 PKML 06:31.0 1/2 326
100 m: 01:37.90 200 m: 03:14.10 (01:36.20) 300 m: 05:02.10 (01:48.00)


32. 400 OPZ muži - 1998
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 11:44

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Horáček Jakub 1998 SlPl 05:31.3 2/4 394
100 m: 01:24.80 200 m: 02:49.00 (01:24.20) 300 m: 04:19.50 (01:30.50)
2. Šmíd Jakub 1998 SlPl 05:32.1 2/5 391
100 m: 01:22.60 200 m: 02:44.40 (01:21.80) 300 m: 04:14.80 (01:30.40)
3. Honzík Lukáš 1998 RPl 05:52.0 2/1 328
100 m: 01:25.00 200 m: 02:50.00 (01:25.00) 300 m: 04:35.20 (01:45.20)
4. Jahoda Joseph 1998 SlPl 05:56.0 1/3 317
100 m: 01:21.50 200 m: 02:54.60 (01:33.10) 300 m: 04:40.10 (01:45.50)

32. 400 OPZ muži - 1999
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 11:44

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Šperl Michal 1999 SlPl 05:27.1 2/3 409
100 m: 01:21.50 200 m: 02:40.40 (01:18.90) 300 m: 04:18.70 (01:38.30)
2. Císler Martin 1999 JiDo 06:01.3 1/2 304
100 m: 01:29.00 200 m: 02:57.00 (01:28.00) 300 m: 04:45.90 (01:48.90)
3. Gemov Ondřej 1999 SlPl 06:01.7 2/2 303
100 m: 01:21.20 200 m: 02:54.60 (01:33.40) 300 m: 04:40.80 (01:46.20)
4. Vaník Radek 1999 SlPl 06:16.1 1/4 269
100 m: 01:33.20 200 m: 03:03.70 (01:30.50) 300 m: 04:55.40 (01:51.70)

32. 400 OPZ muži - 2000
Čas uzavření výsledků 3.6. 2012 11:44

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Čermák Václav 2000 RPl 05:44.7 2/6 350
100 m: 01:22.50 200 m: 02:48.30 (01:25.80) 300 m: 04:30.40 (01:42.10)
2. Fiala Martin 2000 SlPl 06:13.0 1/5 276
100 m: 01:31.20 200 m: 03:02.40 (01:31.20) 300 m: 04:52.10 (01:49.70)




 






TOPlist