ZPRÁVY Z ODDÍLU ▲ přehled zpráv ▲

60. ROČNÍK KOŠAŘOVA MEMORIÁLU

V PRSAŘSKÉM TROJBOJI

SK Radbuza Plzeň, 3. března 2012

článek o závodech



Celkové výsledky podle součtu bodů



Pořadí závodníků dle výkonu - Muži - ...1997
Příjmení, Jméno Roč. nar. Oddíl Body
1, Davídek Patrik 1985 SlPl 2063
2, Škorvaga Filip 1995 SlCho 2005
3, Fichtl Jakub 1984 RPl 1928
4, Pivoňka Jiří 1990 SlPl 1878
5, Piskač Ondřej 1992 Olymp 1877
6, Baumrt Ondřej 1995 SlCho 1743
7, Bernát Michal 1995 SlPl 1644
8, Tichý Antonín 1994 MoP 1583
9, Svěcený Antonín 1997 SKŽat 1578
10, Švorc Michal 1997 SnVa 1559
11, Sobotník Adam 1991 RPl 1543
12, Kreník Jan 1991 Boh 1465
13, Velek Jan 1991 SlPl 1462
14, Hrabačka Martin 1997 SlPl 1425
15, Lizec Jiří 1997 SpHoř 1388
16, Šimeček Michal 1997 PKJH 1377
17, Masopust Daniel 1996 USK 1353
18, Jedlinský Martin 1993 USK 1289
19, Brandl Daniel 1997 RPl 1182
20, Zuček Jiří 1996 SlPl 1121
21, Šmejkal Marcel 1997 SjTa 1102
22, Pricl Vladislav 1996 SnVa 1052
23, Kostohryz Martin 1996 VoSP 1051
24, Strnad Adam 1997 SlPl 1036
25, Přibek Petr 1996 SlPl 970
26, Buble Petr 1946 SlPl 906
27, Horák Lukáš 1997 SlPl 812
28, Triner Petr 1997 SlPl 802
29, Hutta Petr 1997 SjTa 800
30, Bartoš Matěj 1988 MoP 751
31, Dobrý Jan 1949 SlPl 739
32, Finger David 1972 SlPl 724
33, Kocánek Tomáš 1970 SlPl 701
Pořadí závodníků dle výkonu - Muži - 1998 - 2002
Příjmení, Jméno Roč. nar. Oddíl Body
1, Jirásek Martin 1998 SnVa 1298
2, Volf Jakub 1999 SlCho 1176
3, Češka Jakub 1998 PKČL 1147
4, Přibyl Michal 1999 MoP 1146
5, Kára Aleš 1998 SpHoř 1122
6, Kolumber Kristián 2000 SlCho 1119
7, Červenka Dominik 1999 SKŽat 1105
8, Štochl Radek 1998 RPl 1086
9, Dvořák Jakub 1999 SKŽat 1050
10, Dřevínek Martin 1999 SpHoř 1031
11, Pivrnec Tomáš 1999 VoSP 996
12, Slabihoud Ondřej 1999 SlCho 989
13, Hanzal Jan 1998 VoSP 905
14, Vavřička Karel 1998 SpHoř 866
15, Mach Filip 2000 SKŽat 863
16, Komár Jiří 1998 SlPl 847
17, Honzík Lukáš 1998 RPl 718
18, Babor Jiří 1999 DuP 675
19, Faist William 2000 SlPl 669
20, Egermaier Petr 1999 RPl 669
21, Lisý Jiří 2001 SlCho 627
22, Petr David 2000 SnVa 596
23, Fiala Martin 2000 RPl 583
24, Jůda Radek 1999 TJKt 522
25, Kajuk Jakub 1998 VoSP 518
26, Linhart Kryštof 2001 RPl 516
27, Oberta Filip 2000 RPl 510
28, Panenka Jan 2002 TJKt 500
29, Opava Milan 2002 RPl 489
30, Panenka Tomáš 1999 TJKt 459
31, Kanaloš Petr 2000 RPl 426
32, Václavík Jiří 1999 RPl 425
33, Kapic Tadeáš 2000 RPl 372
34, Štěpka Marek 2001 VoSP 359
35, Drápela Jan 2000 RPl 295
36, Svoboda Vojtěch 2002 SlPl 233
37, Richtr Lukáš 2002 RPl 230
38, Louda Jakub 2002 SlPl 186
Pořadí závodníků dle výkonu - Ženy - ...1997
Příjmení, Jméno Roč. nar. Oddíl Body
1, Martínková Tereza 1992 Boh 2124
2, Dlabačová Kateřina 1989 Boh 1860
3, Marešová Karolína 1997 VoSP 1754
4, Fritscheová Aneta 1992 Boh 1725
5, Pikhartová Monika 1995 MoP 1714
6, Pěnkavová Kristýna 1997 SlCho 1561
7, Matuščinová Barbora 1995 SlCho 1415
8, Ulipová Michaela 1997 RPl 1408
9, Kopřivová Romana 1997 PKJH 1368
10, Kovářová Jana 1994 SlPl 1346
11, Bendová Lenka 1997 SnVa 1333
12, Orságová Petra 1996 SjTa 1310
13, Buřičová Kateřina 1996 SnVa 1275
14, Kydlíčková Tereza 1997 SlPl 1260
15, Fialová Renáta 1996 RPl 1240
16, Vohryzková Julie 1995 MoP 1226
17, Matuščinová Radka 1997 SlCho 1170
18, Kubešová Markéta 1979 SlPl 1144
19, Novotná Markéta 1997 VoSP 1050
20, Jůdová Milena 1997 TJKt 1037
21, Křenková Magdalena 1997 SpHoř 982
22, Forejtová Klára 1997 RPl 968
23, Jágerová Diana 1996 SlPl 910
24, Benadová Eliška 1996 RPl 888
Pořadí závodníků dle výkonu - Ženy - 1998 - 2002
Příjmení, Jméno Roč. nar. Oddíl Body
1, Paulová Nikol 1999 RPl 1765
2, Pšeničková Eva 1999 RPl 1700
3, Šimková Kateřina 1998 MoP 1406
4, Kopecká Adéla 1999 PKČL 1292
5, Šindelářová Mariana 1998 USK 1260
6, Gomoláková Iva 1998 SjTa 1258
7, Pechová Tereza 1999 VoSP 1183
8, Rumlová Alena 2000 RPl 1098
9, Krocová Jitka 1999 RPl 1097
10, Hašková Alena 1999 TJKt 1064
11, Haišmanová Jana 2000 SKŽat 1042
12, Krůsová Gabriela 1999 TJKt 1019
13, Hauerová Petra 1999 RPl 991
14, Vacková Natálie 2000 PKČL 976
15, Kováříková Lucie 1999 RPl 946
16, Šantínová Denisa 2000 SlPl 941
17, Holá Johanka 2001 SlCho 941
18, Polcarová Tereza 2001 SlPl 921
19, Křenková Karolína 1998 SpHoř 911
20, Černá Martina 2000 TJKt 854
21, Čermáková Zuzana 2001 VoSP 838
22, Procházková Jana 1999 SpHoř 835
23, Vaicová Markéta 2000 RPl 833
24, Hájková Veronika 1999 RPl 792
25, Melkonova Marina 1998 SnVa 775
26, Suchá Monika 2000 RPl 732
27, Švamberková Anna 1999 SnVa 692
28, Krýslová Eliška 2001 TJKt 691
29, Lantová Agáta 2000 VoSP 683
30, Svobodová Alexandra 2000 SlPl 660
31, Novotná Tereza 2001 VoSP 658
32, Koldová Adriana 2001 SnVa 646
33, Šebestová Lucie 2001 RPl 616
34, Fuchsová Valentýna 2001 SlPl 588
35, Tvrdá Dominika 2002 SnVa 575
36, Dolejšová Anna 2001 RPl 548
37, Grohmannová Eliška 2002 RPl 507
38, Uhlová Barbora 2001 SlPl 437
39, Šírová Barbora 2000 MoP 402
40, Molnárová Dita 2002 SlPl 388
41, Skálová Natálie 2000 SlPl 350


Výsledky v jednotlivých disciplínách



1. 50 P muži - 1998 - 2002
Čas uzavření výsledků 3.3. 2012 10:31

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Jirásek Martin 1998 SnVa 35.49 7/3 419
2. Kára Aleš 1998 SpHoř 35.87 6/3 406
3. Češka Jakub 1998 PKČL 36.00 7/4 402
4. Přibyl Michal 1999 MoP 36.16 7/6 396
5. Volf Jakub 1999 SlCho 36.53 7/1 384
6. Kolumber Kristián 2000 SlCho 36.94 6/2 372
7. Dvořák Jakub 1999 SKŽat 37.18 7/2 365
8. Červenka Dominik 1999 SKŽat 37.67 7/5 351
9. Dřevínek Martin 1999 SpHoř 38.10 6/1 339
10. Štochl Radek 1998 RPl 38.14 5/3 338
11. Slabihoud Ondřej 1999 SlCho 38.55 5/4 327
12. Pivrnec Tomáš 1999 VoSP 38.94 6/6 317
13. Komár Jiří 1998 SlPl 40.04 4/3 292
14. - 15. Vavřička Karel 1998 SpHoř 40.26 4/2 287
14. - 15. Hanzal Jan 1998 VoSP 40.26 5/5 287
16. Mach Filip 2000 SKŽat 40.98 6/5 272
17. Honzík Lukáš 1998 RPl 42.67 4/5 241
18. Babor Jiří 1999 DuP 43.11 3/4 234
19. Egermaier Petr 1999 RPl 43.41 4/6 229
20. Petr David 2000 SnVa 45.07 3/5 205
21. Lisý Jiří 2001 SlCho 45.20 4/1 203
22. Faist William 2000 SlPl 45.43 3/3 200
23. Fiala Martin 2000 RPl 46.55 3/2 186
24. Oberta Filip 2000 RPl 47.55 3/1 174
25. Linhart Kryštof 2001 RPl 47.75 2/3 172
26. Panenka Tomáš 1999 TJKt 47.86 2/6 171
27. Panenka Jan 2002 TJKt 47.96 3/6 170
28. Opava Milan 2002 RPl 48.76 2/2 162
29. Kanaloš Petr 2000 RPl 51.14 1/4 140
30. Václavík Jiří 1999 RPl 51.49 2/5 137
31. Štěpka Marek 2001 VoSP 51.93 2/1 134
32. Kapic Tadeáš 2000 RPl 53.76 2/4 121
33. Svoboda Vojtěch 2002 SlPl 55.65 1/3 109
34. Drápela Jan 2000 RPl 56.99 1/2 101
35. Louda Jakub 2002 SlPl 59.85 1/5 87
36. Richtr Lukáš 2002 RPl 01:01.69 1/1 80
 
Jůda Radek 1999 TJKt diskval.   - Předčasný start
Kajuk Jakub 1998 VoSP diskval.   - Chybná obrátka

2. 50 P muži - ...1997
Čas uzavření výsledků 3.3. 2012 10:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Davídek Patrik 1985 SlPl 30.03 6/3 692 I. VT
2. Piskač Ondřej 1992 Olymp 30.09 6/2 688 I. VT
3. Pivoňka Jiří 1990 SlPl 30.37 6/4 669 I. VT
4. Fichtl Jakub 1984 RPl 31.13 6/1 621 II. VT
5. Škorvaga Filip 1995 SlCho 31.36 6/6 608 II. VT
6. Sobotník Adam 1991 RPl 31.87 6/5 579 II. VT
7. Baumrt Ondřej 1995 SlCho 32.03 4/3 570 II. VT
8. Bernát Michal 1995 SlPl 32.42 4/2 550 II. VT
9. Tichý Antonín 1994 MoP 32.84 5/2 529 III. VT
10. Velek Jan 1991 SlPl 33.02 5/5 520 III. VT
11. Švorc Michal 1997 SnVa 33.11 3/2 516 III. VT
12. Kreník Jan 1991 Boh 33.13 5/1 515 III. VT
13. Svěcený Antonín 1997 SKŽat 33.34 4/5 506 III. VT
14. Šimeček Michal 1997 PKJH 33.59 3/4 494 III. VT
15. Masopust Daniel 1996 USK 33.83 4/4 484 III. VT
16. Lizec Jiří 1997 SpHoř 33.84 5/6 483 III. VT
17. Hrabačka Martin 1997 SlPl 34.09 4/6 473 III. VT
18. Jedlinský Martin 1993 USK 35.29 5/4 426 III. VT
19. Brandl Daniel 1997 RPl 35.63 3/6 414
20. Zuček Jiří 1996 SlPl 36.49 3/3 386
21. - 22. Šmejkal Marcel 1997 SjTa 36.58 3/1 383
21. - 22. Bartoš Matěj 1988 MoP 36.58 4/1 383
23. Pricl Vladislav 1996 SnVa 37.21 2/2 364
24. Strnad Adam 1997 SlPl 37.25 2/3 362
25. Kostohryz Martin 1996 VoSP 37.41 2/4 358
26. Přibek Petr 1996 SlPl 38.52 2/5 328
27. Buble Petr 1946 SlPl 39.13 1/4 313
28. Hutta Petr 1997 SjTa 39.75 2/6 298
29. Horák Lukáš 1997 SlPl 40.18 1/3 289
30. Triner Petr 1997 SlPl 41.37 1/1 265
31. Finger David 1972 SlPl 42.04 1/6 252
32. Kocánek Tomáš 1970 SlPl 42.22 1/2 249
33. Dobrý Jan 1949 SlPl 43.10 1/5 234

3. 50 P ženy - 1998 - 2002
Čas uzavření výsledků 3.3. 2012 10:48

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Paulová Nikol 1999 RPl 35.63 7/2 601 II. VT
2. Pšeničková Eva 1999 RPl 35.87 7/3 589 II. VT
3. Šimková Kateřina 1998 MoP 38.60 7/1 473 III. VT
4. Kopecká Adéla 1999 PKČL 39.57 7/5 439 III. VT
5. Pechová Tereza 1999 VoSP 39.58 6/4 439 III. VT
6. Šindelářová Mariana 1998 USK 39.96 7/4 426 III. VT
7. Gomoláková Iva 1998 SjTa 40.61 7/6 406
8. Krocová Jitka 1999 RPl 41.76 6/5 373
9. Haišmanová Jana 2000 SKŽat 41.87 6/3 370
10. Hašková Alena 1999 TJKt 42.00 5/1 367
11. Krůsová Gabriela 1999 TJKt 42.40 6/2 357
12. Rumlová Alena 2000 RPl 42.82 6/1 346
13. Kováříková Lucie 1999 RPl 42.91 4/5 344
14. Holá Johanka 2001 SlCho 43.48 4/4 331
15. Hauerová Petra 1999 RPl 43.71 5/3 326
16. Vacková Natálie 2000 PKČL 43.87 5/2 322
17. Křenková Karolína 1998 SpHoř 44.20 5/5 315
18. Černá Martina 2000 TJKt 44.85 4/3 301
19. Čermáková Zuzana 2001 VoSP 45.03 5/4 298
20. Šantínová Denisa 2000 SlPl 45.11 4/2 296
21. Polcarová Tereza 2001 SlPl 45.25 6/6 293
22. Hájková Veronika 1999 RPl 45.30 2/4 292
23. Vaicová Markéta 2000 RPl 45.45 3/3 290
24. Procházková Jana 1999 SpHoř 46.22 4/1 275
25. Melkonova Marina 1998 SnVa 47.39 3/5 255
26. Suchá Monika 2000 RPl 48.34 4/6 241
27. Krýslová Eliška 2001 TJKt 48.53 3/4 238
28. Švamberková Anna 1999 SnVa 48.67 3/6 236
29. Lantová Agáta 2000 VoSP 48.82 3/1 234
30. Uhlová Barbora 2001 SlPl 49.51 2/3 224
31. Novotná Tereza 2001 VoSP 49.55 3/2 223
32. Svobodová Alexandra 2000 SlPl 49.57 2/1 223
33. Koldová Adriana 2001 SnVa 50.62 2/5 210
34. Molnárová Dita 2002 SlPl 50.98 1/5 205
35. Šírová Barbora 2000 MoP 51.04 2/2 204
36. Šebestová Lucie 2001 RPl 51.18 1/4 203
37. Tvrdá Dominika 2002 SnVa 51.75 1/2 196
38. Skálová Natálie 2000 SlPl 52.90 1/1 184
39. Dolejšová Anna 2001 RPl 53.22 1/3 180
40. Fuchsová Valentýna 2001 SlPl 54.56 5/6 167
41. Grohmannová Eliška 2002 RPl 54.57 2/6 167

4. 50 P ženy - ...1997
Čas uzavření výsledků 3.3. 2012 10:57

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Martínková Tereza 1992 Boh 33.10 4/3 750 I. VT
2. Dlabačová Kateřina 1989 Boh 34.85 4/2 642 II. VT
3. Pikhartová Monika 1995 MoP 35.76 4/4 595 II. VT
4. Marešová Karolína 1997 VoSP 35.92 4/1 587 II. VT
5. Fritscheová Aneta 1992 Boh 35.93 4/5 586 II. VT
6. Pěnkavová Kristýna 1997 SlCho 37.04 4/6 535 III. VT
7. Matuščinová Barbora 1995 SlCho 38.12 3/3 491 III. VT
8. Orságová Petra 1996 SjTa 38.32 3/5 483 III. VT
9. Ulipová Michaela 1997 RPl 38.76 3/6 467 III. VT
10. Kovářová Jana 1994 SlPl 38.87 3/2 463 III. VT
11. Buřičová Kateřina 1996 SnVa 39.15 2/5 453 III. VT
12. Bendová Lenka 1997 SnVa 39.18 2/3 452 III. VT
13. Kopřivová Romana 1997 PKJH 39.35 2/4 446 III. VT
14. Kydlíčková Tereza 1997 SlPl 40.63 3/1 405
15. Fialová Renáta 1996 RPl 40.86 2/1 399
16. Vohryzková Julie 1995 MoP 40.87 3/4 398
17. Kubešová Markéta 1979 SlPl 41.04 1/3 393
18. Matuščinová Radka 1997 SlCho 41.08 2/6 392
19. Křenková Magdalena 1997 SpHoř 42.11 1/1 364
20. Jůdová Milena 1997 TJKt 42.26 1/4 360
21. Novotná Markéta 1997 VoSP 42.88 1/2 345
22. Benadová Eliška 1996 RPl 43.77 2/2 324
23. Forejtová Klára 1997 RPl 44.00 1/5 319
24. Jágerová Diana 1996 SlPl 44.99 1/6 299

5. 100 P muži - 1998 - 2002
Čas uzavření výsledků 3.3. 2012 11:13

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Jirásek Martin 1998 SnVa 01:15.65 7/3 446 III. VT
50 m: 36.06
2. Volf Jakub 1999 SlCho 01:19.24 7/1 389
50 m: 38.02
3. Přibyl Michal 1999 MoP 01:19.45 7/4 385
50 m: 36.97
4. Kára Aleš 1998 SpHoř 01:20.73 6/3 367
50 m: 39.55
5. Kolumber Kristián 2000 SlCho 01:20.91 6/4 365
50 m: 38.54
6. Češka Jakub 1998 PKČL 01:20.92 7/6 365
50 m: 39.48
7. Štochl Radek 1998 RPl 01:21.68 6/2 355
50 m: 38.54
8. Červenka Dominik 1999 SKŽat 01:21.85 7/5 353
50 m: 39.57
9. Dvořák Jakub 1999 SKŽat 01:22.70 7/2 342
50 m: 38.71
10. Dřevínek Martin 1999 SpHoř 01:23.43 6/5 333
50 m: 39.59
11. Pivrnec Tomáš 1999 VoSP 01:24.06 5/4 325
50 m: 40.41
12. Slabihoud Ondřej 1999 SlCho 01:25.38 6/6 311
50 m: 41.03
13. Hanzal Jan 1998 VoSP 01:25.81 5/5 306
50 m: 41.17
14. Mach Filip 2000 SKŽat 01:26.90 5/3 295
50 m: 40.64
15. Vavřička Karel 1998 SpHoř 01:28.59 4/6 278
50 m: 42.47
16. Komár Jiří 1998 SlPl 01:29.04 5/6 274
50 m: 41.40
17. Kajuk Jakub 1998 VoSP 01:29.91 5/2 266
50 m: 43.26
18. Jůda Radek 1999 TJKt 01:31.68 5/1 251
50 m: 43.29
19. Honzík Lukáš 1998 RPl 01:33.93 4/2 233
50 m: 43.99
20. Egermaier Petr 1999 RPl 01:35.85 4/3 220
50 m: 44.90
21. Babor Jiří 1999 DuP 01:35.94 4/1 219
50 m: 44.56
22. Faist William 2000 SlPl 01:36.15 3/1 217
50 m: 45.52
23. Lisý Jiří 2001 SlCho 01:38.16 4/4 204
50 m: 47.50
24. Petr David 2000 SnVa 01:39.35 3/3 197
50 m: 49.80
25. Fiala Martin 2000 RPl 01:41.29 3/4 186
50 m: 48.27
26. Linhart Kryštof 2001 RPl 01:44.43 2/4 170
50 m: 49.39
27. Panenka Jan 2002 TJKt 01:45.63 2/1 164
50 m: 51.03
28. Oberta Filip 2000 RPl 01:46.04 3/2 162
50 m: 50.55
29. Opava Milan 2002 RPl 01:48.24 2/3 152
50 m: 52.36
30. Václavík Jiří 1999 RPl 01:50.86 2/5 142
50 m: 53.33
31. Panenka Tomáš 1999 TJKt 01:51.10 2/6 141
50 m: 52.36
32. Kanaloš Petr 2000 RPl 01:51.61 2/2 139
50 m: 53.22
33. Kapic Tadeáš 2000 RPl 01:57.43 3/6 119
50 m: 54.28
34. Štěpka Marek 2001 VoSP 02:00.35 1/3 111
50 m: 56.13
35. Louda Jakub 2002 SlPl 02:04.96 1/4 99
50 m: 57.80
36. Drápela Jan 2000 RPl 02:05.21 1/5 98
50 m: 59.44
37. Richtr Lukáš 2002 RPl 02:16.48 1/2 76
50 m: 01:04.90
 
Svoboda Vojtěch 2002 SlPl diskval.   - nesouměrný kop

6. 100 P muži - ...1997
Čas uzavření výsledků 3.3. 2012 11:31

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Škorvaga Filip 1995 SlCho 01:05.84 6/2 677 I. VT
50 m: 31.39
2. Davídek Patrik 1985 SlPl 01:05.98 6/3 673 I. VT
50 m: 30.46
3. Piskač Ondřej 1992 Olymp 01:06.32 6/5 663 I. VT
50 m: 31.19
4. Pivoňka Jiří 1990 SlPl 01:06.80 6/4 648 II. VT
50 m: 31.55
5. Fichtl Jakub 1984 RPl 01:06.89 6/1 646 II. VT
50 m: 31.62
6. Baumrt Ondřej 1995 SlCho 01:09.45 4/4 577 II. VT
50 m: 33.23
7. Tichý Antonín 1994 MoP 01:10.06 5/2 562 II. VT
50 m: 32.95
8. Bernát Michal 1995 SlPl 01:10.78 5/4 545 II. VT
50 m: 33.84
9. Svěcený Antonín 1997 SKŽat 01:10.90 5/6 542 II. VT
50 m: 34.11
10. Švorc Michal 1997 SnVa 01:11.45 3/4 530 III. VT
50 m: 34.02
11. Sobotník Adam 1991 RPl 01:11.96 6/6 519 III. VT
50 m: 33.77
12. Hrabačka Martin 1997 SlPl 01:13.94 4/1 478 III. VT
50 m: 34.93
13. Lizec Jiří 1997 SpHoř 01:14.08 3/3 475 III. VT
50 m: 34.20
14. Velek Jan 1991 SlPl 01:14.14 4/3 474 III. VT
50 m: 34.62
15. Kreník Jan 1991 Boh 01:14.74 5/1 463 III. VT
50 m: 35.34
16. Šimeček Michal 1997 PKJH 01:14.86 4/5 461 III. VT
50 m: 35.41
17. Masopust Daniel 1996 USK 01:15.29 4/2 453 III. VT
50 m: 35.40
18. Jedlinský Martin 1993 USK 01:16.85 5/3 426 III. VT
50 m: 36.56
19. Brandl Daniel 1997 RPl 01:19.12 3/5 390
50 m: 36.87
20. Zuček Jiří 1996 SlPl 01:20.66 3/2 368
50 m: 37.86
21. Šmejkal Marcel 1997 SjTa 01:20.76 3/6 367
50 m: 38.33
22. Pricl Vladislav 1996 SnVa 01:21.94 2/3 351
50 m: 38.72
23. Kostohryz Martin 1996 VoSP 01:22.42 2/2 345
50 m: 39.16
24. Strnad Adam 1997 SlPl 01:22.60 2/4 343
50 m: 39.93
25. Přibek Petr 1996 SlPl 01:25.61 2/5 308
50 m: 40.41
26. Buble Petr 1946 SlPl 01:25.73 1/4 307
50 m: 42.14
27. Triner Petr 1997 SlPl 01:29.87 2/6 266
50 m: 42.69
28. Horák Lukáš 1997 SlPl 01:30.28 1/3 263
50 m: 43.61
29. Dobrý Jan 1949 SlPl 01:31.75 1/5 250
50 m: 43.96
30. Finger David 1972 SlPl 01:32.36 1/1 245
50 m: 44.27
31. Hutta Petr 1997 SjTa 01:32.46 2/1 245
50 m: 42.90
32. Kocánek Tomáš 1970 SlPl 01:34.21 1/2 231
50 m: 44.78
 
Bartoš Matěj 1988 MoP diskval.   - Chybná obrátka

7. 100 P ženy - 1998 - 2002
Čas uzavření výsledků 3.3. 2012 11:42

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Paulová Nikol 1999 RPl 01:16.92 7/4 601 II. VT
50 m: 36.15
2. Pšeničková Eva 1999 RPl 01:20.40 7/3 527 III. VT
50 m: 37.33
3. Šimková Kateřina 1998 MoP 01:23.64 7/5 468 III. VT
50 m: 39.56
4. Kopecká Adéla 1999 PKČL 01:26.37 7/1 425 III. VT
50 m: 41.63
5. Gomoláková Iva 1998 SjTa 01:26.54 7/2 422 III. VT
50 m: 41.48
6. Šindelářová Mariana 1998 USK 01:27.21 7/6 413
50 m: 41.78
7. Pechová Tereza 1999 VoSP 01:30.07 6/4 375
50 m: 42.24
8. Rumlová Alena 2000 RPl 01:30.45 6/2 370
50 m: 43.25
9. Hašková Alena 1999 TJKt 01:31.34 5/2 359
50 m: 43.50
10. Krůsová Gabriela 1999 TJKt 01:31.72 6/1 355
50 m: 42.99
11. Krocová Jitka 1999 RPl 01:31.78 6/6 354
50 m: 43.03
12. Haišmanová Jana 2000 SKŽat 01:32.88 6/3 342
50 m: 43.75
13. Hauerová Petra 1999 RPl 01:34.03 5/3 329
50 m: 44.95
14. Vacková Natálie 2000 PKČL 01:35.00 5/1 319
50 m: 45.76
15. Holá Johanka 2001 SlCho 01:35.11 4/2 318
50 m: 46.72
16. Šantínová Denisa 2000 SlPl 01:35.83 5/4 311
50 m: 46.84
17. Kováříková Lucie 1999 RPl 01:36.98 4/1 300
50 m: 44.04
18. Polcarová Tereza 2001 SlPl 01:37.81 6/5 293
50 m: 45.75
19. Křenková Karolína 1998 SpHoř 01:38.51 5/6 286
50 m: 46.69
20. Černá Martina 2000 TJKt 01:39.05 4/4 282
50 m: 47.60
21. Procházková Jana 1999 SpHoř 01:39.73 4/3 276
50 m: 48.40
22. Čermáková Zuzana 2001 VoSP 01:40.63 5/5 269
50 m: 47.83
23. Melkonova Marina 1998 SnVa 01:41.81 2/4 259
50 m: 48.69
24. Vaicová Markéta 2000 RPl 01:42.20 4/6 256
50 m: 48.57
25. Hájková Veronika 1999 RPl 01:43.38 3/5 248
50 m: 48.58
26. Suchá Monika 2000 RPl 01:43.62 3/4 246
50 m: 47.61
27. Lantová Agáta 2000 VoSP 01:45.26 2/3 235
50 m: 51.05
28. Švamberková Anna 1999 SnVa 01:46.08 4/5 229
50 m: 50.37
29. Krýslová Eliška 2001 TJKt 01:46.47 3/1 227
50 m: 50.26
30. Svobodová Alexandra 2000 SlPl 01:47.22 1/4 222
50 m: 51.32
31. Uhlová Barbora 2001 SlPl 01:48.73 3/2 213
50 m: 51.05
32. Koldová Adriana 2001 SnVa 01:48.78 3/6 213
50 m: 52.66
33. Fuchsová Valentýna 2001 SlPl 01:49.70 2/2 207
50 m: 51.14
34. Novotná Tereza 2001 VoSP 01:50.67 3/3 202
50 m: 52.08
35. Šebestová Lucie 2001 RPl 01:51.32 2/6 198
50 m: 53.98
36. Tvrdá Dominika 2002 SnVa 01:53.02 1/3 190
50 m: 54.38
37. Dolejšová Anna 2001 RPl 01:54.42 1/2 183
50 m: 54.73
38. Molnárová Dita 2002 SlPl 01:54.45 1/1 183
50 m: 53.93
39. Skálová Natálie 2000 SlPl 01:58.05 1/5 166
50 m: 55.35
40. Grohmannová Eliška 2002 RPl 01:59.32 2/1 161
50 m: 56.02
 
Šírová Barbora 2000 MoP diskval.   - Předčasný start

8. 100 P ženy - ...1997
Čas uzavření výsledků 3.3. 2012 11:49

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Martínková Tereza 1992 Boh 01:12.56 4/3 717 I. VT
50 m: 33.92
2. Dlabačová Kateřina 1989 Boh 01:16.67 4/5 607 II. VT
50 m: 36.86
3. Pikhartová Monika 1995 MoP 01:17.50 4/2 588 II. VT
50 m: 36.25
4. Marešová Karolína 1997 VoSP 01:17.61 4/4 586 II. VT
50 m: 36.55
5. Fritscheová Aneta 1992 Boh 01:19.36 4/1 548 II. VT
50 m: 37.57
6. Pěnkavová Kristýna 1997 SlCho 01:20.78 3/3 519 III. VT
50 m: 38.62
7. Kopřivová Romana 1997 PKJH 01:24.13 3/1 460 III. VT
50 m: 39.67
8. Ulipová Michaela 1997 RPl 01:24.34 2/5 456 III. VT
50 m: 40.17
9. Matuščinová Barbora 1995 SlCho 01:24.67 3/2 451 III. VT
50 m: 39.88
10. Kovářová Jana 1994 SlPl 01:24.75 3/6 450 III. VT
50 m: 40.16
11. Bendová Lenka 1997 SnVa 01:25.43 2/3 439 III. VT
50 m: 40.53
12. Orságová Petra 1996 SjTa 01:25.45 3/5 439 III. VT
50 m: 39.66
13. Fialová Renáta 1996 RPl 01:26.18 2/2 428 III. VT
50 m: 40.45
14. Kydlíčková Tereza 1997 SlPl 01:26.79 4/6 419
50 m: 40.13
15. Vohryzková Julie 1995 MoP 01:27.28 3/4 412
50 m: 40.65
16. Buřičová Kateřina 1996 SnVa 01:27.29 2/1 412
50 m: 41.00
17. Kubešová Markéta 1979 SlPl 01:28.61 1/2 393
50 m: 42.51
18. Matuščinová Radka 1997 SlCho 01:28.90 2/4 390
50 m: 42.27
19. Novotná Markéta 1997 VoSP 01:32.39 2/6 347
50 m: 43.37
20. Jůdová Milena 1997 TJKt 01:32.49 1/5 346
50 m: 44.01
21. Forejtová Klára 1997 RPl 01:34.76 1/3 322
50 m: 44.82
22. Jágerová Diana 1996 SlPl 01:36.10 1/4 308
50 m: 45.14
23. Křenková Magdalena 1997 SpHoř 01:36.84 1/1 301
50 m: 45.71
24. Benadová Eliška 1996 RPl 01:37.91 1/6 292
50 m: 45.67

9. 200 P muži - 1998 - 2002
Čas uzavření výsledků 3.3. 2012 12:24

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Jirásek Martin 1998 SnVa 02:45.46 7/3 433 III. VT
50 m: 36.88 100 m: 01:18.34 (41.46) 150 m: 02:02.59 (44.25)
2. Volf Jakub 1999 SlCho 02:49.41 7/6 403
50 m: 38.78 100 m: 01:22.08 (43.30) 150 m: 02:05.96 (43.88)
3. Červenka Dominik 1999 SKŽat 02:49.71 7/4 401
50 m: 40.31 100 m: 01:24.84 (44.53) 150 m: 02:07.50 (42.66)
4. Štochl Radek 1998 RPl 02:50.79 6/2 393
50 m: 38.86 100 m: 01:22.12 (43.26) 150 m: 02:06.21 (44.09)
5. Kolumber Kristián 2000 SlCho 02:52.39 6/3 382
50 m: 39.45 100 m: 01:23.56 (44.11) 150 m: 02:08.58 (45.02)
6. Češka Jakub 1998 PKČL 02:52.75 7/5 380
50 m: 39.76 100 m: 01:24.22 (44.46) 150 m: 02:09.13 (44.91)
7. Přibyl Michal 1999 MoP 02:55.04 7/1 365
50 m: 39.35 100 m: 01:25.10 (45.75) 150 m: 02:10.85 (45.75)
8. Dřevínek Martin 1999 SpHoř 02:56.06 6/4 359
50 m: 40.01 100 m: 01:24.76 (44.75) 150 m: 02:10.51 (45.75)
9. Pivrnec Tomáš 1999 VoSP 02:56.95 5/4 354
50 m: 41.62 100 m: 01:26.38 (44.76) 150 m: 02:12.12 (45.74)
10. Slabihoud Ondřej 1999 SlCho 02:57.38 6/6 351
50 m: 40.37 100 m: 01:25.73 (45.36) 150 m: 02:11.79 (46.06)
11. Kára Aleš 1998 SpHoř 02:57.79 5/3 349
50 m: 39.40 100 m: 01:25.03 (45.63) 150 m: 02:12.48 (47.45)
12. Dvořák Jakub 1999 SKŽat 02:58.82 7/2 343
50 m: 40.35 100 m: 01:26.01 (45.66) 150 m: 02:12.46 (46.45)
13. Hanzal Jan 1998 VoSP 03:04.48 5/1 312
50 m: 42.68 100 m: 01:29.87 (47.19) 150 m: 02:17.49 (47.62)
14. Vavřička Karel 1998 SpHoř 03:06.67 4/3 301
50 m: 41.87 100 m: 01:29.71 (47.84) 150 m: 02:19.33 (49.62)
15. Mach Filip 2000 SKŽat 03:07.84 6/1 296
50 m: 42.77 100 m: 01:31.23 (48.46) 150 m: 02:19.74 (48.51)
16. Komár Jiří 1998 SlPl 03:10.94 5/2 281
50 m: 43.22 100 m: 01:32.22 (49.00) 150 m: 02:22.07 (49.85)
17. Jůda Radek 1999 TJKt 03:13.46 4/4 271
50 m: 44.77 100 m: 01:34.35 (49.58) 150 m: 02:23.83 (49.48)
18. Kajuk Jakub 1998 VoSP 03:18.11 5/6 252
50 m: 45.65 100 m: 01:37.36 (51.71) 150 m: 02:28.68 (51.32)
19. Faist William 2000 SlPl 03:18.17 5/5 252
50 m: 44.22 100 m: 01:35.07 (50.85) 150 m: 02:27.45 (52.38)
20. Honzík Lukáš 1998 RPl 03:20.12 4/5 244
50 m: 45.04 100 m: 01:36.73 (51.69) 150 m: 02:29.87 (53.14)
21. Babor Jiří 1999 DuP 03:26.79 3/1 222
50 m: 46.51 100 m: 01:41.07 (54.56) 150 m: 02:35.61 (54.54)
22. Lisý Jiří 2001 SlCho 03:27.23 3/2 220
50 m: 48.77 100 m: 01:43.49 (54.72) 150 m: 02:36.35 (52.86)
23. Egermaier Petr 1999 RPl 03:27.34 4/2 220
50 m: 46.03 100 m: 01:39.48 (53.45) 150 m: 02:33.92 (54.44)
24. Fiala Martin 2000 RPl 03:30.25 3/3 211
50 m: 48.30 100 m: 01:42.92 (54.62) 150 m: 02:38.15 (55.23)
25. Petr David 2000 SnVa 03:36.18 3/4 194
50 m: 51.29 100 m: 01:49.64 (58.35) 150 m: 02:44.48 (54.84)
26. Opava Milan 2002 RPl 03:43.73 2/6 175
50 m: 53.23 100 m: 01:51.69 (58.46) 150 m: 02:49.52 (57.83)
27. Oberta Filip 2000 RPl 03:43.93 3/5 174
50 m: 50.39 100 m: 01:48.31 (57.92) 150 m: 02:46.93 (58.62)
28. Linhart Kryštof 2001 RPl 03:44.22 2/5 174
50 m: 50.60 100 m: 01:48.45 (57.85) 150 m: 02:46.78 (58.33)
29. Panenka Jan 2002 TJKt 03:47.48 3/6 166
50 m: 52.39 100 m: 01:50.98 (58.59) 150 m: 02:50.17 (59.19)
30. Panenka Tomáš 1999 TJKt 03:56.85 2/2 147
50 m: 54.96 100 m: 01:57.55 (01:02.59) 150 m: 02:58.55 (01:01.00)
31. Kanaloš Petr 2000 RPl 03:57.12 2/1 147
50 m: 55.49 100 m: 01:57.54 (01:02.05) 150 m: 02:58.55 (01:01.01)
32. Václavík Jiří 1999 RPl 03:57.61 2/4 146
50 m: 56.08 100 m: 01:54.51 (58.43) 150 m: 02:56.60 (01:02.09)
33. Kapic Tadeáš 2000 RPl 04:05.48 2/3 132
50 m: 56.92 100 m: 01:58.78 (01:01.86) 150 m: 03:01.79 (01:03.01)
34. Svoboda Vojtěch 2002 SlPl 04:11.12 1/2 124
50 m: 58.03 100 m: 02:03.50 (01:05.47) 150 m: 03:07.33 (01:03.83)
35. Štěpka Marek 2001 VoSP 04:18.06 1/3 114
50 m: 58.13 100 m: 02:04.84 (01:06.71) 150 m: 03:13.90 (01:09.06)
36. Drápela Jan 2000 RPl 04:32.99 1/4 96
50 m: 01:00.42 100 m: 02:08.99 (01:08.57) 150 m: 03:20.13 (01:11.14)
37. Richtr Lukáš 2002 RPl 04:57.85 1/5 74
50 m: 01:07.40 100 m: 02:23.46 (01:16.06) 150 m: 03:42.04 (01:18.58)

10. 200 P muži - ...1997
Čas uzavření výsledků 3.3. 2012 12:47

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Škorvaga Filip 1995 SlCho 02:19.63 6/4 720 I. VT
50 m: 31.49 100 m: 01:06.94 (35.45) 150 m: 01:43.37 (36.43)
2. Davídek Patrik 1985 SlPl 02:21.08 6/3 698 I. VT
50 m: 31.66 100 m: 01:07.12 (35.46) 150 m: 01:43.41 (36.29)
3. Fichtl Jakub 1984 RPl 02:23.63 6/2 661 I. VT
50 m: 32.33 100 m: 01:08.05 (35.72) 150 m: 01:45.27 (37.22)
4. Baumrt Ondřej 1995 SlCho 02:28.72 5/5 596 II. VT
50 m: 33.57 100 m: 01:11.44 (37.87) 150 m: 01:50.40 (38.96)
5. Pivoňka Jiří 1990 SlPl 02:31.72 6/1 561 II. VT
50 m: 33.16 100 m: 01:09.89 (36.73) 150 m: 01:49.59 (39.70)
6. Bernát Michal 1995 SlPl 02:32.84 5/3 549 II. VT
50 m: 34.46 100 m: 01:13.08 (38.62) 150 m: 01:53.20 (40.12)
7. Svěcený Antonín 1997 SKŽat 02:34.58 5/1 530 III. VT
50 m: 35.23 100 m: 01:14.62 (39.39) 150 m: 01:54.74 (40.12)
8. Piskač Ondřej 1992 Olymp 02:35.06 6/6 526 III. VT
50 m: 31.64 100 m: 01:10.64 (39.00) 150 m: 01:52.26 (41.62)
9. Švorc Michal 1997 SnVa 02:36.33 4/5 513 III. VT
50 m: 35.00 100 m: 01:14.88 (39.88) 150 m: 01:55.69 (40.81)
10. Tichý Antonín 1994 MoP 02:38.53 5/6 492 III. VT
50 m: 34.84 100 m: 01:15.60 (40.76) 150 m: 01:57.47 (41.87)
11. Kreník Jan 1991 Boh 02:39.00 4/2 487 III. VT
50 m: 35.49 100 m: 01:14.86 (39.37) 150 m: 01:56.84 (41.98)
12. Hrabačka Martin 1997 SlPl 02:40.43 4/1 474 III. VT
50 m: 35.71 100 m: 01:16.91 (41.20) 150 m: 01:59.08 (42.17)
13. Velek Jan 1991 SlPl 02:41.15 5/2 468 III. VT
50 m: 35.93 100 m: 01:16.35 (40.42) 150 m: 01:58.56 (42.21)
14. Sobotník Adam 1991 RPl 02:43.91 5/4 445 III. VT
50 m: 35.70 100 m: 01:16.99 (41.29) 150 m: 01:59.97 (42.98)
15. Jedlinský Martin 1993 USK 02:44.90 6/5 437 III. VT
50 m: 37.74 100 m: 01:19.37 (41.63) 150 m: 02:02.14 (42.77)
16. Lizec Jiří 1997 SpHoř 02:45.76 3/3 430 III. VT
50 m: 37.65 100 m: 01:19.66 (42.01) 150 m: 02:02.89 (43.23)
17. Šimeček Michal 1997 PKJH 02:46.88 4/6 422 III. VT
50 m: 36.28 100 m: 01:18.76 (42.48) 150 m: 02:03.42 (44.66)
18. Masopust Daniel 1996 USK 02:47.58 4/3 416
50 m: 36.72 100 m: 01:18.77 (42.05) 150 m: 02:02.94 (44.17)
19. Brandl Daniel 1997 RPl 02:53.13 3/6 378
50 m: 38.86 100 m: 01:23.44 (44.58) 150 m: 02:09.18 (45.74)
20. Bartoš Matěj 1988 MoP 02:54.54 2/4 368
50 m: 39.90 100 m: 01:23.94 (44.04) 150 m: 02:09.66 (45.72)
21. Zuček Jiří 1996 SlPl 02:54.71 3/4 367
50 m: 39.66 100 m: 01:24.00 (44.34) 150 m: 02:10.33 (46.33)
22. Šmejkal Marcel 1997 SjTa 02:57.23 2/2 352
50 m: 40.45 100 m: 01:25.82 (45.37) 150 m: 02:11.79 (45.97)
23. Kostohryz Martin 1996 VoSP 02:57.85 2/5 348
50 m: 40.02 100 m: 01:25.61 (45.59) 150 m: 02:12.32 (46.71)
24. Pricl Vladislav 1996 SnVa 02:59.86 3/5 337
50 m: 40.11 100 m: 01:26.38 (46.27) 150 m: 02:13.66 (47.28)
25. Přibek Petr 1996 SlPl 03:00.35 2/3 334
50 m: 41.00 100 m: 01:27.01 (46.01) 150 m: 02:13.73 (46.72)
26. Strnad Adam 1997 SlPl 03:00.93 3/2 331
50 m: 42.30 100 m: 01:28.63 (46.33) 150 m: 02:15.28 (46.65)
27. Buble Petr 1946 SlPl 03:09.82 1/3 286
50 m: 43.61 100 m: 01:31.02 (47.41) 150 m: 02:19.98 (48.96)
28. Triner Petr 1997 SlPl 03:13.34 2/6 271
50 m: 43.84 100 m: 01:32.63 (48.79) 150 m: 02:23.22 (50.59)
29. Horák Lukáš 1997 SlPl 03:16.17 1/1 260
50 m: 45.57 100 m: 01:36.08 (50.51) 150 m: 02:27.08 (51.00)
30. Hutta Petr 1997 SjTa 03:16.91 2/1 257
50 m: 44.42 100 m: 01:34.63 (50.21) 150 m: 02:26.99 (52.36)
31. Dobrý Jan 1949 SlPl 03:17.27 1/4 255
50 m: 45.46 100 m: 01:34.34 (48.88) 150 m: 02:25.69 (51.35)
32. Finger David 1972 SlPl 03:25.19 1/5 227
50 m: 46.33 100 m: 01:37.58 (51.25) 150 m: 02:30.93 (53.35)
33. Kocánek Tomáš 1970 SlPl 03:27.01 1/2 221
50 m: 46.26 100 m: 01:37.91 (51.65) 150 m: 02:32.16 (54.25)

11. 200 P ženy - 1998 - 2002
Čas uzavření výsledků 3.3. 2012 13:26

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Pšeničková Eva 1999 RPl 02:46.91 7/3 584 II. VT
50 m: 38.55 100 m: 01:21.82 (43.27) 150 m: 02:05.79 (43.97)
2. Paulová Nikol 1999 RPl 02:48.95 7/4 563 II. VT
50 m: 39.46 100 m: 01:22.45 (42.99) 150 m: 02:05.79 (43.34)
3. Šimková Kateřina 1998 MoP 03:00.15 7/2 465 III. VT
50 m: 40.45 100 m: 01:26.36 (45.91) 150 m: 02:12.98 (46.62)
4. Gomoláková Iva 1998 SjTa 03:04.78 7/5 430 III. VT
50 m: 41.79 100 m: 01:28.76 (46.97) 150 m: 02:16.74 (47.98)
5. Kopecká Adéla 1999 PKČL 03:05.07 6/3 428 III. VT
50 m: 42.51 100 m: 01:29.62 (47.11) 150 m: 02:17.68 (48.06)
6. Šindelářová Mariana 1998 USK 03:06.10 7/1 421 III. VT
50 m: 42.51 100 m: 01:29.48 (46.97) 150 m: 02:17.77 (48.29)
7. Rumlová Alena 2000 RPl 03:12.33 7/6 382
50 m: 44.42 100 m: 01:33.03 (48.61) 150 m: 02:22.58 (49.55)
8. Krocová Jitka 1999 RPl 03:14.30 6/2 370
50 m: 44.21 100 m: 01:34.79 (50.58) 150 m: 02:25.17 (50.38)
9. Pechová Tereza 1999 VoSP 03:14.55 6/1 369
50 m: 43.48 100 m: 01:33.62 (50.14) 150 m: 02:25.05 (51.43)
10. Hašková Alena 1999 TJKt 03:20.26 4/3 338
50 m: 45.41 100 m: 01:37.44 (52.03) 150 m: 02:30.39 (52.95)
11. Hauerová Petra 1999 RPl 03:20.61 5/3 336
50 m: 47.02 100 m: 01:36.37 (49.35) 150 m: 02:28.98 (52.61)
12. Vacková Natálie 2000 PKČL 03:20.94 5/4 335
50 m: 47.75 100 m: 01:39.36 (51.61) 150 m: 02:31.46 (52.10)
13. Polcarová Tereza 2001 SlPl 03:20.96 4/1 335
50 m: 46.09 100 m: 01:38.59 (52.50) 150 m: 02:31.22 (52.63)
14. Šantínová Denisa 2000 SlPl 03:21.12 6/4 334
50 m: 45.99 100 m: 01:37.68 (51.69) 150 m: 02:29.74 (52.06)
15. Haišmanová Jana 2000 SKŽat 03:21.82 6/5 330
50 m: 46.04 100 m: 01:38.33 (52.29) 150 m: 02:31.34 (53.01)
16. Křenková Karolína 1998 SpHoř 03:26.15 6/6 310
50 m: 46.86 100 m: 01:39.92 (53.06) 150 m: 02:33.32 (53.40)
17. Krůsová Gabriela 1999 TJKt 03:26.83 5/1 307
50 m: 47.99 100 m: 01:42.52 (54.53) 150 m: 02:35.41 (52.89)
18. Kováříková Lucie 1999 RPl 03:28.06 4/5 302
50 m: 43.64 100 m: 01:37.44 (53.80) 150 m: 02:33.37 (55.93)
19. Holá Johanka 2001 SlCho 03:30.27 5/5 292
50 m: 48.16 100 m: 01:41.99 (53.83) 150 m: 02:36.43 (54.44)
20. Vaicová Markéta 2000 RPl 03:31.55 2/3 287
50 m: 47.35 100 m: 01:42.38 (55.03) 150 m: 02:37.09 (54.71)
21. Procházková Jana 1999 SpHoř 03:32.32 5/2 284
50 m: 48.61 100 m: 01:43.20 (54.59) 150 m: 02:38.11 (54.91)
22. Čermáková Zuzana 2001 VoSP 03:35.58 5/6 271
50 m: 48.43 100 m: 01:43.39 (54.96) 150 m: 02:40.10 (56.71)
23. Černá Martina 2000 TJKt 03:35.64 4/4 271
50 m: 48.34 100 m: 01:44.53 (56.19) 150 m: 02:41.06 (56.53)
24. Melkonova Marina 1998 SnVa 03:38.33 3/4 261
50 m: 50.83 100 m: 01:45.35 (54.52) 150 m: 02:41.80 (56.45)
25. Hájková Veronika 1999 RPl 03:40.96 1/2 252
50 m: 48.61 100 m: 01:46.07 (57.46) 150 m: 02:43.76 (57.69)
26. Suchá Monika 2000 RPl 03:42.82 3/6 245
50 m: 49.49 100 m: 01:46.32 (56.83) 150 m: 02:44.36 (58.04)
27. Novotná Tereza 2001 VoSP 03:46.61 2/4 233
50 m: 52.17 100 m: 01:50.30 (58.13) 150 m: 02:48.45 (58.15)
28. Švamberková Anna 1999 SnVa 03:48.86 3/3 227
50 m: 54.35 100 m: 01:52.33 (57.98) 150 m: 02:52.02 (59.69)
29. Krýslová Eliška 2001 TJKt 03:48.98 3/5 226
50 m: 51.47 100 m: 01:51.09 (59.62) 150 m: 02:50.59 (59.50)
30. Koldová Adriana 2001 SnVa 03:50.21 4/6 223
50 m: 53.72 100 m: 01:53.36 (59.64) 150 m: 02:53.21 (59.85)
31. Šebestová Lucie 2001 RPl 03:52.82 1/3 215
50 m: 53.66 100 m: 01:54.15 (01:00.49) 150 m: 02:54.21 (01:00.06)
32. Svobodová Alexandra 2000 SlPl 03:53.01 1/4 215
50 m: 53.76 100 m: 01:53.36 (59.60) 150 m: 02:54.38 (01:01.02)
33. Fuchsová Valentýna 2001 SlPl 03:53.17 3/2 214
50 m: 52.13 100 m: 01:52.09 (59.96) 150 m: 02:54.07 (01:01.98)
34. Lantová Agáta 2000 VoSP 03:53.42 2/6 214
50 m: 54.80 100 m: 01:54.21 (59.41) 150 m: 02:56.22 (01:02.01)
35. Šírová Barbora 2000 MoP 03:59.54 4/2 198
50 m: 55.63 100 m: 01:56.29 (01:00.66) 150 m: 02:58.90 (01:02.61)
36. Tvrdá Dominika 2002 SnVa 04:02.98 1/5 189
50 m: 55.66 100 m: 01:57.89 (01:02.23) 150 m: 02:59.74 (01:01.85)
37. Dolejšová Anna 2001 RPl 04:05.05 2/2 185
50 m: 56.20 100 m: 02:00.09 (01:03.89) 150 m: 03:03.32 (01:03.23)
38. Grohmannová Eliška 2002 RPl 04:07.67 2/5 179
50 m: 55.66 100 m: 01:59.51 (01:03.85) 150 m: 03:03.28 (01:03.77)
 
Molnárová Dita 2002 SlPl diskval.   - Nenastoupil
Uhlová Barbora 2001 SlPl diskval.   - kraulový kop

12. 200 P ženy - ...1997
Čas uzavření výsledků 3.3. 2012 13:30

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT
1. Martínková Tereza 1992 Boh 02:40.52 4/3 657 II. VT
50 m: 36.07 100 m: 01:17.10 (41.03) 150 m: 01:59.05 (41.95)
2. Dlabačová Kateřina 1989 Boh 02:44.40 4/2 611 II. VT
50 m: 38.15 100 m: 01:20.48 (42.33) 150 m: 02:03.34 (42.86)
3. Fritscheová Aneta 1992 Boh 02:46.27 4/4 591 II. VT
50 m: 37.56 100 m: 01:19.59 (42.03) 150 m: 02:02.05 (42.46)
4. Marešová Karolína 1997 VoSP 02:47.18 4/5 581 II. VT
50 m: 38.11 100 m: 01:20.62 (42.51) 150 m: 02:03.73 (43.11)
5. Pikhartová Monika 1995 MoP 02:52.29 4/1 531 III. VT
50 m: 38.90 100 m: 01:22.29 (43.39) 150 m: 02:06.98 (44.69)
6. Pěnkavová Kristýna 1997 SlCho 02:54.98 2/3 507 III. VT
50 m: 39.09 100 m: 01:23.07 (43.98) 150 m: 02:08.68 (45.61)
7. Ulipová Michaela 1997 RPl 02:57.53 3/4 485 III. VT
50 m: 40.67 100 m: 01:25.64 (44.97) 150 m: 02:11.95 (46.31)
8. Matuščinová Barbora 1995 SlCho 02:59.08 3/5 473 III. VT
50 m: 40.61 100 m: 01:25.78 (45.17) 150 m: 02:12.28 (46.50)
9. Kopřivová Romana 1997 PKJH 03:00.48 3/1 462 III. VT
50 m: 41.02 100 m: 01:26.91 (45.89) 150 m: 02:14.09 (47.18)
10. Bendová Lenka 1997 SnVa 03:03.22 2/4 442 III. VT
50 m: 41.06 100 m: 01:27.33 (46.27) 150 m: 02:15.03 (47.70)
11. Kydlíčková Tereza 1997 SlPl 03:03.96 4/6 436 III. VT
50 m: 41.92 100 m: 01:28.42 (46.50) 150 m: 02:15.86 (47.44)
12. Kovářová Jana 1994 SlPl 03:04.36 2/5 433 III. VT
50 m: 41.05 100 m: 01:28.15 (47.10) 150 m: 02:16.51 (48.36)
13. Vohryzková Julie 1995 MoP 03:06.88 3/3 416
50 m: 42.35 100 m: 01:29.55 (47.20) 150 m: 02:17.65 (48.10)
14. Fialová Renáta 1996 RPl 03:07.35 2/2 413
50 m: 41.76 100 m: 01:29.23 (47.47) 150 m: 02:17.73 (48.50)
15. Buřičová Kateřina 1996 SnVa 03:07.82 2/1 410
50 m: 41.61 100 m: 01:29.37 (47.76) 150 m: 02:19.32 (49.95)
16. Orságová Petra 1996 SjTa 03:11.23 3/2 388
50 m: 42.43 100 m: 01:31.58 (49.15) 150 m: 02:21.55 (49.97)
17. Matuščinová Radka 1997 SlCho 03:11.24 3/6 388
50 m: 44.05 100 m: 01:32.52 (48.47) 150 m: 02:22.40 (49.88)
18. Kubešová Markéta 1979 SlPl 03:16.46 1/3 358
50 m: 44.56 100 m: 01:34.15 (49.59) 150 m: 02:25.69 (51.54)
19. Novotná Markéta 1997 VoSP 03:16.51 1/4 358
50 m: 44.97 100 m: 01:35.32 (50.35) 150 m: 02:26.40 (51.08)
20. Jůdová Milena 1997 TJKt 03:21.68 1/5 331
50 m: 45.83 100 m: 01:36.80 (50.97) 150 m: 02:29.61 (52.81)
21. Forejtová Klára 1997 RPl 03:22.47 2/6 327
50 m: 45.56 100 m: 01:37.39 (51.83) 150 m: 02:30.06 (52.67)
22. Křenková Magdalena 1997 SpHoř 03:24.64 1/2 317
50 m: 46.47 100 m: 01:39.76 (53.29) 150 m: 02:32.46 (52.70)
23. Jágerová Diana 1996 SlPl 03:27.75 1/1 303
50 m: 46.26 100 m: 01:39.62 (53.36) 150 m: 02:34.18 (54.56)
24. Benadová Eliška 1996 RPl 03:35.26 1/6 272
50 m: 47.05 100 m: 01:42.34 (55.29) 150 m: 02:38.82 (56.48)



 






TOPlist