ZPRÁVY Z ODDÍLU ▲ přehled zpráv ▲
SPORTOVNÍ KLUB RADBUZA PLZEŇ o

SDRUŽENÝ KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV MUŽŮ A ŽEN

SK Radbuza Plzeň, 11. února 2012

 

Pořadí oddílů dle výkonu - Muži

Oddíl

Body

1, PK Slávia VŠ Plzeň A

16887

2, SK Radbuza Plzeň A

14749

3, PLAVÁNÍ České Budějovice

14676

4, PK Slávia VŠ Plzeň B

10801

5, SK Radbuza Plzeň B

7360

6, TJ Slovan Karlovy Vary

7311

7, PK Slávia VŠ Plzeň C

0

Výsledky družstva mužů SlPl C byly z důvodů neobsazení všech disciplín anulovány.

 

Pořadí oddílů dle výkonu - Ženy

Oddíl

Body

1, PK Slávia VŠ Plzeň A

17092

2, SK Radbuza Plzeň A

13383

3, PK Slávia VŠ Plzeň B

12721

4, PLAVÁNÍ České Budějovice

11650

5, TJ Slovan Karlovy Vary

9775

6, PK Slávia VŠ Plzeň C

8648

 

 

 

 

1. 200 P ženy -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 10:37

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Laudová Petra

1994

SlPl A

02:45.8

2/3

596

II. VT

 

100 m: 01:20.10

 

 

2. Žůrková Nikol

1999

SlPl A

02:48.5

1/3

568

II. VT

 

100 m: 01:20.10

 

 

3. Pšeničková Eva

1999

RPl A

02:53.0

1/4

525

III. VT

 

100 m: 01:21.40

 

 

4. Kudrličková Andrea

1993

PLČB

02:58.8

1/2

475

III. VT

 

100 m: 01:23.40

 

 

5. Kydlíčková Tereza

1997

SlPl B

03:00.7

1/5

460

III. VT

 

100 m: 01:26.20

 

 

6. Jeřábková Petra

1998

PLČB

03:03.7

2/2

438

III. VT

 

100 m: 01:27.20

 

 

7. Rumlová Alena

2000

RPl A

03:07.8

2/4

410

 

 

100 m: 01:29.70

 

 

8. Kovářová Jana

1994

SlPl B

03:08.2

2/5

407

 

 

100 m: 01:28.80

 

 

9. Štěrbová Adéla

2000

SlPl C

03:17.2

1/1

354

 

 

100 m: 01:34.00

 

 

10. Šantínová Denisa

2000

SlPl C

03:19.6

2/1

342

 

 

100 m: 01:35.20

 

 

11. Bartošová Adéla

1996

SnKV

03:28.7

2/6

299

 

 

100 m: 01:35.70

 

 

12. Bauerová Štěpánka

2001

SnKV

03:50.7

1/6

221

 

 

100 m: 01:48.90

 

 


2. 200 P muži -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 10:31

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Davídek Patrik

1985

SlPl A

02:23.4

3/4

664

I. VT

 

100 m: 01:08.90

 

 

2. Fichtl Jakub

1984

RPl A

02:26.2

3/1

627

II. VT

 

100 m: 01:08.40

 

 

3. Bernat Michal

1995

SlPl A

02:33.0

2/3

547

II. VT

 

100 m: 01:11.00

 

 

4. Hrabačka Martin

1997

SlPl B

02:39.2

3/6

486

III. VT

 

100 m: 01:14.40

 

 

5. Červený Pavel

1989

RPl A

02:44.3

2/4

442

III. VT

 

100 m: 01:18.00

 

 

6. Vlasák Jan

1995

PLČB

02:44.8

3/5

438

III. VT

 

100 m: 01:17.70

 

 

7. Horáček Jakub

1998

SlPl B

02:51.3

3/2

390

 

 

100 m: 01:22.50

 

 

8. Strnad Adam

1997

SlPl C

02:59.3

1/2

340

 

 

100 m: 01:26.20

 

 

9. Štěpán Petr

1993

PLČB

03:03.9

3/3

315

 

 

100 m: 01:27.70

 

 

10. Poustka Adam

1997

SnKV

03:12.7

2/1

274

 

 

100 m: 01:30.10

 

 

11. Egermaier Petr

1999

RPl B

03:27.6

1/3

219

 

 

100 m: 01:39.60

 

 

12. Bešta Šimon

2000

SlPl C

03:38.1

2/2

189

 

 

100 m: 01:43.00

 

 

13. Oberta Filip

2000

RPl B

03:49.3

1/4

163

 

 

100 m: 01:45.90

 

 

 

 

Janeček Jiří

1996

SnKV

diskval.   - Chybná obrátka

 


3. 100 VZ ženy -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 10:33

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Kučerová Klára

1993

SlPl A

01:01.3

1/3

625

II. VT

 

2. Zikmundová Petra

1998

PLČB

01:03.1

2/2

573

II. VT

 

3. Škardová Denisa

1996

SlPl A

01:03.4

2/3

565

II. VT

 

4. Pšeničková Eva

1999

RPl A

01:05.1

1/4

522

III. VT

 

5. Štolková Barbora

1996

SlPl B

01:05.7

1/5

508

III. VT

 

6. Kudrličková Andrea

1993

PLČB

01:06.6

1/2

488

III. VT

 

7. Baťková Lucie

1994

SlPl B

01:08.0

2/5

458

III. VT

 

8. Polcarová Tereza

2001

SlPl C

01:13.9

1/1

357

 

 

9. Šebestová Lucie

2001

RPl A

01:16.8

2/4

318

 

 

10. Pachtová Adéla

2001

SnKV

01:18.6

2/6

297

 

 

11. Mrázová Adéla

2000

SlPl C

01:19.1

2/1

291

 

 

12. Novotná Anna

1997

SnKV

01:19.8

1/6

283

 

 



 

4. 100 VZ muži -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 10:36

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Pivoňka Jiří

1990

SlPl A

53.5

3/1

654

II. VT

 

2. Pešek Jaroslav

1990

SlPl A

54.4

3/3

623

II. VT

 

3. Kodým Jan

1995

PLČB

54.7

3/4

612

II. VT

 

4. Sobotník Adam

1991

RPl A

55.6

3/5

583

II. VT

 

5. Vrba Jan

1984

PLČB

56.5

3/6

556

II. VT

 

6. Velek Ladislav

1989

SlPl B

57.0

2/4

541

II. VT

 

7. Červený Pavel

1989

RPl A

59.0

3/2

488

III. VT

 

8. Kadlec Lukáš

1995

SlPl B

01:01.4

2/3

433

III. VT

 

9. Pfeifer Lukáš

1993

RPl B

01:06.2

2/2

345

 

 

10. Fremr Pavel

1999

SlPl C

01:06.8

1/2

336

 

 

11. Kunzmann Egon

1991

SnKV

01:08.3

2/5

315

 

 

12. Šebesta David

1999

RPl B

01:09.5

1/3

299

 

 

13. Martinák Alex

1999

SlPl C

01:12.4

1/4

264

 

 

14. Sedlák Jiří

2001

SnKV

01:34.5

2/1

119

 

 



 

 

 

5. 200 M ženy -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 10:40

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Balíková Eliška

1994

SlPl A

02:29.1

2/3

577

II. VT

 

100 m: 01:10.90

 

 

2. Beránková Kateřina

1997

SlPl A

02:37.4

1/3

490

III. VT

 

100 m: 01:13.30

 

 

3. Ademoska Ariana

1996

PLČB

02:38.6

2/2

479

III. VT

 

100 m: 01:13.60

 

 

4. Fialová Renáta

1996

RPl A

02:38.8

1/4

478

III. VT

 

100 m: 01:12.70

 

 

5. Bednářová Anna

1998

PLČB

02:44.4

1/2

430

III. VT

 

100 m: 01:16.60

 

 

6. Pachtová Monika

1997

SnKV

02:45.2

1/6

424

III. VT

 

100 m: 01:15.70

 

 

7. Kubínová Karolína

1993

SnKV

02:46.7

2/6

413

 

 

100 m: 01:17.80

 

 

8. Čadová Žaneta

1998

SlPl B

02:51.3

1/5

381

 

 

100 m: 01:21.10

 

 

9. Krocová Jitka

1999

RPl A

02:56.0

2/4

351

 

 

100 m: 01:21.10

 

 

10. Horníková Kristýna

1997

SlPl B

03:03.2

2/5

311

 

 

100 m: 01:21.70

 

 

11. Hovorová Denisa

1999

SlPl C

03:04.8

1/1

303

 

 

100 m: 01:25.50

 

 

12. Kordová Simona

2000

SlPl C

03:26.2

2/1

218

 

 

100 m: 01:35.20

 

 


6. 200 M muži -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 10:58

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Imrichovský Michal

1983

RPl A

02:13.0

3/1

587

II. VT

 

100 m: 01:02.90

 

 

2. Meloun Jakub

1984

PLČB

02:18.1

3/4

525

III. VT

 

100 m: 01:03.00

 

 

3. Ingeduld Vít

1995

PLČB

02:22.8

2/3

475

III. VT

 

100 m: 01:07.10

 

 

4. Dvořák Petr

1997

SlPl A

02:26.4

3/3

440

III. VT

 

100 m: 01:06.70

 

 

5. Šimek David

1991

RPl A

02:34.7

3/6

373

 

 

100 m: 01:09.80

 

 

6. Gemov Ondřej

1999

SlPl A

02:39.8

3/5

339

 

 

100 m: 01:15.30

 

 

7. Hrabačka Martin

1997

SlPl B

02:41.6

2/2

327

 

 

100 m: 01:19.10

 

 

8. Dušek Karel

1996

SnKV

02:42.2

1/2

324

 

 

100 m: 01:16.50

 

 

9. Jahoda Joseph

1998

SlPl C

03:01.9

1/4

230

 

 

100 m: 01:26.40

 

 

10. Přerost František

1998

SlPl B

03:03.5

3/2

224

 

 

100 m: 01:23.30

 

 

11. Egermaier Petr

1999

RPl B

03:04.6

2/4

220

 

 

100 m: 01:25.60

 

 

12. Fiala Martin

2000

RPl B

03:18.4

2/1

177

 

 

100 m: 01:30.80

 

 

13. Vaník Radek

1999

SlPl C

03:22.9

1/3

165

 

 

100 m: 01:26.60

 

 

14. Frisecký David

1996

SnKV

03:23.1

2/5

165

 

 

100 m: 01:28.60

 

 


7. 100 Z ženy -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 11:05

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Koptíková Kristýna

1995

SlPl A

01:09.3

2/3

571

II. VT

 

2. - 3. Paulová Nikola

1999

RPl A

01:10.7

1/4

538

III. VT

 

2. - 3. Metličková Lenka

1994

SlPl A

01:10.7

1/3

538

III. VT

 

4. Huclová Eva

1999

SlPl B

01:12.6

1/5

497

III. VT

 

5. Štolková Barbora

1996

SlPl B

01:16.5

2/5

425

III. VT

 

6. Ademoska Ariana

1996

PLČB

01:17.1

2/2

415

 

 

7. Hauerová Petra

1999

RPl A

01:18.1

2/4

399

 

 

8. Kudrličková Andrea

1993

PLČB

01:18.2

1/2

398

 

 

9. Boučková Kamila

1999

SnKV

01:25.5

1/6

304

 

 

10. - 11. Velátová Andrea

2001

SlPl C

01:32.1

1/1

243

 

 

10. - 11. Pachtová Adéla

2001

SnKV

01:32.1

2/6

243

 

 

12. Kučerová Natálie

2001

SlPl C

01:40.1

2/1

190

 

 


8. 100 Z muži -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 11:23

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Procházka Martin

1994

SlPl A

01:02.7

3/5

522

III. VT

 

2. Velek Jan

1991

SlPl A

01:03.0

3/3

514

III. VT

 

3. Kraus Lukáš

1984

PLČB

01:03.2

3/2

509

III. VT

 

4. Velek Ladislav

1989

SlPl B

01:04.6

3/4

477

III. VT

 

5. Kodým Jan

1995

PLČB

01:05.8

2/3

451

III. VT

 

6. Šimek David

1991

RPl A

01:07.3

3/6

422

III. VT

 

7. Štochl Radek

1998

RPl A

01:12.9

2/2

332

 

 

8. Honzík Lukáš

1998

RPl B

01:14.5

1/3

311

 

 

9. Fremr Pavel

1999

SlPl C

01:19.9

1/4

252

 

 

10. Fejt Martin

1988

SlPl B

01:22.7

3/1

227

 

 

11. Martinák Alex

1999

SlPl C

01:24.5

2/4

213

 

 

12. Opava Milan

2002

RPl B

01:26.7

2/5

197

 

 

13. Szmitek Jakub

2001

SnKV

01:43.3

1/2

117

 

 

14. Sedlák Jiří

2001

SnKV

01:50.2

2/1

96

 

 



 

 

 

 

9. 400 OPZ ženy -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 11:31

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Kučerová Klára

1993

SlPl A

05:09.1

2/3

659

II. VT

 

100 m: 01:13.20

200 m: 02:31.40 (01:18.20)

300 m: 04:00.00 (01:28.60)

 

 

 

 

2. Paulová Nikola

1999

RPl A

05:20.9

1/4

589

II. VT

 

100 m: 01:12.10

200 m: 02:32.00 (01:19.90)

300 m: 04:05.70 (01:33.70)

 

 

 

 

3. Fialová Renáta

1996

RPl A

05:29.0

2/4

547

II. VT

 

100 m: 01:15.00

200 m: 02:38.80 (01:23.80)

300 m: 04:15.40 (01:36.60)

 

 

 

 

4. Balíková Eliška

1994

SlPl A

05:29.6

1/3

544

II. VT

 

100 m: 01:09.30

200 m: 02:35.70 (01:26.40)

300 m: 04:13.40 (01:37.70)

 

 

 

 

5. Pachtová Monika

1997

SnKV

05:33.6

1/1

524

III. VT

 

100 m: 01:16.30

200 m: 02:41.60 (01:25.30)

300 m: 04:17.80 (01:36.20)

 

 

 

 

6. Šarlaková Šarlota

1995

SlPl B

05:41.6

1/2

488

III. VT

 

100 m: 01:18.30

200 m: 02:47.70 (01:29.40)

300 m: 04:24.30 (01:36.60)

 

 

 

 

7. Kydlíčková Tereza

1997

SlPl B

05:56.5

2/5

430

III. VT

 

100 m: 01:27.20

200 m: 02:58.10 (01:30.90)

300 m: 04:34.50 (01:36.40)

 

 

 

 

8. Bednářová Anna

1998

PLČB

05:57.0

2/2

428

III. VT

 

100 m: 01:18.80

200 m: 02:51.00 (01:32.20)

300 m: 04:37.00 (01:46.00)

 

 

 

 

9. Hovorová Denisa

1999

SlPl C

06:03.2

2/1

406

 

 

100 m: 01:26.00

200 m: 02:54.90 (01:28.90)

300 m: 04:41.00 (01:46.10)

 

 

 

 

10. Štěrbová Adéla

2000

SlPl C

06:22.8

1/5

347

 

 

100 m: 01:37.40

200 m: 03:13.60 (01:36.20)

300 m: 04:59.30 (01:45.70)

 

 

 

 

11. Boučková Kamila

1999

SnKV

06:31.0

2/6

326

 

 

100 m: 01:32.00

200 m: 03:09.30 (01:37.30)

300 m: 05:04.50 (01:55.20)

 

 

 

 


10. 400 OPZ muži -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 12:05

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Davídek Patrik

1985

SlPl A

04:36.2

3/4

680

I. VT

 

100 m: 01:01.30

200 m: 02:16.40 (01:15.10)

300 m: 03:32.30 (01:15.90)

 

 

 

 

2. Fichtl Jakub

1984

RPl A

04:42.4

3/5

636

II. VT

 

100 m: 01:02.40

200 m: 02:15.80 (01:13.40)

300 m: 03:35.00 (01:19.20)

 

 

 

 

3. Ingeduld Vít

1995

PLČB

04:53.4

3/6

567

II. VT

 

100 m: 01:08.10

200 m: 02:22.40 (01:14.30)

300 m: 03:48.20 (01:25.80)

 

 

 

 

4. Švec Martin

1995

SlPl A

04:55.6

2/4

554

II. VT

 

100 m: 01:05.50

200 m: 02:22.70 (01:17.20)

300 m: 03:50.90 (01:28.20)

 

 

 

 

5. Imrichovský Michal

1983

RPl A

04:56.5

3/1

549

II. VT

 

100 m: 01:05.20

200 m: 02:19.70 (01:14.50)

300 m: 03:49.30 (01:29.60)

 

 

 

 

6. Dušek Karel

1996

SnKV

05:30.6

2/2

396

 

 

100 m: 01:14.30

200 m: 02:37.00 (01:22.70)

300 m: 04:13.20 (01:36.20)

 

 

 

 

7. Vlasák Jan

1995

PLČB

05:34.7

3/2

382

 

 

100 m: 01:15.10

200 m: 02:41.60 (01:26.50)

300 m: 04:13.30 (01:31.70)

 

 

 

 

8. Horáček Jakub

1998

SlPl B

05:41.5

1/2

360

 

 

100 m: 01:22.80

200 m: 02:50.70 (01:27.90)

300 m: 04:22.90 (01:32.20)

 

 

 

 

9. Janata Pavel

1997

SlPl B

05:51.2

3/3

331

 

 

100 m: 01:18.20

200 m: 02:46.00 (01:27.80)

300 m: 04:29.80 (01:43.80)

 

 

 

 

10. Jahoda Joseph

1998

SlPl C

06:11.9

2/5

278

 

 

100 m: 01:29.30

200 m: 03:05.80 (01:36.50)

300 m: 04:51.60 (01:45.80)

 

 

 

 

11. Honzík Lukáš

1998

RPl B

06:15.8

2/1

270

 

 

100 m: 01:35.20

200 m: 03:03.70 (01:28.50)

300 m: 04:54.20 (01:50.50)

 

 

 

 

12. Frisecký David

1996

SnKV

06:16.3

2/3

269

 

 

100 m: 01:27.00

200 m: 03:10.00 (01:43.00)

300 m: 04:56.50 (01:46.50)

 

 

 

 

13. Pfeifer Lukáš

1993

RPl B

06:17.1

1/3

267

 

 

100 m: 01:22.30

200 m: 02:55.60 (01:33.30)

300 m: 04:56.30 (02:00.70)

 

 

 

 

14. Borovanský Robert

2001

SlPl C

06:36.5

1/4

230

 

 

100 m: 01:36.30

200 m: 03:15.80 (01:39.50)

300 m: 05:06.80 (01:51.00)

 

 

 

 


11. 400 VZ ženy -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 12:19

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Laudová Petra

1994

SlPl A

04:32.7

1/3

681

I. VT

 

100 m: 01:02.50

200 m: 02:11.00 (01:08.50)

300 m: 03:22.40 (01:11.40)

 

 

 

 

2. Pomahačová Lucie

1993

SlPl A

04:43.2

2/3

608

II. VT

 

100 m: 01:06.20

200 m: 02:17.70 (01:11.50)

300 m: 03:30.90 (01:13.20)

 

 

 

 

3. Kubínová Karolína

1993

SnKV

05:00.4

2/6

509

III. VT

 

100 m: 01:08.70

200 m: 02:24.60 (01:15.90)

300 m: 03:42.20 (01:17.60)

 

 

 

 

4. Huclová Eva

1999

SlPl B

05:09.5

1/5

466

III. VT

 

100 m: 01:10.70

200 m: 02:29.50 (01:18.80)

300 m: 03:48.90 (01:19.40)

 

 

 

 

5. Hauerová Petra

1999

RPl A

05:12.3

1/4

453

III. VT

 

100 m: 01:13.00

200 m: 02:32.50 (01:19.50)

300 m: 03:53.30 (01:20.80)

 

 

 

 

6. Chlupová Simona

1998

PLČB

05:22.0

1/2

413

 

 

100 m: 01:12.40

200 m: 02:33.30 (01:20.90)

300 m: 03:57.50 (01:24.20)

 

 

 

 

7. Bejlková Silvie

1972

SlPl B

05:43.7

2/5

340

 

 

100 m: 01:14.80

200 m: 02:41.20 (01:26.40)

300 m: 04:10.50 (01:29.30)

 

 

 

 

8. Soukupová Pavlína

2000

SlPl C

05:46.1

1/1

333

 

 

100 m: 01:19.50

200 m: 02:48.00 (01:28.50)

300 m: 04:17.40 (01:29.40)

 

 

 

 

9. Sieberová Natálie

2000

SlPl C

05:46.7

2/1

331

 

 

100 m: 01:15.00

200 m: 02:43.50 (01:28.50)

300 m: 04:15.40 (01:31.90)

 

 

 

 

10. Šebestová Lucie

2001

RPl A

06:03.8

2/4

287

 

 

100 m: 01:24.20

200 m: 02:56.30 (01:32.10)

300 m: 04:30.60 (01:34.30)

 

 

 

 

 

 

Knushi Valentina

1998

SnKV

diskval.   - B.L.8.3.Použití neschváleného materiálu plavek

 


12. 1500 VZ muži -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 13:02

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Ingeduld Vít

1995

PLČB

16:21.2

3/2

690

I. VT

 

100 m: 01:00.60

200 m: 02:05.70 (01:05.10)

400 m: 04:17.60 (02:11.90)

800 m: 08:40.40 (04:22.80)

 

 

 

 

 

2. Dvořák Petr

1997

SlPl A

17:51.5

3/6

530

III. VT

 

100 m: 01:02.80

200 m: 02:10.80 (01:08.00)

400 m: 04:31.90 (02:21.10)

800 m: 09:22.90 (04:51.00)

 

 

 

 

 

3. Polcar Dominik

1998

SlPl A

18:08.8

3/3

505

III. VT

 

100 m: 01:04.20

200 m: 02:15.30 (01:11.10)

400 m: 04:41.20 (02:25.90)

800 m: 09:35.10 (04:53.90)

 

 

 

 

 

4. Meloun Jakub

1984

PLČB

18:33.4

3/4

472

III. VT

 

100 m: 01:07.40

200 m: 02:18.60 (01:11.20)

400 m: 04:43.10 (02:24.50)

800 m: 09:35.80 (04:52.70)

 

 

 

 

 

5. Šperl Michael

1999

SlPl B

19:23.1

3/1

414

 

 

100 m: 01:12.80

200 m: 02:30.30 (01:17.50)

400 m: 05:06.30 (02:36.00)

800 m: 10:18.10 (05:11.80)

 

 

 

 

 

6. Štochl Radek

1998

RPl A

19:55.1

2/5

382

 

 

100 m: 01:13.30

200 m: 02:31.70 (01:18.40)

400 m: 05:11.20 (02:39.50)

800 m: 10:32.60 (05:21.40)

 

 

 

 

 

7. Šebesta David

1999

RPl B

19:56.8

1/2

380

 

 

100 m: 01:13.00

200 m: 02:33.20 (01:20.20)

400 m: 05:13.80 (02:40.60)

800 m: 10:35.00 (05:21.20)

 

 

 

 

 

8. Zahradník Matěj

1997

SlPl B

20:23.6

2/1

356

 

 

100 m: 01:10.30

200 m: 02:28.70 (01:18.40)

400 m: 05:09.50 (02:40.80)

800 m: 10:41.20 (05:31.70)

 

 

 

 

 

9. Brandl Daniel

1997

RPl A

21:02.6

2/3

324

 

 

100 m: 01:10.70

200 m: 02:33.30 (01:22.60)

400 m: 05:21.70 (02:48.40)

800 m: 11:03.30 (05:41.60)

 

 

 

 

 

10. Fiala Martin

2000

RPl B

21:17.1

2/4

313

 

 

100 m: 01:18.30

200 m: 02:43.90 (01:25.60)

400 m: 05:36.70 (02:52.80)

800 m: 11:17.60 (05:40.90)

 

 

 

 

 

11. Burle Ondřej

1999

SnKV

22:08.1

3/5

278

 

 

100 m: 01:20.10

200 m: 02:50.00 (01:29.90)

400 m: 05:51.40 (03:01.40)

800 m: 11:50.10 (05:58.70)

 

 

 

 

 

12. Kunzmann Egon

1991

SnKV

22:26.1

2/2

267

 

 

100 m: 01:14.40

200 m: 02:41.40 (01:27.00)

400 m: 05:40.70 (02:59.30)

800 m: 11:46.90 (06:06.20)

 

 

 

 

 

13. Vaník Radek

1999

SlPl C

22:27.6

1/4

266

 

 

100 m: 01:18.70

200 m: 02:47.60 (01:28.90)

400 m: 05:48.40 (03:00.80)

800 m: 11:51.10 (06:02.70)

 

 

 

 

 

14. Komár Jiří

1998

SlPl C

23:01.2

1/3

247

 

 

100 m: 01:18.50

200 m: 02:48.20 (01:29.70)

400 m: 05:54.60 (03:06.40)

800 m: 12:10.30 (06:15.70)

 

 

 

 

 


13. 4x 100PZ ženy pro družstva -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 13:09

Štafeta

Příjmení a jméno

Čas

 

Body

 

1. SlPl A

Koptíková Kristýna

01:09.1

 

 

 

 

Laudová Petra

02:26.9

  (01:17.8)

 

 

 

Balíková Eliška

03:34.8

  (01:07.9)

 

 

 

Kučerová Klára

04:37.2

 

914

 

2. RPl A

Hauerová Petra

01:17.5

 

 

 

 

Pšeničková Eva

02:36.8

  (01:19.3)

 

 

 

Fialová Renáta

03:51.2

  (01:14.4)

 

 

 

Paulová Nikola

04:56.2

 

749

 

3. PLČB

Ademoska Ariana

01:17.5

 

 

 

 

Jeřábková Petra

02:41.4

  (01:23.9)

 

 

 

Bednářová Anna

04:00.5

  (01:19.1)

 

 

 

Zikmundová Petra

05:04.6

 

689

 

4. SlPl B

Baťková Lucie

01:22.7

 

 

 

 

Víchová Barbora

02:49.9

  (01:27.2)

 

 

 

Horníková Kristýna

04:08.8

  (01:18.9)

 

 

 

Štolková Barbora

05:16.4

 

615

 

5. SnKV

Pachtová Monika

01:15.9

 

 

 

 

Bartošová Adéla

02:50.8

  (01:34.9)

 

 

 

Kubínová Karolína

04:06.9

  (01:16.1)

 

 

 

Knushi Valentina

05:20.9

 

589

 

6. SlPl C

Rubnerová Andrea

01:31.3

 

 

 

 

Kučerová Natálie

03:24.6

  (01:53.3)

 

 

 

Polcarová Tereza

04:57.3

  (01:32.7)

 

 

 

Velátová Andrea

06:23.8

 

344

 


14. 4x 100PZ muži pro družstva -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 15:30

Štafeta

Příjmení a jméno

Čas

 

Body

 

1. SlPl A

Velek Jan

01:03.1

 

 

 

 

Davídek Patrik

02:08.0

  (01:04.9)

 

 

 

Pešek Jaroslav

03:05.7

  (57.7)

 

 

 

Pivoňka Jiří

03:59.4

 

1044

 

2. RPl A

Imrichovský Michal

01:00.5

 

 

 

 

Sobotník Adam

02:09.0

  (01:08.5)

 

 

 

Fichtl Jakub

03:07.9

  (58.9)

 

 

 

Šimek David

04:05.2

 

972

 

3. PLČB

Kraus Lukáš

01:03.7

 

 

 

 

Meloun Jakub

02:11.1

  (01:07.4)

 

 

 

Ingeduld Vít

03:15.9

  (01:04.8)

 

 

 

Vrba Jan

04:11.5

 

900

 

4. SnKV

Dušek Karel

01:11.5

 

 

 

 

Janeček Jiří

02:45.2

  (01:33.7)

 

 

 

Frisecký David

04:08.4

  (01:23.2)

 

 

 

Kunzmann Egon

05:17.4

 

448

 

5. RPl B

Fiala Martin

01:23.7

 

 

 

 

Egermaier Petr

03:04.0

  (01:40.3)

 

 

 

Strejc Tomáš

04:38.1

  (01:34.1)

 

 

 

Šebesta David

05:53.2

 

325

 

 

SlPl B

Velek Ladislav
Zuček Jiří
Hrabačka Martin
Kadlec Lukáš

 

diskval.   - Předčasný start

SlPl C

Fremr Pavel
Martinák Alex
Vaník Radek
Jahoda Joseph

 

diskval.   - Nenastoupil



 

 

 

 

 

 

15. 200 VZ ženy -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 15:53

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Laudová Petra

1994

SlPl A

02:09.4

2/3

685

I. VT

 

100 m: 01:02.80

 

 

2. Kučerová Klára

1993

SlPl A

02:13.0

1/3

631

II. VT

 

100 m: 01:04.20

 

 

3. Fialová Renáta

1996

RPl A

02:16.7

1/4

581

II. VT

 

100 m: 01:05.70

 

 

4. Kubínová Karolína

1993

SnKV

02:21.3

1/6

526

III. VT

 

100 m: 01:08.80

 

 

5. Šarlaková Šarlota

1995

SlPl B

02:21.6

1/5

523

III. VT

 

100 m: 01:07.40

 

 

6. Čadová Žaneta

1998

SlPl B

02:24.6

2/5

491

III. VT

 

100 m: 01:09.80

 

 

7. Bednářová Anna

1998

PLČB

02:31.1

1/2

430

III. VT

 

100 m: 01:13.60

 

 

8. Chlupová Simona

1998

PLČB

02:34.5

2/2

402

 

 

100 m: 01:12.00

 

 

9. Štěrbová Adéla

2000

SlPl C

02:36.6

2/1

386

 

 

100 m: 01:15.30

 

 

10. Soukupová Pavlína

2000

SlPl C

02:42.6

1/1

345

 

 

100 m: 01:17.80

 

 

11. Knushi Valentina

1998

SnKV

02:42.9

2/6

343

 

 

100 m: 01:17.50

 

 

12. Šebestová Lucie

2001

RPl A

02:53.0

2/4

287

 

 

100 m: 01:22.80

 

 


16. 200 VZ muži -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 17:51

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Davídek Patrik

1985

SlPl A

01:58.0

3/3

655

II. VT

 

100 m: 57.20

 

 

2. Švec Martin

1995

SlPl A

02:00.4

2/3

616

II. VT

 

100 m: 58.60

 

 

3. Imrichovský Michal

1983

RPl A

02:00.8

3/5

610

II. VT

 

100 m: 59.00

 

 

4. Kodým Jan

1995

PLČB

02:04.1

2/4

563

II. VT

 

100 m: 01:00.60

 

 

5. Sobotník Adam

1991

RPl A

02:06.8

3/6

528

III. VT

 

100 m: 59.90

 

 

6. Vrba Jan

1984

PLČB

02:11.9

2/5

469

III. VT

 

100 m: 01:03.60

 

 

7. Maněna Jan

1994

SlPl B

02:12.1

3/1

467

III. VT

 

100 m: 01:01.70

 

 

8. Dušek Karel

1996

SnKV

02:12.6

1/2

461

III. VT

 

100 m: 01:02.80

 

 

9. Zuček Jiří

1996

SlPl B

02:14.5

2/2

442

III. VT

 

100 m: 01:04.00

 

 

10. Honzík Lukáš

1998

RPl B

02:27.9

1/3

333

 

 

100 m: 01:09.90

 

 

11. Šebesta David

1999

RPl B

02:32.7

1/4

302

 

 

100 m: 01:14.10

 

 

12. Martinák Alex

1999

SlPl C

02:36.2

3/2

282

 

 

100 m: 01:14.00

 

 

13. Karnold Adam

2001

SlPl C

02:36.6

3/4

280

 

 

100 m: 01:14.20

 

 

14. Sedlák Jiří

2001

SnKV

03:20.7

2/1

133

 

 

100 m: 01:36.60

 

 


17. 100 P ženy -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 16:14

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Lukešová Adéla

1998

SlPl A

01:18.6

2/3

564

II. VT

 

2. Pšeničková Eva

1999

RPl A

01:19.4

1/4

547

II. VT

 

3. Kocmoudová Tereza

1995

SlPl A

01:22.3

1/3

491

III. VT

 

4. Zikmundová Petra

1998

PLČB

01:23.9

1/2

464

III. VT

 

5. Pachtová Monika

1997

SnKV

01:24.0

2/6

462

III. VT

 

6. Kovářová Jana

1994

SlPl B

01:24.4

2/5

455

III. VT

 

7. Jeřábková Petra

1998

PLČB

01:25.6

2/2

436

III. VT

 

8. Víchová Barbora

1996

SlPl B

01:26.9

1/5

417

 

 

9. Rumlová Alena

2000

RPl A

01:30.6

2/4

368

 

 

10. Šantínová Denisa

2000

SlPl C

01:34.6

1/1

323

 

 

11. Mrázová Adéla

2000

SlPl C

01:43.6

2/1

246

 

 

12. Bauerová Štěpánka

2001

SnKV

01:46.5

1/6

227

 

 


18. 100 P muži -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 16:16

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Pivoňka Jiří

1990

SlPl A

01:06.4

3/2

660

I. VT

 

2. Davídek Patrik

1985

SlPl A

01:06.8

3/3

648

II. VT

 

3. Imrichovský Ján

1985

RPl A

01:14.5

2/2

467

III. VT

 

4. Vlasák Jan

1995

PLČB

01:15.6

3/1

447

III. VT

 

5. Brandl Daniel

1997

RPl A

01:18.1

2/4

406

 

 

6. Fejt Martin

1988

SlPl B

01:19.2

2/5

389

 

 

7. Štěpán Petr

1993

PLČB

01:19.5

3/6

385

 

 

8. Horáček Jakub

1998

SlPl B

01:19.8

1/2

380

 

 

9. Strnad Adam

1997

SlPl C

01:21.1

3/4

362

 

 

10. Poustka Adam

1997

SnKV

01:29.1

2/3

273

 

 

11. Janeček Jiří

1996

SnKV

01:29.2

2/1

272

 

 

12. Egermaier Petr

1999

RPl B

01:39.3

1/4

197

 

 

13. Oberta Filip

2000

RPl B

01:43.1

1/3

176

 

 

 

 

Komár Jiří

1998

SlPl C

diskval.   - Chybná obrátka

 



 

 

 

19. 200 Z ženy -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 16:35

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Koptíková Kristýna

1995

SlPl A

02:27.4

2/3

590

II. VT

 

100 m: 01:12.00

 

 

2. Metličková Lenka

1994

SlPl A

02:32.4

1/3

534

III. VT

 

100 m: 01:13.10

 

 

3. Ademoska Ariana

1996

PLČB

02:41.6

2/2

448

III. VT

 

100 m: 01:14.50

 

 

4. Huclová Eva

1999

SlPl B

02:45.4

2/5

418

 

 

100 m: 01:20.40

 

 

5. Štolková Barbora

1996

SlPl B

02:47.1

1/5

405

 

 

100 m: 01:21.40

 

 

6. Hauerová Petra

1999

RPl A

02:48.7

1/4

393

 

 

100 m: 01:22.90

 

 

7. Forejtová Klára

1997

RPl A

02:49.2

2/4

390

 

 

100 m: 01:23.10

 

 

8. Kudrličková Andrea

1993

PLČB

02:51.0

1/2

378

 

 

100 m: 01:23.50

 

 

9. Kordová Simona

2000

SlPl C

03:04.2

2/1

302

 

 

100 m: 01:30.40

 

 

10. Boučková Kamila

1999

SnKV

03:09.6

2/6

277

 

 

100 m: 01:32.80

 

 

11. Pachtová Adéla

2001

SnKV

03:13.8

1/6

260

 

 

100 m: 01:35.20

 

 


20. 200 Z muži -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 17:13

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Kodým Jan

1995

PLČB

02:20.4

2/4

483

III. VT

 

100 m: 01:10.80

 

 

2. Velek Jan

1991

SlPl A

02:20.5

3/2

482

III. VT

 

100 m: 01:06.50

 

 

3. Pokorný Martin

1997

SlPl A

02:22.6

2/5

461

III. VT

 

100 m: 01:08.30

 

 

4. Kraus Lukáš

1984

PLČB

02:23.5

3/4

453

III. VT

 

100 m: 01:09.30

 

 

5. Šimek David

1991

RPl A

02:26.0

3/1

430

III. VT

 

100 m: 01:11.30

 

 

6. Štochl Radek

1998

RPl A

02:33.7

2/3

368

 

 

100 m: 01:14.10

 

 

7. Šperl Michael

1999

SlPl B

02:34.8

3/6

361

 

 

100 m: 01:14.80

 

 

8. Janata Pavel

1997

SlPl B

02:44.4

2/2

301

 

 

100 m: 01:19.70

 

 

9. Honzík Lukáš

1998

RPl B

02:45.9

1/2

293

 

 

100 m: 01:20.80

 

 

10. - 11. Burle Ondřej

1999

SnKV

02:55.1

2/1

249

 

 

100 m: 01:28.30

 

 

10. - 11. Vaník Radek

1999

SlPl C

02:55.1

3/5

249

 

 

100 m: 01:26.70

 

 

12. Frisecký David

1996

SnKV

02:57.2

1/4

240

 

 

100 m: 01:26.30

 

 

13. Martinák Alex

1999

SlPl C

02:58.2

3/3

236

 

 

100 m: 01:26.80

 

 

14. Fiala Martin

2000

RPl B

03:01.7

1/3

223

 

 

100 m: 01:28.60

 

 


21. 50 VZ ženy -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 16:45

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Laudová Petra

1994

SlPl A

27.6

1/3

642

II. VT

 

2. Škardová Denisa

1996

SlPl A

28.4

2/3

589

II. VT

 

3. Paulová Nikola

1999

RPl A

28.9

1/4

559

II. VT

 

4. Pšeničková Eva

1999

RPl A

29.2

2/4

542

II. VT

 

5. Zikmundová Petra

1998

PLČB

29.6

2/2

520

III. VT

 

6. Huclová Eva

1999

SlPl B

30.0

2/5

500

III. VT

 

7. Baťková Lucie

1994

SlPl B

30.9

1/5

458

III. VT

 

8. Soukupová Pavlína

2000

SlPl C

33.1

1/1

372

 

 

9. Jeřábková Petra

1998

PLČB

33.4

1/2

362

 

 

10. Novotná Anna

1997

SnKV

35.3

1/6

307

 

 

11. Šantínová Denisa

2000

SlPl C

37.2

2/1

262

 

 

12. Bauerová Štěpánka

2001

SnKV

38.0

2/6

246

 

 


22. 50 VZ muži -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 16:47

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Smolík Jan

1988

SlPl A

23.0

3/5

772

I. VT

 

2. Pivoňka Jiří

1990

SlPl A

24.1

2/5

671

I. VT

 

3. Velek Ladislav

1989

SlPl B

24.9

3/6

608

II. VT

 

4. Sobotník Adam

1991

RPl A

25.0

3/2

601

II. VT

 

5. Vrba Jan

1984

PLČB

25.2

3/1

587

II. VT

 

6. Imrichovský Ján

1985

RPl A

26.6

3/3

499

III. VT

 

7. Kadlec Lukáš

1995

SlPl B

27.4

2/4

457

III. VT

 

8. Kraus Lukáš

1984

PLČB

28.6

3/4

402

 

 

9. Fremr Pavel

1999

SlPl C

29.0

2/3

385

 

 

10. - 11. Kunzmann Egon

1991

SnKV

29.1

1/2

381

 

 

10. - 11. Pfeifer Lukáš

1993

RPl B

29.1

2/1

381

 

 

12. Opava Milan

2002

RPl B

33.1

1/4

259

 

 

13. Bešta Šimon

2000

SlPl C

35.0

2/2

219

 

 

14. Szmitek Jakub

2001

SnKV

41.3

1/3

133

 

 



 

 

 

 

 

23. 100 M ženy -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 16:49

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Balíková Eliška

1994

SlPl A

01:07.1

2/3

594

II. VT

 

2. Škardová Denisa

1996

SlPl A

01:09.4

1/3

537

III. VT

 

3. Martínková Lucie

1991

SlPl B

01:10.8

2/5

506

III. VT

 

4. Fialová Renáta

1996

RPl A

01:13.5

1/4

452

III. VT

 

5. Krocová Jitka

1999

RPl A

01:18.3

2/4

374

 

 

6. Bednářová Anna

1998

PLČB

01:18.9

1/2

365

 

 

7. Horníková Kristýna

1997

SlPl B

01:19.0

1/5

364

 

 

8. Chlupová Simona

1998

PLČB

01:22.5

2/2

320

 

 

9. Knushi Valentina

1998

SnKV

01:29.3

2/6

252

 

 

10. Kordová Simona

2000

SlPl C

01:32.8

1/1

225

 

 

11. Sieberová Natálie

2000

SlPl C

01:38.2

2/1

190

 

 

12. Pachtová Adéla

2001

SnKV

01:41.7

1/6

171

 

 


24. 100 M muži -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 17:01

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Pešek Jaroslav

1990

SlPl A

57.9

3/4

652

II. VT

 

2. Meloun Jakub

1984

PLČB

59.5

3/3

601

II. VT

 

3. Imrichovský Michal

1983

RPl A

59.8

2/5

592

II. VT

 

4. Švec Martin

1995

SlPl A

01:02.5

2/2

518

III. VT

 

5. Šimek David

1991

RPl A

01:04.8

3/6

465

III. VT

 

6. Vrba Jan

1984

PLČB

01:06.3

2/4

434

III. VT

 

7. Dušek Karel

1996

SnKV

01:07.7

1/3

408

 

 

8. Hrabačka Martin

1997

SlPl B

01:10.5

2/1

361

 

 

9. Přerost František

1998

SlPl B

01:21.3

3/5

235

 

 

10. Frisecký David

1996

SnKV

01:23.4

1/2

218

 

 

11. Jahoda Joseph

1998

SlPl C

01:25.1

3/2

205

 

 

12. Strejc Tomáš

1999

RPl B

01:31.1

1/4

167

 

 

13. Borovanský Robert

2001

SlPl C

01:35.2

2/3

147

 

 

14. Velebný Jáchym

2001

RPl B

01:42.0

3/1

119

 

 


25. 200 OPZ ženy -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 17:11

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Kučerová Klára

1993

SlPl A

02:28.8

2/3

639

II. VT

 

100 m: 01:11.50

 

 

2. Kocmoudová Tereza

1995

SlPl A

02:30.8

1/3

614

II. VT

 

100 m: 01:11.50

 

 

3. Pachtová Monika

1997

SnKV

02:37.9

2/6

535

III. VT

 

 

 

 

4. Šarlaková Šarlota

1995

SlPl B

02:38.1

1/5

533

III. VT

 

100 m: 01:15.50

 

 

5. Kubínová Karolína

1993

SnKV

02:42.8

1/6

488

III. VT

 

 

 

 

6. Kydlíčková Tereza

1997

SlPl B

02:45.7

2/5

463

III. VT

 

100 m: 01:20.00

 

 

7. Rumlová Alena

2000

RPl A

02:45.7

2/4

463

III. VT

 

 

 

 

8. Zikmundová Petra

1998

PLČB

02:48.0

2/2

444

III. VT

 

 

 

 

9. Krocová Jitka

1999

RPl A

02:49.9

1/4

430

III. VT

 

 

 

 

10. Hovorová Denisa

1999

SlPl C

02:53.9

2/1

401

 

 

 

 

 

11. Jeřábková Petra

1998

PLČB

03:04.4

1/2

336

 

 

 

 

 

12. Laštovková Tereza

2000

SlPl C

03:26.4

1/1

240

 

 

 

 

 


26. 200 OPZ muži -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 17:24

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Fichtl Jakub

1984

RPl A

02:12.6

3/3

633

II. VT

 

100 m: 01:02.60

 

 

2. Muriči Jakub

1995

SlPl A

02:19.8

2/2

540

II. VT

 

100 m: 01:04.20

 

 

3. Dvořák Petr

1997

SlPl A

02:21.3

3/2

523

III. VT

 

100 m: 01:05.30

 

 

4. Sobotník Adam

1991

RPl A

02:25.9

3/4

475

III. VT

 

100 m: 01:10.00

 

 

5. Vlasák Jan

1995

PLČB

02:32.5

2/4

416

 

 

 

 

 

6. Zuček Jiří

1996

SlPl B

02:36.2

2/5

387

 

 

100 m: 01:14.20

 

 

7. Štěpán Petr

1993

PLČB

02:38.8

2/3

369

 

 

 

 

 

8. Horáček Jakub

1998

SlPl B

02:41.2

2/1

352

 

 

100 m: 01:19.50

 

 

9. Strnad Adam

1997

SlPl C

02:46.6

3/5

319

 

 

 

 

 

10. Vaník Radek

1999

SlPl C

02:59.3

3/6

256

 

 

 

 

 

11. Opava Milan

2002

RPl B

03:04.7

1/4

234

 

 

100 m: 01:27.60

 

 

12. Janeček Jiří

1996

SnKV

03:09.2

1/3

218

 

 

100 m: 01:31.80

 

 

13. Oberta Filip

2000

RPl B

03:25.6

3/1

170

 

 

 

 

 

14. Szmitek Jakub

2001

SnKV

03:45.0

1/2

130

 

 

100 m: 01:50.00

 

 


27. 800 VZ ženy -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 17:35

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Pomahačová Lucie

1993

SlPl A

09:38.1

1/2

615

II. VT

 

100 m: 01:07.80

200 m: 02:18.60 (01:10.80)

400 m: 04:45.80 (02:27.20)

 

 

 

 

2. Paulová Nikola

1999

RPl A

09:39.2

1/3

611

II. VT

 

100 m: 01:07.80

200 m: 02:18.70 (01:10.90)

400 m: 04:46.00 (02:27.30)

 

 

 

 

3. Kolářová Hana

1988

SlPl A

09:59.3

2/6

552

II. VT

 

100 m: 01:08.50

200 m: 02:20.10 (01:11.60)

400 m: 04:50.50 (02:30.40)

 

 

 

 

4. Ademoska Ariana

1996

PLČB

10:17.2

1/6

505

III. VT

 

100 m: 01:09.00

200 m: 02:27.30 (01:18.30)

400 m: 05:02.20 (02:34.90)

 

 

 

 

5. Hauerová Petra

1999

RPl A

10:35.3

2/3

463

III. VT

 

100 m: 01:15.10

200 m: 02:35.90 (01:20.80)

400 m: 05:17.10 (02:41.20)

 

 

 

 

6. Chlupová Simona

1998

PLČB

11:01.1

2/4

411

 

 

100 m: 01:14.70

200 m: 02:37.90 (01:23.20)

400 m: 05:28.30 (02:50.40)

 

 

 

 

7. Horníková Kristýna

1997

SlPl B

11:05.3

1/4

403

 

 

100 m: 01:16.40

200 m: 02:39.20 (01:22.80)

400 m: 05:27.60 (02:48.40)

 

 

 

 

8. Hovorová Denisa

1999

SlPl C

11:08.7

1/5

397

 

 

100 m: 01:15.80

200 m: 02:38.80 (01:23.00)

400 m: 05:28.50 (02:49.70)

 

 

 

 

9. Štěrbová Adéla

2000

SlPl C

11:14.6

2/5

387

 

 

100 m: 01:18.60

200 m: 02:44.50 (01:25.90)

400 m: 05:35.50 (02:51.00)

 

 

 

 

10. Bejlková Silvie

1972

SlPl B

11:34.6

2/2

354

 

 

100 m: 01:19.10

200 m: 02:44.80 (01:25.70)

400 m: 05:39.90 (02:55.10)

 

 

 

 

11. Boučková Kamila

1999

SnKV

11:39.0

1/1

348

 

 

100 m: 01:19.30

200 m: 02:49.20 (01:29.90)

400 m: 05:45.70 (02:56.50)

 

 

 

 

12. Bartošová Adéla

1996

SnKV

12:35.0

2/1

276

 

 

100 m: 01:20.60

200 m: 02:52.80 (01:32.20)

400 m: 06:06.20 (03:13.40)

 

 

 

 


28. 400 VZ muži -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 17:54

Příjmení a jméno

Roč.

Oddíl

Výsl. čas

Roz./Dr.

Body

VT

 

1. Ingeduld Vít

1995

PLČB

04:11.4

3/3

651

II. VT

 

100 m: 01:00.50

200 m: 02:04.30 (01:03.80)

 

 

 

2. Fichtl Jakub

1984

RPl A

04:18.9

2/2

596

II. VT

 

100 m: 01:00.50

200 m: 02:05.30 (01:04.80)

 

 

 

3. Meloun Jakub

1984

PLČB

04:24.7

2/3

557

II. VT

 

100 m: 01:01.10

200 m: 02:07.50 (01:06.40)

 

 

 

4. Polcar Dominik

1998

SlPl A

04:28.0

2/4

537

III. VT

 

100 m: 01:02.90

200 m: 02:17.50 (01:14.60)

 

 

 

5. Bernat Michal

1995

SlPl A

04:28.7

3/4

533

III. VT

 

100 m: 01:01.40

200 m: 02:09.10 (01:07.70)

 

 

 

6. Červený Pavel

1989

RPl A

04:50.6

1/2

421

III. VT

 

100 m: 01:03.50

200 m: 02:14.60 (01:11.10)

 

 

 

7. Šperl Michael

1999

SlPl B

04:53.1

2/5

411

 

 

100 m: 01:09.00

200 m: 02:24.90 (01:15.90)

 

 

 

8. Zahradník Matěj

1997

SlPl B

05:01.8

3/6

376

 

 

100 m: 01:09.00

200 m: 02:26.10 (01:17.10)

 

 

 

9. Šebesta David

1999

RPl B

05:17.9

1/3

322

 

 

100 m: 01:14.50

200 m: 02:35.90 (01:21.40)

 

 

 

10. Poustka Adam

1997

SnKV

05:26.5

1/4

297

 

 

100 m: 01:14.80

200 m: 02:36.40 (01:21.60)

 

 

 

11. Fiala Martin

2000

RPl B

05:31.7

3/5

283

 

 

100 m: 01:18.20

200 m: 02:43.00 (01:24.80)

 

 

 

12. Burle Ondřej

1999

SnKV

05:34.7

2/1

276

 

 

100 m: 01:18.50

200 m: 02:44.00 (01:25.50)

 

 

 

13. Fremr Pavel

1999

SlPl C

05:34.9

3/2

275

 

 

100 m: 01:18.30

200 m: 02:45.20 (01:26.90)

 

 

 

14. Karnold Adam

2001

SlPl C

05:49.8

3/1

242

 

 

100 m: 01:21.70

200 m: 02:51.80 (01:30.10)

 

 

 



 

 

 

 

29. 4x 100VZ ženy pro družstva -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 18:14

Štafeta

Příjmení a jméno

Čas

 

Body

 

1. SlPl A

Laudová Petra

01:00.2

 

 

 

 

Balíková Eliška

02:03.2

  (01:03.0)

 

 

 

Škardová Denisa

03:07.0

  (01:03.8)

 

 

 

Kučerová Klára

04:10.4

 

879

 

2. RPl A

Paulová Nikola

01:04.6

 

 

 

 

Pšeničková Eva

02:08.6

  (01:04.0)

 

 

 

Hauerová Petra

03:18.0

  (01:09.4)

 

 

 

Fialová Renáta

04:23.2

 

757

 

3. SlPl B

Huclová Eva

01:05.7

 

 

 

 

Baťková Lucie

02:16.3

  (01:10.6)

 

 

 

Štolková Barbora

03:24.2

  (01:07.9)

 

 

 

Horníková Kristýna

04:37.6

 

645

 

4. SnKV

Kubínová Karolína

01:05.6

 

 

 

 

Boučková Kamila

02:20.6

  (01:15.0)

 

 

 

Knushi Valentina

03:35.7

  (01:15.1)

 

 

 

Pachtová Monika

04:40.5

 

625

 

5. PLČB

Ademoska Ariana

01:09.0

 

 

 

 

Bednářová Anna

02:20.5

  (01:11.5)

 

 

 

Jeřábková Petra

03:38.3

  (01:17.8)

 

 

 

Zikmundová Petra

04:43.9

 

603

 

6. SlPl C

Soukupová Pavlína

01:14.2

 

 

 

 

Sieberová Natálie

02:30.1

  (01:15.9)

 

 

 

Mrázová Adéla

03:42.2

  (01:12.1)

 

 

 

Kordová Simona

04:59.6

 

513

 


30. 4x 100VZ muži pro družstva -
Čas uzavření výsledků 11.2. 2012 18:14

Štafeta

Příjmení a jméno

Čas

 

Body

 

1. SlPl A

Smolík Jan

54.1

 

 

 

 

Švec Martin

01:48.4

  (54.3)

 

 

 

Pivoňka Jiří

02:43.0

  (54.6)

 

 

 

Pešek Jaroslav

03:37.6

 

1003

 

2. PLČB

Kodým Jan

55.1

 

 

 

 

Vrba Jan

01:50.3

  (55.2)

 

 

 

Meloun Jakub

02:45.0

  (54.7)

 

 

 

Ingeduld Vít

03:40.3

 

967

 

3. RPl A

Imrichovský Michal

53.8

 

 

 

 

Fichtl Jakub

01:49.1

  (55.3)

 

 

 

Sobotník Adam

02:45.1

  (56.0)

 

 

 

Šimek David

03:42.3

 

941

 

4. SlPl B

Maněna Jan

59.8

 

 

 

 

Kadlec Lukáš

02:01.7

  (01:01.9)

 

 

 

Zuček Jiří

03:03.5

  (01:01.8)

 

 

 

Hrabačka Martin

04:04.4

 

708

 

5. SnKV

Kunzmann Egon

01:05.9

 

 

 

 

Burle Ondřej

02:18.2

  (01:12.3)

 

 

 

Frisecký David

03:24.3

  (01:06.1)

 

 

 

Dušek Karel

04:25.3

 

554

 

6. SlPl C

Fremr Pavel

01:07.6

 

 

 

 

Karnold Adam

02:22.9

  (01:15.3)

 

 

 

Vaník Radek

03:31.5

  (01:08.6)

 

 

 

Jahoda Joseph

04:43.8

 

452

 

7. RPl B

Pfeifer Lukáš

01:05.2

 

 

 

 

Oberta Filip

02:22.6

  (01:17.4)

 

 

 

Šebesta David

03:37.2

  (01:14.6)

 

 

 

Fiala Martin

04:52.1

 

415

 

 


 






TOPlist