ZPRÁVY Z ODDÍLU ▲ přehled zpráv ▲

POHÁROVÉ A MISTROVSKÉ SOUTĚŽE

PROSINEC 2011

Zimní pohár ČR desetiletého žactva (2001)

Plzeň-Slovany

10.-11.12.2011

Zimní pohár ČR jedenáctiletého žactva (2000)

Beroun

10.-11.12.2011

Mistrovství ČR mladšího žactva – 12 let (1999)

Prostějov

3. - 4. 12. 2011

Mistrovství ČR staršího žactva – 14 let (1997)

Litoměřice

3. - 4. 12. 2011

Mistrovství ČR seniorů a dorostu

Chomutov

16.-18.12.2011

 

 

 

SHRNUTÍ: ZIMNÍ POHÁROVÉ A MISTROVSKÉ SOUTĚŽE 2011

Shrnutí: ZIMNÍ POHÁROVÉ
A MISTROVSKÉ SOUTĚŽE

PROSINEC 2011

 

INDIVIDUÁLNÍ MEDAILISTKY

 

 

 

jméno

 

ročník

umístění

disciplína

čas

Nikol

PAULOVÁ

1999

1

100PZ

1:09,00

 

 

 

1

200PZ

2:24,89

 

 

 

1

400VZ

4:33,18

 

 

 

1

400PZ

5:10,59

 

 

 

3

200VZ

2:14,31

 

 

 

3

100VZ

1:03,22

Alena

RUMLOVÁ

2000

2

100PZ

1:18,6

 

 

 

2

200PZ

2:47,5

 

 

 

3

200VZ

2:31,4

Lucie

ŠEBESTOVÁ

2001

2

400VZ

5:45,1

 

 

 

 

 

 

INDIVIDUÁLNÍ MEDAILISTÉ

 

 

 

jméno

 

ročník

umístění

disciplína

čas

Václav

ČERMÁK

2000

1

50M

0:34,7

 

 

 

2

400VZ

5:03,4

 

 

 

3

200VZ

2:24,9

Martin

FIALA

2000

3

800VZ

10:54,1

 

ÚČASTNICE MISTROVSTVÍ A POHÁRŮ

 

 

jméno

 

ročník

startů

nejlepší umístění

Renáta

FIALOVÁ

1996

5

7

1500VZ

Michaela

ULIPOVÁ

1997

6

6

800VZ, 400PZ

Barbora

KOVÁŘÍKOVÁ

1997

4

12

200M

Klára

KOVÁŘÍKOVÁ

1997

6

17

800VZ

Nikol

PAULOVÁ

1999

6

1

100PZ,200PZ,400PZ,400VZ

Eva

PŠENIČKOVÁ

1999

6

5

50VZ

Jitka

KROCOVÁ

1999

6

5

800VZ

Petra

HAUEROVÁ

1999

6

9

800VZ

Alena

RUMLOVÁ

2000

6

2

100PZ, 200PZ

Lucie

ŠEBESTOVÁ

2001

6

2

400VZ

Barbora

BUCHÁČKOVÁ

2001

5

7

50P

Nikola

VACKOVÁ

2001

6

12

50P

Anna

DOLEJŠOVÁ

2001

1

27

100P

 

 

 

 

 

 

ÚČASTNÍCI MISTROVSTVÍ A POHÁRŮ

 

 

jméno

 

ročník

startů

nejlepší umístění

Michal

IMRICHOVSKÝ

1983

2

14

100Z

Jakub

FICHTL

1984

2

17

200P

David

ŠEBESTA

1999

5

11

1500VZ

Václav

ČERMÁK

2000

5

1

50M

Martin

FIALA

2000

6

3

800VZ

Filip

OBERTA

2000

3

16

800VZ

Maxim

STRNAD

2000

3

25

100P

Kryštof

LINHART

2001

6

11

100P

Jáchym

VELEBNÝ

2001

4

21

50Z

Jáchym

LHOTÁK

2001

1

33

50P

 

ŠTAFETY

 

 

 

 

 

 

 

disciplína

ročník

umístění

čas

složení

 

 

 

4x 50 VZ

1999

1

2:01,99

Pšeničková, Krocová, Hauerová, Paulová

4x 50 PZ

1999

2

2:16,05

Hauerová, Pšeničková, Paulová, Krocová

4x 50 VZ

2001

7

2:34,4

Bucháčková, Dolejšová, Vacková, Šebestová

4x 50 PZ

2001

9

2:58,2

Dolejšová, Bucháčková, Šebestová, Vacková

 

 

 

 

 

 

 

 

disciplína

ročník

umístění

čas

složení

 

 

 

4x 50 VZ

2000

6

2:17,8

Čermák, Oberta, Strnad, Fiala

 

4x 50 PZ

2000

6

2:38,7

Fiala, Strnad, Čermák, Oberta

 

 


 






TOPlist